„Raptors“ ir „Warriors“ pasirinkimai ir koeficientai (sausio 27 d.)

Steve'as Curry kalbėjo su pareigūnu

2023 m. sausio 25 d.; San Franciskas, Kalifornija, JAV; „Golden State Warriors“ gynėjas Stephenas Curry (30 m.) ginčijasi su Mattu Bolandu po to, kai buvo pašalintas iš aikštės už tai, kad antrajame kėlinyje „Chase Center“ metė snukį prieš Memfio „Grizzlies“. Privalomas kreditas: John Hefti-USA TODAY Sports

• Penktadienio vakarą „Raptors“ susikaus su „Warriors“.
  • Golden State yra šiose rungtynėse pelniusi 5 taškus namuose
  • Skaitykite apie „Raptors vs Warriors“ šansus ir prognozes

Toronto „Raptors“ (22:27, 7:15 svečiuose) penktadienio vakarą ketina pratęsti dviejų pergalių seriją, kuri keliaus į Bay Area ir susigrums su Golden State Warriors (24:24, 18:6 namuose). ) Chase centre. Informacijos pateikimas numatytas 22 val. ET. Žemiau raskite „Raptors vs. Warriors“ koeficientus.

„Rappers“ ką tik iškovojo dvi pergales prieš du „Knicks“ ir „Kings“ galiūnus, o trečiadienį Sakramento komandai pirmą vietą užėmusi ataka sumažėjo iki 95 taškų. „Dubs“ taip pat laimėjo paskutinį kartą Jordano Paulo dėjimu paskutinę sekundę prieš Memfio „Grizzlies“.

„Raptors“ ir „Warriors“ koeficientai

Komanda plisti pinigų linija suma
Toronto „Raptors“. +5 (-106) +188 išjungti
Golden State Warriors -5 (-114) -225 išjungti

Šansai sausio 26 d „FanDuel“ sporto lažybos.

į „Warriors“ pirmenybė teikiama penkiais taškais Su pinigų linijos koeficientu -225. Jie namuose laimėjo dvikovas prieš Torontą. „Raps“ grįžta prie +188 ir jiems priklauso išvykos ​​rekordas 7–15.

Galva siekia sukurti pagreitį

Nėra jokių abejonių, kad 2022–2023 m. kampanija „Raptors“ iki šiol buvo visiškas nusivylimas. Jie yra 13-oje ir penkiose rungtynėse iki .500, nes sklando gandai, kad Torontas gali juos susprogdinti pasibaigus prekybos terminui. Teigiamas dalykas yra tai, kad per pastarąsias dvejas rungtynes ​​komanda atrodė labai gerai, todėl liko vilties, kad viskas gali pasisukti, nes antrajame kėlinyje ir toliau pirmauja.

READ  „Wyoming Cowboys“ vyriausiasis treneris Jeffas Linderis iš naujo pradeda dirbti su įvairia aštuonių žmonių verbavimo klase

„Knicks“ nuvertimas iš sosto buvo įspūdingas savaime, tačiau „Kings“ naujoko numušimas 18 taškų ir priartėjimas prie gynybos įrodė, kad šiame divizione dar reikia kovoti, kad scenarijus būtų pakeistas. Laikinasis centras Pascalis Siakamas surinko 26 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus. Kiti penki finišavo dviženkliais skaičiais, o Precious Ochiwa prisidėjo 19 nuo suolo. Abiejuose galuose buvo priešakinė aikštelė.

Svarbiausia, kad „Raptors“ sugebėjo sulaikyti neabejotinai geriausią Sakramento žaidėją Domantą Sabonį. Siakamas koją kišo, nes Lietuvos didvyris pelnė vos devynis taškus ir aštuonias lentas. „Warriors“ komandai pralaimėjus ketverias iš paskutinių penkerių rungtynių Bay Area, Torontas turi būti tikras, kad jų nepralaimėjimų serija gali tęstis ir penktadienį. Jei jie atneša tą pačią energiją, tai labai įmanoma.

Grąžinkite „Warriors“ į vėžes namuose

„Golden State“ rezultatyvumas namuose 18:6 yra vienas geriausių asociacijoje, tačiau Steve’o Kerro komanda pastaruoju metu išvykoje susidūrė su „Dub Nation“ ekipa. Tai buvo keturių pralaimėjimų serija iki trečiadienio pergalės prieš „Grizzlies“, kuri nustūmė juos į absoliučią ribą. Steve’as Curry’is net buvo atleistas, likus kiek daugiau nei minutei ketvirtoje vietoje, kai nusivylęs metė burnos apsaugą, tačiau „Warriors“ laimėjo.

Prieš išvykdamas Curry pelnė 34 taškus ir pirmavo, o Klay’us Thompsonas – 24 taškus. Tikrasis herojus galiausiai buvo Paulas, kuris pelnė pergalingą krepšį dėl Draymondo Greeno skambučio „Play“ ir tobulo Donte’o DiVincenzo perdavimo.

Nors „Golden State“ tikrai padarė klaidų (21 pramušimas), jos čempionato kilmė galiausiai nušvito. Ši pergalė reiškė daugiau nei dauguma ir dėl jų aršios konkurencijos su Grizz. Neabejotinai tokia pergalė, kuria gali remtis Dubas.