Taklimakan ralis grįžta po 3 metų pertraukos

į Taklimakan ralispirmasis Kinijos ralio reidas, pirmą kartą nuo 2019 m. gegužės 20 d. iki birželio 1 d. vyko po trejų metų pertraukos dėl COVID-19.

Zi Youngliang Jis laimėjo automobilius bendru laiku 34:16:09, 5:30 aplenkdamas pasaulio ralio-reido čempionato dublį. Zhang Guoyu Ir Oryol Mina. Zhango sąjungininkas BAIC ORV Liu Yang Vis dėlto prisijunkite prie jo scenoje maždaug prieš penkiasdešimt keturias minutes. Zi taip pat buvo BAIC vairuotojas Dakaro ralyje sausio mėn., tačiau jis važiavo Taklimakan kaip privatus savo T1.2, o ne kitų BAIC BJ40.

Gerbiamasis Toyota Hilux užėmė ketvirtą vietą Shaw Daly kaip vairuotojas. Sun Bing Jis vairavo varžovų W2RC Prodrive Hunter’s Hilux, bet nefinišavo.

Skirtingai nuo automobilių, kuriuose dominuoja Kinija, dviračiai pasirodė tokie pat įvairūs kaip Pietų Afrikoje Bradley Coxas Jis bendroje įskaitoje laimėjo aplenkdamas savo komandos draugą lietuvį Arūnas Gelažninkas su laiku 24:28:05. Coxas, kitas W2RC veidas, pasirodė Kinijoje su Red Camel Racing.

„Šiame ralyje man buvo labai smagu, žmonės malonūs, mūsų komanda puiki“, Coxas pasakė. „Tai mano pirmoji kelionė į Kiniją. Tikiuosi, kad ir toliau pasiseks ir būsiu herojus kitos kelionės į Kiniją metu. Ralyje neabejotinai mano mėgstamiausia vieta yra smėlio kopos, o vaizdas į apsnigtą kalną taip pat yra nuostabus. Aš tikrai sustosiu ir nusifotografuosiu, jei jūsų nedalyvaus žaidime“.

Moto Cove, taip pat W2RC apranga, savo namų ralyje išleido šešis dviračius. Kartu su Dakaro ralio trijule saulėtaIr Dengas LiansongasIr Fang MingyeGamyklinis raitelis Nilsas Terekas Jis dalyvavo ir įveikė ankstyvą aklavietę, kai prarado lyderio poziciją ir su komanda užėmė ketvirtą vietą. Shaw Haoyu Už Theric užėmiau vietą penktoje vietoje. Komandos vadybininkas Zhang Xuenepaisant to, kad pirmiausia buvo motokroso lenktynininkas, taip pat įsitraukė ir sudužo po to, kai atšalo antroje scenoje.

READ  Ar galite tapti jauniausiu medalininku pasaulyje?

Dviračių aikštėje dalyvavo trys lenktynininkai su Li YifeiIr Wang ShanshanIr Zhong Shengzhen Visi ralyje lenktyniauja pirmą kartą. Lee, keliautojas su kuprinėmis ir IT vadovas, antrajame etape patyrė avariją ir po dviejų dienų pralaimėjo, tačiau sugebėjo pasiekti finišą ir buvo pripažintas geriausiomis varžybomis. Wang iš pradžių turėjo dalyvauti „Royal Alloy 300“ motoroleriu, tačiau perėjo prie „Honda“ dviračio, nes motoroleris neatliko patikrinimo prieš lenktynes. Chung, modelis ir ekstremalaus sporto entuziastas, buvo trisdešimt vieneri. Moterų duetas lenktyniavo tokiais automobiliais kaip Xu Yang Ir Džou duota Iš viso uždėkite keturiasdešimt penktą.

Finišą pasiekė 76 iš 97 automobilių ir 31 iš 37 dviračių.