Plaukikė Jefimova užėmė Estijos pasaulio čempionato viršūnę | Sportas

Rezultatas – aukščiausia Estijos plaukikės vieta pasaulio čempionate po nepriklausomybės atgavimo daugiau nei prieš 30 metų, po to, kai Yana Kolokanova 2005 metais 50 m laisvuoju stiliumi užėmė aštuntą vietą.

15-metė Jevimova 50 metrų distancijoje turėjo 30,08 PB, o jos pusfinalio laikas 30,24 buvo šimtąją sekundės dalį greitesnis nei pastarąjį kartą.

Po lenktynių Jevimovos treneris Henri Heine sakė esantis: „Labai patenkintas visais savo plaukimais. Pirmą kartą… pasaulio čempionate ir iš karto patekimas į finalą – tai puiku!”

„Plaukimas nebuvo toks tobulas kaip ryte… bet visi medalių taškai buvo trumpesni nei 30 sekundžių.

Heinas sakė, kad pirmadienį jie grįš į Estiją treniruotis, o po savaitės vyks į Europos jaunių čempionatą Otopenyje (Rumunija), vėliau – dar daugiau treniruočių, tada – Europos čempionatą, o vasaros pabaigoje – pasaulio jaunių čempionatą.

Pasaulio čempione tapo lietuvė Ruta Melotit (29,70) – praėjus devyneriems metams po to, kai tai padarė Barselonoje 100 m bėgime.

Sidabro ir bronzos medalius iškovojo Benedetta Pilato (Italija) ir Lara van Niekerk (Pietų Afrika).

Sekite ERR naujienas Facebook Ir Twitter Ir nepraleiskite atnaujinimo!

READ  Kas vyksta Ričmondo parke? „Komedijų planavimas“: reakcija į dviračių taką prie durų; Pakanka magijos metų. JAE moterų nacionalinė komanda; Nobelio premijos laureatas turi privačią dviračių stovėjimo vietą; „Brighton Jane“ vėl susivienijo su pavogtu pristatymo dviračiu ir dar daugiau tiesioginiame tinklaraštyje