ISL: Stewartas trigubai pelnė Jamshedpur Hammer Odisha | futbolo naujienos

Gregas Stewartas tapo pirmuoju 2021–2022 m. sezono Indijos „Premier“ lygos žaidėju, pasižymėjusiu hat-trick’ą, nes jo čempionatas padėjo „Jamshedpur FC“ antradienį 4:0 nugalėti „Odisha FC“ Tilak Maidane Vasko mieste, Goa.

„Red Miners“ komanda pradėjo puikiai, kai Peteris Hartley (3 min.) ir Stewartas (4 min.) išvedė juos 2:0. Odisha FC negalėjo atsigauti po smūgių, nes jis įtraukė Stewartą (21, 35) į Jamshedpur FC skaičių, kad padėtų jiems iškovoti didelę pergalę.

Stewartas, kuris buvo vienas iš sezono žaidėjų, dalyvavo nuo pat pradžių, kai trečią minutę Hartley atliko kampinį ir išvedė Jamshedpur FC į priekį.

Vos po minutės Stewartas pelnė nuostabų įvartį, kai vingiuotu smūgiu iš baudos aikštelės ribų pataikė į viršutinį kampą.

Škotijos vidurio puolėjas pasirodė per karštas, kad galėtų susidoroti su Odisha FC ir vos neįmušė savo antrojo įvarčio septintą minutę, kai nusileido ir bėgo palei šoninę liniją ir bandė jį spausti iš griežto kampo. Jis suvaldė sargybinį jį užblokuodamas.

Stewartas 21-ąją minutę nesustabdė baudos smūgio ir Kamaljit Singh pasiuntė kamuolį į Jamshedpur FC 3:0.

Oweno Coyle’o auklėtiniai grasino riaušėmis, o Nerijos Valskes turėjo atsidurti įvarčių lape 30-ąją minutę, kai po puikaus perdavimo buvo paleistas į kosmosą. Smūgis atsivėrė jam besiveržiantis link „Odisha FC“ vartų, tačiau lietuvis tegalėjo atmušti pro šalį.

„Odisha FC“ buvo visur gale, o Stewartas vėl pasinaudojo 35-ąją minutę, kai gavo kamuolį „Odisha FC“ aikštės viduje ir be akistatos nubėgo į baudos aikštelę, kur įmetė kamuolį į dešinę koja ir šovė pro Kamaljit Net, kad užbaigtų skrybėlę. -apgaulė ir rezultatas 4:0 Jamshedpur FC komandai.

Coyle’o vyrai 38-ąją minutę buvo atmesti, kai Stewartas buvo prasižengtas baudos aikštelėje, o kėlinio sapnai baigėsi bloga gaida, nes vidurio puolėjas Alexas Lima buvo sužeistas prieš pirmąjį kėlinį.

READ  Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba leido „Linas Agro Group“ įgyvendinti židinį įsigyjant „KG Group“

Kiko Ramirezas atliko trijų krypčių keitimą pirmajame kėlinyje su Javi Hernandez, Gaurav Bora ir Lhrizwala Sailong talismanais, tačiau pakeitimai nepaveikė rungtynių taip, kaip norėjo Odisha FC. Kalbant apie „Jamshedpur FC“, Limą pakeitė Pronay Halder.

Pakeisti Bora ir Hernandezas kartu priartėjo prie įvarčio Odisha FC 64-ąją minutę, tačiau Indijos gynėjas nesugebėjo atmušti įvarčio.

Po penkių minučių Borisas Singhas vos neįmušė puikaus įvarčio Jamshedpur FC ekipai, kai šoko į kosmosą ir šoko net toli.

Jamshedpur FC komandos žaidėjas Valskes turėjo keletą papildomų kėlinių progų pelnyti įvartį, tačiau jis neturėjo jokių įvarčių. Tuomet puikų perdavimą iš baudos smūgio atliko Hernandezas Jonathas, tačiau brazilas 89-ąją minutę nepataikė į vartus.

Cowello vyrai antrajame kėlinyje negalėjo papildyti savo taškų, tačiau pritrūko patogių nugalėtojų.

Ši pergalė „Red Miners“ komandą pakėlė į antrąją vietą, vienu tašku atsiliekant nuo lyderių „Mumbai City“. Odisha FC liko ketvirtoje vietoje.

Ramirezo auklėtiniai stengsis atsigauti, kai šeštadienį susitiks su Chennaiyin FC, o pirmadienį kitose rungtynėse „Jamshedpur“ susikaus su Bengaluru.