Vesternai – drąsuoliai išlaiko tobulą sezono pradžią

Praėjusio šeštadienio vakarą Ballinos sporto centre LLR regionų lygoje nugalėjusi „Athlone“ krepšinio komanda „Ballina Braves“. Vaizdai: David Farrell Photography

Parašė Markas Higginsas

Senjorų krepšinis sugrįžo į Balliną po daugiau nei dešimties metų pertraukos šį rudenį, o vyresnių vyrų „Ballina Braves“ prisijungė prie LLR regioninės lygos.

Praėjusį šeštadienio vakarą „Ballina“ sporto centre „Drąsieji“ sužaidė antrąsias rungtynes ​​namuose, o bendrai – ketvirtas, ir tęsė 100 procentų sezono pradžią 17 taškų persvara prieš svečius iš Athlon BC. žaidimas. Galutinis rezultatas yra 61 taškas prieš 44.

Drąsuoliai jau buvo iškovoję pergales išvykoje prieš Castlereagh Cavaliers ir Donegal Town bei namuose nugalėjo Longford Phoenix, tačiau jie buvo pasiruošę sunkiausiam išbandymui šeštadienį, stojo į „Athlone“ komandą, kuri laimėjo keturias iš keturių. sezoną ir atsidūrė lygos turnyrinės lentelės viršūnėje, žengdama į Tai penktasis akistatos ratas.

Drąsių užduotį dar labiau apsunkino, kai pasklido žinia, kad Ronanas McGarrity, pelnęs 28 taškus 3 ture prieš Donegalą, dėl ligos praleis rungtynes. McGarrity yra vienas iš daugelio 1990-ųjų ir 2000-ųjų pradžios Ballina krepšinio šlovės laikų veteranų, kurie savo talentą ir patirtį paskolino naujokams „Braves“ komandai, tačiau kiti iš jo amžių, pavyzdžiui, Paulas Barrettas, Peteris Papicas ir Stephenas Popplewellas, žaidė visą naktį.Šeštadienį, kur šeimininkai pasirodė per stiprūs savo svečiams.

Tą naktį įvarčius pelnė drąsuoliai, vadovaujami Martino Pankono, kuris pataikė tris puikius tritaškius per 15 taškų, ir Ronanas O’Malley, Ardnaree gynėjas, kuris buvo bene įtakingiausias namų komandos žaidėjas, ypač dominuojanti pirmoji pusė Atlonas abiejuose žemės galuose.

Barrettas išnaudojo visą savo klastą ir sveiką protą, kad kontroliuotų „Braves“ puolimo tempą ir tempą, kai buvo ant žemės, o Babicas ir Popplewellas buvo pagrindinės figūros fiziškai dominuojančioje „Palinos“ gynyboje.

READ  Lietuva nustato griežtesnes taisykles žmonėms, atvykstantiems iš Kroatijos ir Turkijos

„Braves“, vadovaujami trenerio Dereko Cunninghamo, per šią kampaniją taip pat atsivedė keletą perspektyvių jaunų žaidėjų.

Luke’as Feeney, kuris anksčiau šiais metais žaidė centre su Mayo mažąja komanda, šeštadienio vakarą debiutavo keturiais taškais, o tokie žaidėjai kaip Markas Cunninghamas, Kyle’as Armstrongas ir Owenas Nunnas demonstravo įspūdingus pasirodymus.

Per tolygų pirmąjį ketvirtį abi komandas skyrė nedaug. O’Malley pradėjo ryškiai aikštės šeimininkams ir pirmajame ketvirtyje pelnė 10 taškų, parodydamas tikrą ketinimą stipriai važiuoti ant Athlone krašto. Drąsių atvaizdas užtruko šiek tiek laiko, o Athlone anksti sugebėjo pasivyti savo šeimininkus su nuostabiais Stepheno Manniono, Johno Kennedy ir Melo McGerro, slapto sargybinių, kurie tikriausiai buvo geriausias Athlone pasirodymas naktį. Dešimt minučių trukusio pirmojo kėlinio pabaigoje Ballina pirmavo 14:12.

