Pure Rxcing Porsche laimėjo 6H Abu Dabį

Pure Rxcing iškovojo pirmąją pergalę 24H serijoje 2023 m. Hankook 6H ABU DHABI lenktynėse išskirtiniu finišu.

Pure Rxcing Porsche 911 GT3 R (nr. 911, Aliaksandr Malykhin/Joel Sturm/Harry King) debiutavo Yas Marina trasoje užsitikrinęs savo pirmąją pole poziciją 24H SERIES varomoje Hankook. Tada Lietuvos komanda tą pagreitį pernešė į pačias lenktynes ​​patogiai pirmaujant pirmiesiems etapams.

Ironiška, bet Hario Kingo, kuris atsitraukė beveik 20 sekundžių per atidarymo valandą, tempas buvo niekinis, kai buvo iškviestas pirmasis iš trijų saugos automobilio laikotarpių (pirmą kartą naudotas CREVENTIC renginyje), neutralizuojantis ir surinkęs lauką atgal. vėl. Nors boksas prieš pat antrąjį saugos automobilio periodą būtų labai svarbus, tai buvo strateginis raginimas, kuris suteikė „Pure Rxcing“ pakankamai pranašumo prieš ankstyvuosius lenktynių varžovus, įskaitant „HAAS RT Audi R8 LMS GT3 EVO II“ antroje renginio pusėje. . Panaši strategija, kurią įgyvendino jo „sesė“ Herberth Motorsport Porsche 911 GT3 R (Nr. 91, Markus Neuhofer / Felix Neuhofer / Alfred Reynauer / Robert Reynauer), paskutiniuose etapuose sustiprino „Porsche“ ir „Porsche“ kovą.

Puikiai finišavęs ir Herberthui Porsche pirmaujant po paskutinio sustojimų rato, Pure Rxcing Porsche, kuriai taip pat buvo skirta 10 sekundžių bauda už kito automobilio aplenkimą iš trasos, sumažino atsilikimą nuo lyderių. už polo poziciją trasoje ir padidino atotrūkį iki daugiau nuo 17 sek. Viskas per 15 minučių.

Po nuostabiai įtemptos kovos ir „Pure Rxcing“ baudos po lenktynių, abu „Porsche“ galutiniuose rezultatuose pasidalijo vos 7,226 sekundės.

„Manau, kad saugos automobilis kiekvieną kartą šį savaitgalį neabejotinai buvo prieš mus! Tačiau saugos automobilio paleidimas buvo labai stiprus, ir tai pasirodė svarbu”, – po lenktynių paaiškino džiūgaujantis Harry Kingas. „Tai buvo mano pirmosios ištvermės lenktynės, be Hankook 24H DUBAI praėjusį savaitgalį, ir aš džiaugiuosi galėdamas iškovoti savo pirmąsias ištvermės lenktynes ​​su Pure Rxcing.

READ  Visos 2023 m. NBA prognozės: 15 visų NBA taškų prognozės

„Pure Rxcing“ įveikė 165 ratus 5,281 km Yas Marina trasoje, tai tik vienu mažiau nei 166 „Baron Motorsport“ ratai, kuriuos įveikė pakeliui į 2022 m.

Herberth Motorsport tęsė puikų grįžimą į formą ir užėmė antrąją vietą Hankook 6H ABU DHABI po tvirtos 19-os finišo. Rezultatai reiškia, kad Bavarijos komanda iškovojo GT3 Teams titulą naujoje CREVENTIC Artimųjų Rytų taurėje.

Nors GT3 komandą įveikė Herbertas, HAAS RT Audi R8 LMS GT3 EVO II (nr. 21, Stéphane Perrin/Mathieu Detry/Maxime Soulet) užbaigė dar vieną puikų savaitgalį – CREVENTIC liko trečias, o Antigvos/Belgijos komanda – Greičiausias ratas. – 1m 54,144 sekundės, nustatyta Maxime Sollet – pakeliui į podiumą. Neįtikėtina, kad vienu metu buvęs „Bentley Works“ vairuotojas greičiausią ratą įveikė 1 m 54,492 sekundės, tą patį greičiausią ratą komandos draugas Matteo Dmitri per antrą iš trijų kvalifikacinių sesijų anksčiau šią popietę.

„European GT Trophy“ karaliaujanti „Phoenix Racing“ (Nr. 1, Michael Doppelmayr / Pierre Kaffer / Elia Erhart / Swen Herberger) atsigavo po uolų lenktynių pradžios, nes Audi R8 LMS GT3 EVO II užėmė 16 vietą ir užėmė 4 vietą bendroje įskaitoje. rezultatas, kuris Vokietijos komandai pelnė GT3-PRO/AM Teams titulą Artimųjų Rytų taurėje.

Neįtikėtinai siauras finišas per 21,860 sekundės užėmė keturias aukščiausias vietas 2023 m. Hankook 6 valandų Abu Dabyje.

Red Camel-Jordans.nl (nr. 909, Ivo Breukers/Rik Breukers/Luc Breukers/Fabian Danz) surinko nuviliančius prisiminimus apie Hankook 24H DUBAI su stipriu siekiu laimėti 992 įskaitą prieš geriausius bėgikus 992AM, HRT pasirodymas (#928). , Jimas Rautiainenas / Miika Panu). Pastaroji kovojo su QMMF seserimi HRT Thuraya Qatar Porsche 911 GT3 Cup (#929, Abdullah Ali Al-Khulaifi / Ghanim Al-Maadeed / Ibrahim Al-Abdulghani / Julien Hansis) dėl didžiosios renginio dalies tik dėl pastarosios, žiauriai. patirti stabdžių problemų Finalas likus vos 20 minučių iki lenktynių.

