Lietuvos tolimų metimų čempionatą Godžiui vainikavo užtikrinta pergalė – MadeinVilnius.lt

Savaitgalį Palangos stadione vyko Lietuvos tolimo metimo čempionatas, kuriame varžėsi kūjo, ieties ir disko metikai. Varžybose užfiksuoti du geriausi Lietuvos sezono rezultatai, o čempionais tapo mėgstamiausią vietą varžybose patvirtinę sportininkai.

Aštuntą kartą laimėjęs Lietuvos tolimo metimo čempionatą Andrius Godzius Jis diską nusviedė 65,90 metro ir apgailestavo dėl nepalankaus vėjo: „Jei vėjas būtų buvęs kitos krypties, būčiau metęs gyvybę“.

Tiesa, varžybas su geromis psichologinėmis treniruotėmis prilyginęs A. Gudžius metimų kokybe nesiskundė: „Nors metimo sąlygos buvo tikrai sunkios, patys metimai buvo techniški, tad jei vėjas buvo palankesnis, diskas. metikas galėjo „Skrenda apie 70 metrų.”

Kitos Andreaso varžybos numatomos kitų metų gegužės 28 dieną, kai Rabate (Marokas) vyks Deimantinės lygos etapas.

Disko metimo rungtyje užėmė antrąją vietą Martinas alcana (58,68 m) ir užėmė trečią vietą Aleksas Abromavičius (58,07 m).

Ji užtikrintai triumfavo moterų disko metimo grupėje ir trečią kartą iš eilės laimėjo Lietuvos tolimo metimo čempionatą. Eva Zarankaitė. Pastaroji šiemet diską pradėjo mesti trečią kartą, o šiandien nusviedė 58,89 m.

Patvirtindama sezono pradžios šurmulį, I. Zarankaitė neslėpė, kad šiandien planavo daugiau mesti diską: „Norėjau ir tikėjausi numesti diską toliau nei 60 metrų, bet pritrūko greičio ir finišo“.

„Esu patenkintas varžybose parodytu stabilumu (Visose trijose rungtyse ritulys skriejo per 58 metrų ribą – automatinį. praeitis), tačiau dar reikia padirbėti, kad vasarą būčiau pasiruošusi svarbiausioms sezono varžyboms“, – sakė I. Zarankaitė.

„Gegužės antroje pusėje pradėsiu rungtyniauti Vokietijoje, Kipre ir Estijoje, todėl dabartinis tikslas yra valdyti savo techniką ir geriau lavinti greitį“, – sakė 60 metrų ribą pasieksianti Eva.

Varžybose iškovojo antrąją vietą Paulina Stoglit (48,58 m), o trečia lieka Sonata Rodetė (44,93 m).

READ  What does the 2020-21 college football schedule look like?

Šeštadienį kūjo metimo segmente užfiksavęs geriausią Lietuvos sezono rezultatą (68,91m). Tomas Vasiliuškas Šiame turnyre jis laimėjo plaktuko rungtį nuo 2012 m.Tik 2020 metais turnyras nebuvo surengtas dėl epidemijos – Australijoje. praeitis).

„Kadangi prieš dvi dienas susirgau, iš šių varžybų nelabai tikėjausi, todėl rezultatas tenkino“, – sakė T. Vasiliauskas.

Forma besidžiaugiantis kūjo metikas teigė, kad ateityje rezultatai turėtų gerėti: „Stovykloje kūjis nuskriejo per 69 metrus, o prieš varžybas vis kažkas trukdė, tad rezervo tikrai buvo. pasiekti mažiausiai 70 metrų ribą“.

„Po šių varžybų grįšiu į treniruočių procesą, o birželio pradžioje planuoju sužaisti dvejas rungtynes ​​užsienyje“, – sakė Te Vasiliauskas.

Kūjo metimo rungtyje jis užėmė antrąją vietą Tomas Jukovičius (57,20 m) trečias – Lukas Simonavičius (51,68 m). Moterų kategorijoje jos nugalėjo antrus metus iš eilės Mayerita pagedite (45,64 m), kurio kūjis nuskriejo mažiausiai 10 m nuo kitų apdovanojimų laimėtojų.

Ietį jis laimėjo užfiksavęs geriausią sezono rezultatą Lietuvoje Tomas Sabasinskas (66,30 m) ir Paulina Caseleti (39,25 m). Šiame turnyre nesivaržė stipriausi šalies ieties metikai – Liveta Jasiūnaitė er Edis Matoševičius.