Markas Cunninghamas pelnė įvartį „Ballina Braves“ ekipai per įspūdingą pergalę prieš „Athlone“ šeštadienį.

Tačiau antrajame kėlinyje šeimininkai padidino pavarą, nes atlaikė „Athlone“ tik tris taškus. Martynas pradėjo aktyviau įsitraukti ir nuo grindų numetė du gražius krepšius, kai Rory’is Uptonas aikštėje suteikė tikros energijos ir dinamiškumo. Cunninghamas nulipo nuo atsarginių žaidėjų suolo ir kėlinio pabaigoje įmetė gražų tritaškį ir padėjo drąsiems komandai kėlinio pabaigoje pirmauti 23:15.

Trečiajame kėlinyje „Drąsieji“ ir toliau įveikė keletą keitimų, kai „Athlon“ ekipai stengėsi aiškiai matyti krepšį. Nureddinas Ishaji buvo didžiulis Athlone atstovas, bet tokiems kaip Babichas ir Popplewellas blokavo juostas, jam buvo sunku rasti kelią.

Kitas kraštutinumas – Martinas spindėjo gyvybe. Lietuvis trečiajame kėlinyje per penkias minutes pataikė tris tritaškius, padėdamas drąsiems išstumti į neįveikiamą persvarą, o Babicas, Barrettas ir naujai pristatytas Finney taip pat rado rezultatų, paliekančius 18 taškų atotrūkį tarp abiejų komandų. Trijų kėlinių pabaigoje Palina pirmavo 44:26.

READ  John Borders IV paskirtas turizmo, sporto ir poilsio direktoriumi

Laimėjęs rungtynes, Cunninghamas ištraukė keletą savo žinomesnių vardų ir skyrė jaunesniam gynėjui minučių ketvirtoje rungtyje. Markas Cunninghamas, Finney ir Armstrongas buvo labai įsitraukę, ir, nepaisant santykinai jaunystės, drąsuoliai vis tiek atsilaikė.

Eshaji laimėjo su klaidų deriniu ketvirtoje rungtyje ir finišavo kaip rezultatyviausias „Athlon“ žaidėjas su 10 taškų, tačiau drąsuoliai vis tiek pelnė: Uptonas pataikė įspūdingą tritaškį, o Vinnie, Kyle’as Armstrongas ir Jackas Armstrongas pelnė kibirus. „Drąsieji“ šią naktį pelnė 10 skirtingų taškų, o tai įspūdinga.

Šeštadienio vakarą LLR regioninės lygos rungtynėse tarp abiejų komandų susikovė Ballina Braves žaidėjas Peteris Babičius ir Thomas Glennas iš Athlone.

Viename etape, įpusėjus ketvirtam, skirtumas buvo 30 taškų. Paskutinėmis minutėmis „Athlones“ atgavo pagarbą, tačiau rezultatas jau seniai buvo nuspręstas, pelnyta „Ballina Braves“ pergalė ir dar vienas žingsnis jų kelyje kuriant šią įdomią naują komandą.

Kitos „Braves“ rungtynės kitą šeštadienio vakarą, gruodžio 10 d., namuose su „Sligo All Stars“.

Ballina: Martinas Panconas (15), Ronanas O’Malley (13), Rory Uptonas (8), Paulas Barrettas (6), Peteris Babikas (5), Markas Cunninghamas (5), Luke’as Finney (4), Jackas Armstrongas (2). ), Kyle’as Armstrongas (2), Stephenas Popplewellas (1), Ewenas Noone’as.

„Athlone“: Noureddine’as Ishaji (10), Melas McGuire’as (8), Eoghanas Lennonas (6), Shane’as Mahonas (5), Rowanas Flaherty (5), Thomas Glennas (4), Stephenas Mannionas (2), JFK (2) , Nigelas Choma (2), Oltanas O’Ruerke’as, Markas Lonhamas.