READ  Skelbiame 2023 metų Lietuvos nacionalinių apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ nominacijas

Teikdama pirmenybę degalų taupymui, o ne greičiui, „Porsche 992 GT3 Performance HRT Cup“ (Nr. 930, Antti Buri / Kari-Pekka Laaksonen) pasirodė paskutinė ant prizininkų pakylos su 992, tik ketvirta ir paskutinė HRT Performance (Nr. . 931, Fidelis Leibas / Mikaeelis Pitamberis) ir naujasis Artimųjų Rytų taurės 992 komandų titulo laimėtojas – Willi Motorsport iš Ebimotors Porsche 992 GT3 Cup (#955, Fabrizio Broggi / Sergiu Nicolae / Sabino de Castro) – pagaliau nušluostyti išmesk paskutinį akmenį.

992 lenktynių aikštelė buvo įspūdinga – penki iš aštuonių „Porsche 992 GT3 Cup“ automobilių pateko į pirmąjį dešimtuką.

ARC Bratislava Lamborghini Huracán GT3 (nr. 44, Miro Konopka/Andrzej Lewandowski) važiavo stabiliu sprintu – nuo ​​20-os vietos tinklelyje – iki 10-os, užtikrindamas Slovakijos komandai pergalę GT3-AM lenktynėse. Vėlgi, JR Motorsport BMW M6 GT3 (Nr. 12, Ted van Vliet/Max Weering) siekė geriausio dešimtuko, bet prarado daugiau nei dviejų minučių baudą už lenkimą saugos automobilio laikotarpiu.

Razono lenktynės KTM X-BOW GTX (#714, Dominik Olbert / Daniel Drexel / Haytham Qarajouli / Laura Kraihamer) iškovojo sunkiai iškovotą ir neįtikėtinai artimą pergalę GTX likus mažiau nei penkioms sekundėms iki Porsche 911 sugrįžimo. antrasis trofėjus „Tischner Motorsport“ (Nr. 763, Michaelas Teschneris / Matthiasas Teichneris / Uwe Kleinas). Austrijos komanda Hankook 12H, laimėjusi naujausią savo klasės pergalę Hankook 24H DUBAI, atsiliko nuo nuviliančio KUWAIT ir išsikovojo GTX Teams titulą Artimųjų Rytų taurėje.

Artimiausias Razono konkurentas – „Vortex V8“ (nr. 701, Lionelis Amrouche / Julienas Boileau / Philippe’as Bonelis) galiausiai buvo klasifikuotas ketvirtoje vietoje, po P21 Motorsport Porsche 991-II taurės (nr. 721, Jose Monroe / Chrisas Hellaby / Roy Merita). sustojimas trasoje per varžybų uždarymo etapus.

Buggyra ZM Racing Mercedes-AMG GT4 (nr. 416, Aliyah Kolluk / Adam Lacko / David Friske) pergalingai sugrįžo į 24 valandų seriją su pergale GT4, praėjus mažiau nei savaitei po Aliyah Kolluk finišo Dakaro ralyje. „Ram Racing Mercedes-AMG GT4“ (Nr. 405, James Thorpe / Philip Quaife / Philip Kane) po stipraus pasirodymo buvo anksti sulaikytas, kai degalų pildymo angos dangtelis atsisakė užsidaryti.

READ  Olimpinis 800 m bėgimo čempionas Davidas Rudisha po avarijos yra gerai

Simpson Motorsport BMW M4 GT4 (#438, David Holloway / Vasilijus Vladykin / Carl Cavers), kuris atidarymo valandą kovojo su Bujera dėl lyderio klasėje, nepavyko finišuoti britų komandai nesugebėjus pakeisti nutrūkusio generatoriaus diržo.

„Sharky-Racing“ serijos debiutantas (nr. 176, Arturas Gorojanas/Romanas Mavlanovas) atsidūrė TCR klasės viršūnėje po nepriekaištingo važiavimo su „Audi RS 3 LMS“ – vieną akimirką praradus galią iškart po pirmojo sustojimo su boksais. Nepaisant susirūpinimo dėl pavaros, „Wolf-Power Racing“ (nr. 121, Jasmine Bresigas/Ivarsas Valliersas/Nicolas Burtas/Ricky Comberis) atitolino kankinančią kvalifikacinę sesiją ir užėmė antrąją vietą TCR. Neįtikėtina, kad Audi RS3 LMS TCR finišavo vos šešiomis sekundėmis nuo nugalėtojo.

Nepaisant dažnų problemų per Artimųjų Rytų taurės kampaniją, visose trijose rungtyse užėmimas ant prizininkų pakylos reiškė, kad triskart TCE komandos daugiakovės čempionė taip pat laimėjo TCR komandų titulą Artimųjų Rytų taurėje.

Pirmieji iš dviejų AC Motorsport Audi RS3 LMS TCR (nr. 188, Marcos Costantini / Niels Ulrich Nyboe / Jonas Karklys) buvo apdovanoti už pastangas 3-iomis klasėje: pirmaujanti „Audi“, jau suremontuota po susidūrimo laisvųjų treniruočių metu, pralaimėjo. daugiau nei valandą boksuose, kai penktame posūkyje sugedo dešinė galinė pakaba. Tuo tarpu sesuo #199 (Paul Sieljes/Mato Matosevic/Victor Moutinho) buvo atleista, nes nepavyko rasti pasikartojančių pavarų dėžės problemų šaltinio.