Trey’us Murphy užsidegė trečiajame kėlinyje „Pelicans“ pergale prieš „Lakers“ | gulbės

Tiesa, Willie Greenas yra griežtas Trey Murphy atžvilgiu.

Naujojo Orleano „Pelicans“ treneris teigė, kad „lieka“ paskutiniame komandos šaukime pirmame rate, nes tiki tuo, koks gali būti Murphy. Murphy turi puikų dydį ir sklandų potėpį. Tačiau pirmąjį sezoną NBA jis nebuvo pagrindinis rotacijos atramas.

Sekmadienį svarbiose rungtynėse su Los Andželo „Lakers“ Murphy puikiai sužaidė. Jis pelnė 21 tašką, iš jų 16 trečiajame kėlinyje. „Pelicans“ Smoothie King centre įveikė „Lakers“ 116:108.

„Prieš pradėdamas žaisti, treneris Greenas man pasakė: „Neturime ko prarasti“, – sakė Murphy. Tiesiog išeik ten ir šaudyk į lanką. „Aš labai atsipalaidavau. Jis manimi pasitikėjo. Tiesiog įsitikinau, kad gaminu. Mano komandos draugai gavo kamuolį, kai buvau atvira. Toks buvo rezultatas.”

Pirmajame kėlinyje „Pelicans“ atsiliko 20 taškų skirtumu. Murphy dėka, kuris pataikė 5 iš 6 iš aikštės ir trečiajame kėlinyje pataikė tris tritaškius, „Pelicans“ grįžta į žaidimą.

Sekmadienio rungtynės turėjo didelį atgarsį Vakarų konferencijos atkrintamosiose varžybose. Užsitikrinusi pergalę iš užpakalio, „Pelicans“ pakilo į devintąją vietą – nuo ​​„Lakers“ liko pusė rungtynių, o reguliariojo sezono tvarkaraštyje liko septynios rungtynės.

„Mes tiesiog ten įstrigome“, – sakė Greenas. „Mes buvome tikrai stiprūs per visas rungtynes. Mūsų tikslas ir svarbiausia buvo nemėginti jo susigrąžinti iš karto. Tik vienas stabdis. Vienas įvartis vienu metu. Labai didžiuojamės rūbinėje. Tai buvo augimas. “

„Pelicans“ taip pat užsitikrino dvikovą prieš „Lakers“, o tai reiškia, kad jei sezoną baigs identiškais rekordais, Naujasis Orleanas atsidurs turnyrinėje lentelėje.

Naujasis Orleanas atlaikė galingą LeBrono Jameso smūgį. Pirmą kartą perėmęs žaidimą, Jamesas Herbas Jonesas pakėlė 60 pėdų nuo krepšio. Tai buvo pareiškimas: praėjus lygiai mėnesiui po to, kai „Pelicans“ sutriuškino „Lakers“ Los Andžele, Jamesas ketino dėti visas pastangas.

Jamesas pelnė 39 taškus, iš kurių 25 pelnė pirmajame kėlinyje. Išpurkškite septynis tritaškius. Keli iš jų atėjo pavėluotai per šūvio laikrodį ir iš už lanko.

Jonesas nesustabdė Jameso pirmosios didelės pertraukos. Jis padėjo sulėtinti Jamesą antrajame kėlinyje. Jonesas baigė šešis vagystes – tai karjeros rekordas.

„Pirmasis kėlinys (Jamesas) pataikė į šuolininkus“, – sakė Greenas. „Ir jis padarė daug jų. Mūsų koregavimas buvo ne tik tam, kad sustabdytume jį nuo šuolio, bet ir priversti jį padėti kamuolį ant žemės ir užbaigti krepšį.”

Naujasis Orleanas nusileido 12:0. Jis nevairavo iki 8:12 ketvirtajame kėlinyje. Jonas Valančiūnas sumetė porą baudų metimų ir pirmą kartą išvedė „Pelicans“ į priekį.

Valančiūnas įtrauktas į įtariamąjį dėl dešinės pėdos skausmo. Didžiulis lietuvis nebuvo 100% sveikas, bet buvo tinkamas ir padėjo savo komandai laimėti. Likus 59,1 sek., Valancionas pataikė kabliuką ir išvedė Naująjį Orleaną penkiais taškais.

Kartu Valančiūnas ir Brandonas Ingramas nešė pelikanus priestatu.

Ingramas sugrįžo po to, kai praleido 10 rungtynių su šlaunies strypo patempimu. Pirmose rungtynėse nuo kovo 6 dienos jis pelnė 26 taškus, pataikęs 10 iš 17.

„Smagu, kad jis sugrįžo, numeris vienas“, – sakė Greenas. „Mes jo pasiilgome. Tai, ką jis daro Žemėje, yra neįtikėtinas. Jo dydis, jėga ir šaudymo sugebėjimai yra geriausi žaidėjai. Manau, kad mūsų vaikinai labiau už viską supranta šią akimirką.

Ketvirtajame kėlinyje „Pelicans“ įmetė „Lakers“ 14 taškų. Jie gavo savo sustojimo taškus, kai tai buvo tikrai svarbu, ir dėl to jie sėdi vairuotojo vietoje ne tik tam, kad Vakarų čempionatas žaistų čempionate, bet ir surengtų rungtynes ​​Naujajame Orleane.