IR Iranas-Kazachstanas
Pirmadienį, 20:00 Kaune

Akimirkos

Kapitonas pateko į paskutinius keturis
Brazilijos kapitonas Rodrigo vėl pataikė į taikinį savo firminiu smūgiu. Jis yra žinomas dėl puikios šaudymo technikos Pasirinkimas Po to, kai Lioginho netikru bėgimu ištraukė gynėją nuo sienos, Rodrigo leido atotrūkį kliniškai išnaudoti, prieš tai atlikdamas baudos smūgį. Kadangi rekordas iš pradžių rodė didesnę pagarbą pasaulio čempionams, Marokas pagerėjo ir jį ypač sužavėjo jaunuolis Youssefas Juadas.

Carrie užsidegė, tvirta Brazilijos galinė apsaugaPirmojo kėlinio pabaigoje „Atlas Lions“ įsibėgėjo ir darė spaudimą vartininkui „skristi“, nes Brazilija surinko penkias klaidas, tačiau negalėjo atsiriboti ten, kur antrąjį kėlinį nuėjo šiaurės afrikiečiai. Pietų amerikiečiai perėmė kontrolę, o Maroko vartininkė Reta Kiari ne kartą patraukė dėmesį. Brazilija apgynė savo pirmaujančią gynybą dėl organizuoto gynybinio demonstravimo, ir galų gale Marokas gali nusivilti, kad toliau nerizikavo, nors buvo patenkintas bendru savo pasirodymu Lietuvoje.

Buvęs viršininkas žiūri

Argentinos FIFA pasaulio futbolo čempionato 2016 m. Pergalė – laimėjęs treneris Diego Quiostosi atvyksta į svetainę stebėti ir palaikyti tų metų finalo revanšo Albicelest. Jis jau neturėtų vadovauti komandai, tačiau nervingai žygiavo pirmyn ir atgal į tribūnas. RFU žaidėjas pirmą kartą surengė turą po Lietuvą: Kolumbijoje finale hat-tricką pelnęs Ederis Lima pirmą kartą pasirodė po traumos. Jis ir Cladino iššvaistė savo geriausias galimybes rungtynėse, kurios nuo pat pradžių žaidė su finalo intensyvumu.

READ  ES dėl būdų nutraukti reaktyvinių lėktuvų nuomą Baltarusijos oro linijų bendrovei

„Kuzolino Pilotriver“, Andoškino taikinysLeandro Cassolino griaudėjo trenkdamasis kaire koja, o kapitonas gavo savo vardą į rezultatų suvestinę, kaip ir praėjusį ketvirtį atlikdamas baudos smūgį. Artem Andoshkin, būdamas 6’1 „(1,87 m), buvo vienas aukščiausių žaidėjų pasaulio futbolo čempionate Lietuvoje, ir jis buvo efektyviausias, kai visą laiką pelnė įvartį RFU po to, kai vartininkas Nicolas Sermiento atliko keletą puikių perdavimų. .

Dėl Sermiento gelbėjimoPuikus Argentinos kamštis suvaidino pagrindinį vaidmenį rengiant visos Pietų Amerikos turnyrą su Brazilija pusfinalyje. Per pirmąjį baudinių seriją turnyre ir pirmą kartą abiem komandoms pasaulio futbolo čempionate Sarmindo atliko du metimus. Tačiau lemiamą sustojimą padarė „Reserve“ vartininkas Lucasas Farachas, išsiuntęs Romulo.

Citatos

„Jei grįšime namo su trofėjumi, džiaugiuosi, kad šiame turnyre neįmušiau įvarčių kiekvienose rungtynėse. Šiandien priklauso” Capida „. Esu be galo laimingas.”
Faraonas, Brazilijos centras

„Kai išsaugojau sakinį, man į galvą atėjo daug dalykų. Emocijos, džiaugsmas ir didelis liūdesys, bet visų pirma didžiulis džiaugsmas. Kai kojos to negali padaryti, tu laimi širdimi. Tai gražiausias dalykas.”
Nico Sarminto, Argentinos vartininkas

„Liūdna matyti, kad prieš ketvirtfinalį susitiko tiek daug didelių komandų. Pirmajame kėlinyje bandėme rasti savo žaidimą. Antrajame kėlinyje perėmėme iniciatyvą, bet praleidome progas. Galėjome įmušti dešimt metrų ir gerai praleisti.”
Artemas Andoškinas, Centrinė RFU

Brazilija-Argentina
Trečiadienį, 20:00 KauneIspanija arba Portugalija prieš IR Iraną arba Kazachstaną
Ketvirtadienį, 20:00 Kaune