Regioninėse varžybose karūnavo Indonezija, Tailandas, Serbija ir Lietuva

Indonezijos vyrų ir Tailando moterų rinktinės laimėjo Pietryčių Azijos tinklinio lygos turnyrą, vykusį per pastarąsias dvi savaites. Serbija sekmadienį pirmavo BVA U21 tinklinio moterų Balkanų čempionate, o Lietuvos pora iškovojo aukso medalius ir bronzą Tbilisyje vykstančiame EEVZA paplūdimio tinklinio čempionate.

Pietryčių Azijos vyrų tinklinio lyga

Antrasis Pietryčių Azijos vyrų tinklinio lygos etapas liepos 28–30 dienomis vyko Santa Rosoje, Filipinuose, o Indonezija antrą kartą iškovojo ratų turnyrą ir iškovojo antrąjį titulą. Iš viso Indonezijos vyrų tinklinio rinktinei iki šiol buvo skirta 27 000 CHF FIVB tinklinio įgalinimo trenerių parama.

Po pergalės 3:1 (25-23, 21-25, 25-14, 25-23) prieš Vietnamą indoneziečiai laimėjo iš eilės 3:0 (25-20, 25-22, 25-). 20) laimėti prieš šeimininkus Filipinus ir baigti kampaniją 3-2 (25-27, 20-25, 25-21, 25-21, 15-9). (Nuotrauka pagrindinėje nuotraukoje; kreditas: asianvolleyball.net) Virš Tailando. Vietnamas užėmė antrąją vietą po penkių setų pergalių prieš Tailandą ir Filipinus, o kita tinklinio įgalinimo remiama komanda Tailandas užėmė bronzą, nepaisant to, kad varžėsi su savo antrąja komanda, kai pirmoji komanda dalyvavo Tinklinio „Challenger Cup“ turnyre.

Indonezietis Halimas Farhanas buvo pripažintas naudingiausiu trijų dienų turnyro žaidėju (MVP). Seteris Dinh Van Duy (Vietnamas), priešais Rotterį (Filipinai), išoriniai smogikai Thanomnoi Jagrith (Tailandas) ir Arabi Boy Arnes (Indonezija), viduriniai blokatoriai Kurniawan Hendra (Indonezija) ir Truong The Kyi (Vietnamas) ir libero Prasojo Prasojo (Indonezija). ) ) ) buvo pavadintas Dream Team.

Praėjusią savaitę Indonezija pralaimėjo tik vieną setą (Tailandui) iš trijų Džakartoje sužaistų rungtynių. Tailandas užėmė antrąją vietą po rungtynių su trečią vietą užėmusiais Vietnamu ir ketvirtą vietą užėmusiais Filipinais.

READ  Lietuva šį rudenį įsteigs Taivano prekybos biurą Taivano naujienos

Visi rezultatai

Pietryčių Azijos moterų tinklinio lyga

Tailandas praėjusią savaitę pirmajame moterų SEA V lygos etape Vinh Phuc mieste Vietname iškovojo viršūnę. Šeimininkai Vietnamas; 2023 m. žinių mainų programos remiama „Tinklinio įgalinimas“ pasamdė kineziterapeutą, kuris dirbs su komanda, o Tailandas per pirmąsias dvi rungtynių dienas įveikė kitas dvi komandas, o po to sekmadienį sprendė vienas kitą. Po sunkios pergalės rezultatu 3:1 (22:25, 25:20, 28:26, 25:17) tailandiečiai iškovojo inauguracinį titulą, o Vietnamas pasitraukė su sidabru, o bronzos medaliais atiteko Indonezijai.

Pilna salė Vinh Phuoc, Vietnamo ir Tailando rezultatas (Nuotraukų kreditas: seavleague.com)

Tailando žvaigždė Kongyot Ajcharaporn atsiėmė du individualius apdovanojimus už MVP ir Dream Team Outside Hitter. Kitos svajonių komandos nominacijos yra seteris Don Thi Lam On (Vietnamas), Hoang Thi Que Trinh (Vietnamas), išorės smogikai Tran Thi Thanh Thuy (Vietnamas), Siti Nur Fathila Wilda (Indonezija) ir Nukjong Tadao (Tailandas) ir libero Pannoy Piyanut (Tailandas). Tailandas).

