Žaidimo grąža: „Pacers 107“, „Warriors“ 111

Žaidimo santrauka

Po savaitės pertraukos „Pacers“ trečiadienio vakarą grįžo į teismą ir nacionalinėse televizijos varžybose susitiko su Steve’u Carey Warriorsu.

Su nacionaline minia buvo susitvarkyta gerai, nė viena komanda per naktį nevadijo daugiau nei septyniais taškais, tačiau galiausiai Indiana (15-15) nedaug sekė ir nukrito į Golden State (18-15), 111-107.

„Pacers“ treneris Nate’as Bjorkgreenas po pralaimėjimo sakė: „Jie padarė paskutinį raundą … Buvo tinkamas metas nepakliūti į bėgimo minusą“. „Aš maniau, kad mes praleidome kai kuriuos dalykus, esančius galinėje pusėje, kur galbūt būtume galėję įsitraukti perimti atsakomybę, o gal būtume galėję žengti ir išsaugoti kibirą ar du, bet žaidėjai sunkiai žaidė.”

Mėlyna ir auksinė spalva pasitraukė 99-96, o trečiadienį liko mažiau nei penkios minutės. Milesas Turneris gavo kibirą viduje, kad jis sužaistų vieną tašką ir sužaidė 4:36. Po Erico Paschalo klaidos Turneris turėjo galimybę perimti „Pacers“ komandą į priekį, tačiau jis praleido tris iš kairio krašto.

Draymondas Greenas paniro į kitą galą, kad persvarą padidintų iki trijų. Curry po minutės pridėjo du baudos metimus ir padarė Kelly Uber Junior 105-98 mačą likus 2:19.

Dougo McDermotto hat-trick’as per keturių taškų varžybas paliko kairįjį 1:26, tačiau Paschalas vedė tiesiai per gynybą ir pasiekė pergalę viena ranka prieš kitą.

Malcolmas Brogdonas prasižengė ir pataikė du baudos metimus likus 1:06, tada Dumantas Sabonis nuplėšė Curry. McDermottas pažvelgė iš viršaus lanko, bet negalėjo nusiristi. Greenas sustabdė atšokimą ir „Warriors“ pasirodė pasirengę pergalei baudos metimo linijoje, tačiau Cary švilpukas buvo paleistas dėl puolimo pražangos, kai jis 19,9 sekundės prieš rungtynes ​​nusviedė rankas TJ McConnelliui.

Po pertraukos Brogdonas lenktyniavo ant žemės ir nukreipė kairį metimą atgal likus 11,6 sekundės. Buvo padaryta pražanga prieš Curry ir jis atliko du baudos metimus, likus 10,1 sekundės.

READ  Savaitės pasiūlymai rugpjūčio 29 d. – rugsėjo 2 d. – Verslo augimo ataskaita

Sabonis paslydo po kito smūgio, leisdamas Greenui perimti perdavimą ir patvirtinti „Warriors“ pergalę.

„Jaučiu, kad ketvirto kėlinio pabaigoje turime didelių sustojimų, bet krepšių padaryti tiesiog negalėjome“, – sakė Sabonis. „Tai buvo pagrindinis dalykas. Manau, kad apskritai mūsų gynyba buvo labai gera … Bet galiausiai, kai sustojome, negalėjome apsisukti ir išsiveržti į priekį.”

Per 10 iš 20 pralaimėjimų Brujdonas pelnė 24 taškų komandą. Sabonis pridėjo 22 taškus, 16 atkovotų kamuolių ir keturis rezultatyvius perdavimus, pelnydamas 7-12 iš aikštės ir 8-12 iš baudos metimo linijos.

„Pacers“ šoko į ankstyvą persvarą 14–9 už šešių greitų Brogdono taškų. Curry praleido pirmuosius keturis bandymus surinkęs 3 taškus, tačiau atšoko ir pelnė septynis taškus per „Golden State“ bėgimą 14-2, kad pakiltų į priekį.

Tada Indianos rinktinė uždarė 6-2 bumą, kad sumažintų deficitą iki 25-22 patekimo į antrąjį ketvirtį.

„Blue and Gold“ kitame kadre iš Sabonio gavo didelį smaigalį. Puikus lietuvis pelnė 15 taškų per tą laiką, kurį apėmė trys lygiosios ir septyni pakeitimai priešakyje, kad pertraukoje Indianos ekipa būtų 58-56.

Antrame kėlinyje „Pacers“ pelnė pirmuosius penkis taškus ir padidino persvarą iki septynių, tačiau „Warriors“ greitai atsakė šešiais taškais tiesiai.

Nei viena komanda per likusį trečiojo kėlinio etapą neperžengė daugiau nei šešiais taškais. „Warriors“ paskutinę minutę išnaudojo rezultatą 7: 0 – 81-75, kol McConnellas perėmė Kento Bazemoro namų perdavimą ir nukreipė kamuolio išdėstymą bei pražangą, kad sumažintų skirtumą per pusę.

Andrew Wigginsas išmetė vieną baudos metimą, o Jeremy Lambas atliko vieną baudos metimą, kol Greenas prieš varpą numetė lėkštę iš Curry, kuri suteikė lankytojams pranašumą 84-80.

