Al Mansouri buvo karūnuotas UIM F2 čempionato pasaulio čempionu

Lisabona: Mansour Al Mansouri iš Abu Dabio tapo naujuoju UIM F2 pasaulio čempionu po įdomių Portugalijos Grand Prix įvykių serijos.

Norvegas Tobiasas Monte-Casas, vokietis Stefanas Hagenas ir suomis Sami Celio buvo pašalinti iš paskutinio 2022 metų serijos etapo dėl variklio pažeidimų po lenktynių atliktų techninių patikrinimų.

Tai nukrito ant kulnų Edgaro Ryabko ankstesnei baudai už pažeidimą, dėl kurios lietuvis iš antros į dešimtą.

Šie sprendimai liudijo, kad amerikietis Brentas Dillardas pakeitė Cassą lenktynių nugalėtoju, o Al Mansouri pakilo iš šeštos į antrąją vietą, laimėdamas Formulės 2 titulą, 18 taškų aplenkdamas Šardžos komandos pilotą Sileo.

Laikinuoju pasaulio čempionu tituluotas Hagenas turnyrinėje lentelėje užėmė trečią vietą ir liko dar vienu tašku.

Al Mansouri, kuris pernai prisijungė prie Abu Dabio komandos, pakeitė komandos draugą Rashidą Al Qamzi, kuris prieš 12 mėnesių Portugalijoje iškovojo trečiąjį Formulės 2 pasaulio čempiono titulą.

Tai reiškia, kad nuo 2015 m. vasario mėn., kai pradėjo eiti Abu Dabio komandos vadovo pareigas, Guido Cappellini Abu Dabio jūrų sporto klubui perdavė 15 pasaulio motorinių valčių čempionatų.

READ  Georgia Tech #ProJackets Basketball Report – Vyrų krepšinis – Georgia Tech Yellow Jackets