SEA V. lyga (anksčiau vadinta ASEAN Grand Prix) – tarptautinių tinklinio turnyrų serija Pietryčių Azijoje, kurioje dalyvauja Tailando, Filipinų, Vietnamo ir Indonezijos vyrų ir moterų rinktinės. Antrasis moterų turnyras numatytas šią savaitę rugpjūčio 11–13 dienomis Tailando mieste Čiangmajuje.

BVA U21 tinklinio merginų Balkanų čempionatas

2023 metų Balkanų tinklinio asociacijos (BVA) U21 moterų tinklinio Balkanų čempionatas rugpjūčio 2–6 dienomis vyko Brcko mieste vieno rato formatu, kuriame dalyvavo Albanija, Juodkalnija, Serbija, Turkija ir šeimininkė Bosnija ir Hercegovina.

Pirmąsias trejas turnyro rungtynes ​​laimėjusios Serbija ir Turkija finale susitiko ir išaiškino čempionus. Serbai iškovojo pergalę rezultatu 3:1 (25:20, 15:25, 25:17, 25:19) ir liko nepralaimėti ir užkopė ant prizininkų pakylos viršų su pergalių ir pralaimėjimų rezultatu 4:0. Sidabro medalį iškovojo Turkija (3-1), bronzos – Bosnija ir Hercegovina (2-2), ketvirtoje – Juodkalnija (1-3), penktoje – Albanija (0-4).

READ  Europos Parlamento delegacija atvyko į Taivaną su 3 dienų vizitu

Turnyro MVP buvo pagerbta serbė Ksenija Tomic. Likusius asmeninius apdovanojimus pelnė turkas Arslanab Osje už geriausią organizatorių, turkas Mire Kusubuyuk už geriausią varžovą, serbė Una Vajacic už geriausią lauko puolėją, bosnė ir Hercegovina Ema Klopp už geriausią vidurio blokatorių, albanė Umbercio Herme už geriausią leopersą Anks Lilovic. Žaisti.

Rezultatai ir būsenos

EEVZA paplūdimio tinklinio čempionatas

Rugpjūčio 3–6 dienomis Tbilisyje vykusiame Rytų Europos tinklinio zonos asociacijos (EEVZA) paplūdimio tinklinio čempionate tinklinio „Empowerment“ remiamos Lietuvos poros buvo karūnuotos moterų ir vyrų čempionėmis, taip pat iškovojo vyrų bronzos medalius. Ukraina ir priimančioji šalis yra Gruzija.

Iš viso Lietuvos nacionalinėms paplūdimio tinklinio poroms nuo 2017 metų skirta 193 000 Tinklinio įgalinimo trenerių paramos. Vadovaujami dabartinių trenerių Roberto Juchovskio ir Gičio Karpačiaško, Arno Rumcevičiaus ir Mento Paluškos, Mento Paluškos, o vyrų bronzos – Gerda Grudzinskid ir Rugil Grudzinskid Tbilisyje.

Vyrų finale Rumcevičius ir Donela 2-0 (21-13, 21-19) įveikė latvius Bruno Palgačą ir Ernestą Gutmanį. Visos Lietuvos rungtynėse dėl trečiosios vietos Palupinskas ir Vilkelis iki trijų setų kovojo su tautiečiais Galtiku Lourinu ir Emiliu Partkumi ir laimėjo 2-1 (21-16, 19-21, 15-6) ir užėmė aukščiausią vietą. platforma.

Vyrų rezultatai ir statusai

Moterų finale Grudzinski ir Grudzinski 2:0 (22:20, 25:23) įveikė latvies Anija Ozolina ir Pete Liepajnese. Gruzijos atstovės Lizzy Irene Lobjanitse ir Ana Diazamitse pradžiugino savo namų publiką iškovojusios bronzos medalį. Kitoje įtemptoje rungtynių eilėje ji įveikė gruzinų Mariami Mukashashvili ir Irinos Tselitze pasipriešinimą ir laimėjo 2:0 (25:23, 21:19) ir užėmė trečią vietą.

Moterų rezultatai ir pozicijos

Komandos, pareigūnai ir savanoriai EEVZA regioninio čempionato medalių ceremonijoje Tbilisyje (nuotraukų kreditai: cev.eu)