ISL: Nerijus Valskis šviečia su dubliu kaip „Jamshedpur FC Sink FC Goa“.

Po lygiosiomis su Rytų Bengalija, Jamshedpur FC ėmėsi ankstyvos iniciatyvos pakilti į lentelės viršų po to, kai dominavo FC Goa ir šeštadienį laimėjo 3:1 Indijos aukščiausios lygos (ISL) rungtynėse Bambolime. Rungtynių didvyriu tapo Neriosas Valskis (51′, 61′), nes jis nedrąsiai atliko hat-trick’ą – iš pradžių įvedė kamuolį kaire koja, o paskui pasižymėjo galva. Trečiąjį įvartį nuo atsarginių žaidėjų suolo pelnė Jordanas Murray (80). Nors Iranas Cabrera atmetė „Men of Steel“ vartus elegantiškai užbaigdamas įvartį ir 86-ąją minutę pelnė įvartį.

Juanas Ferrando pradėjo keistis po sunkaus pralaimėjimo pirmąjį savaitgalį. Jorge Ortiz buvo atvestas kaip Devendra Morgaonkar vadovavo linijai.

Ayramas Cabrera nukrito ant atsarginių žaidėjų suolo. „Reliance Young Champions Academy“ auklėtinis Mohamedas Nameelis, kuris atsigavo traumą, pirmą kartą įtrauktas į rungtynių dienos komandą.

Atgimęs po pergalės Škotijos „Premier“ lygoje su „Rangers“, vadovaujamas Steveno Gerrardo, Gregas Stewartas debiutavo Indijos žemėje.

Komalas Tatalas randa vietą ant sparno, kur buvo numestas Eli Sabiha. Thatalas po starto buvo gana šviesus.

Sikimo gimusi Jitendra pirmą kartą buvo rasta dėžutės viduje, padedama Stewarto. Kol Goa kontroliavo kamuolį, Jamshedpuras turėjo geresnes progas su setimu.

Žaisdamas Jamshedpur rezultatu 4-4-2, jis užtikrino, kad Goa neras tuščių vietų pradėti spaudimo atakas.

Likus penkioms minutėms iki pirmojo kėlinio pabaigos Linui Dongliui nepavyko nubausti savo buvusios komandos. Krašto puolėjas buvo žaidžiamas neteisingu perdavimu.

Pirmiausia jis šauna į Diragą, o paskui čiuožia ant atšokusio kamuolio. Valskes taip pat bandė laimę, bet Deragas perėmė kamuolį po to, kai Glanas Martinsas prarado kamuolį vidurio aikštėje.

Iškart po pertraukos FC Goa Jamshedpur grasino baudos smūgiu, tačiau Reheneshas buvo aklavietėje, nes Alberto Noguera buvo atmestas.

READ  Kavaliauskas dominuoja „Fox“ »2022 m. lapkričio 6 d

Kitame gale Valškesas suskaičiavo tolimą vartininką ir puikiu smūgiu kaire koja atlaikė 10 rungtynių be pataikymo, kad išlaužtų aklavietę.

Su beždžione iš nugaros Valseksas padvigubino savo rezultatą per mažiau nei dešimt minučių. Garbaningą baudos smūgį Gregui Stewartui pasitiko lietuvis, pakilęs aukštai į baudos aikštelę ir linktelėjęs namo.

Jordanas Murray’us vos buvo aikštėje, kai pridėjo trečią įvartį „Red Miners“ komandai su pirmuoju prisilietimu rungtynėse. Stewartas pasirodė esąs grėsmingas dėl savo vidutinės kokybės FC Goa aikštėje.

skatinimas

Nors Ferrando ir toliau gaivino kojas aikštėje, realaus bandymo pasiekti proveržį nebuvo, nes Goers atkrito sezono pradžioje.

Nors jie pelnė solo įvartį, rungtynės buvo ne kas kita, kaip visiškas „Jamshedpur“ dominavimas prieš „FC Goa“.