„Pacers“ tris atskiras varžybas išlygino per pirmąsias penkias ketvirtojo kėlinio minutes, tačiau nesugebėjo susigrąžinti persvaros bet kuriame paskutinio kadro taške.

READ  It is reported that a Tesla Model 3 car explodes in a Shanghai garage

Indianos aikštėje McDermottas pelnė 15 taškų 5 iš 11 smūgių. Turneris prisijungė prie jo dviženklėje sąskaitoje – 14 taškų, aštuoni atkovoti kamuoliai ir du blokai, nors jis nuėjo nuo 4 iki 13.

Curry pelnė 24 taškus, aštuonias lentas, aštuonis rezultatyvius perdavimus „Golden State“ komandai ir 7–21 iš aikštės, bet iš 3 taškų diapazono tik 1–11.

„Uber“ pridėjo 17 taškų, Wigginsas 15 ir Greenas vos nepataikė į „hat-tricką“, prikimšdamas statistikai 12 taškų, devynis atkovotus kamuolius, 11 rezultatyvių perdavimų ir tris apiplėšimus.

„Pacers“ dabar pradės keturių rungtynių kelionę, kol grįš į „The Fieldhouse“, kad kitą ketvirtadienį priimtų Denverį savo paskutinėms rungtynėms prieš visų žvaigždžių pertrauką.

Viduje numerologija

Sabonis pralaimėjimu pelnė 24-ąjį dvigubą įvartį šiame sezone – antrą pagal dydį rezultatą NBA sezone. Per pirmąjį kėlinį jis pelnė 17 taškų, tačiau po pirmojo kėlinio 1 iš 4 smūgiu tik penkis.

Brojdonas pirmavo 20 taškų trečiąsias rungtynes ​​iš eilės ir šešioliktą kartą šiame sezone.

„Pacers“ išlaikė „Golden State“ nuo 5 iki 26 (19,2 proc.) Nuo 3 taškų diapazono. Tritaškiai penkis metimus buvo „Warriors“ ne sezono metu ir prilygo mažiausiai Indianos varžovams šiame sezone.

Indiana taip pat kovojo už lanko: 7-29 (24,1 proc.).

„Pacers“ atliko 19 posūkių, atitinkančių aukščiausią sezono sezoną, kurį „Warriors“ kitame gale pavertė 23 taškais.

Tuo galite pacituoti mane

„Aš maniau, kad mes galėjome padaryti didesnį spaudimą kraštui. Mes kartais apsigyvenome. Mes nusprendėme nepulti jų iki galo … Aš norėčiau būti labiau užpuolęs šiuos dažus ir paskleidęs juos. Daug tokių. ” – Bjorkgrenas Indianos ruože

„Manau, kad mes gavome gerų kadrų. Manau, kad buvo keletas klaidų, vadinančių du spektaklius mūsų paskutiniuoju turtu, tačiau didžiąja dalimi mes atkreipėme dėmesį. Mes nesukome”. – apversta

READ  Politiniai ir vieši renginiai nuo vasario 23 d

„Jie ten rinkosi. Jie buvo labiau pagalbos pusėje (taigi), bandžiau labiau įtraukti savo komandos draugus.” – Sabouni apie puolančios produkcijos nebuvimą antroje pusėje

„Man patiko, kad jis 12 kartų pataikė baudos metimo liniją. Žinau, kad jis turėjo didelį pirmąjį bėgimą, kuriame galėjo būti dvigubai daugiau per pirmąjį kėlinį … Maniau, kad jam sekėsi tikrai gerai antroje pusėje.” – Bjorkgreenas už Sabonio pasirodymą

„Mes žaidėme sunkiai, susidūrėme su jėga, bet galų gale su tuo neišėjome. Dabar neturiu jums atsakymų. Tai vienas iš tų atsakymų, kurį jūs tiesiog stebite ir vis geriau. Mes turime ateina sunkus grafikas, ir mes tiesiog turime pabandyti pasirūpinti verslu. “- Apversta

Šešios nakties

Nors „Pacers“ turėjo didžiulį savo pranašumą, „Warriors“ trečiadienį dažais aplenkė Indianą 66-48.

Pastebimas

• „Pacers of Warriors“ padalino sezono seriją, nes kelininkai laimėjo abi rungtynes ​​šiame sezone. Indiana anksčiau laimėjo rezultatą 104-95 „Golden State“ sausio 12 d.
  • Sabonis patyrė techninę klaidą nusivylęs mėtydamas kamuolį po neteisingo skambučio, likusio trečiajame kėlinyje likus 4:36.
  • „Pacers“ per sezoną „Bankers Life Fieldhouse“ žaidžia tik 7–10. Indianos rinktinė pasiekė 31 iš eilės pergalių namuose rekordą – ilgiausią aktyvų sezoną NBA.
  • Buvusio liokajų sargo Kellano Martino sutartis dabar garantuota 2020–2021 m. Sezonui, nes jis buvo sąraše nuo trečiadienio vakaro – šio sezono sutarčių užtikrinimo termino.

Sekantis

Penktadienį, vasario 26 d., Bostone, „Pacers“ pakyla iš keturių rungtynių išvykos ​​prieš Jasoną Tatumą ir „Celtics“.