Supersas nustato naują Barbadoso nacionalinį rekordą vyrų 200 m laisvuoju stiliumi rungtyje

Tuniso jaunimas Ahmedas Hefnaoui prisipažino, kad nustebino save laimėdamas 400 m laisvuoju stiliumi vyrų aukso medalį 2020 m. Tokijo olimpiadoje.

Gruodžio 18-os metų sulaukęs Hefnawy grįžo iš aštuntosios trasos, kad iškovotų auksą per didžiulį šoką, aplenkdamas australą Jacką McLoughliną ir amerikietį Kieraną Smithą.

18-metis savo rezultatą 3:43:36 įveikė beveik trimis sekundėmis, o laikas pagerėjo dviem sekundėmis.

„Žinoma, nustebinau save. Neįtikėtina”, – spaudos konferencijoje sakė Hefnawi.

„Manau, kai paliečiau sieną ir pirmiausia pamačiau save. Buvau labai nustebęs.”

Hafnaoui buvo antras tunisietis, kada nors dalyvavęs olimpiniame plaukimo finale ir iškovojęs antrąjį savo šalies medalį biliarde.

„Ašarojau ašaromis, nes kai pamačiau savo šalies vėliavą ir fone girdėjau valstybės himną, buvo nuostabu“, – sakė jis. – Man tai labai daug.

Australijos ketvertas Bronte Campbell, Meg Harris, Emma McKeown ir Kate Campbell sumušė auksą moterų 4×100 m laisvuoju stiliumi estafetėje.

Kate Campbell remiami australai laimėjo per laiką 3:29:69 prieš Kanadą ir JAV. Tai buvo pirmasis Australijos įvarčio medalis Tokijo žaidynėse.

400 m kompleksinio svorio kategorijos vyrų rungtyse nugalėjo amerikietė Chase Kalish, o japonė Yui Ohashi nugalėjo moterų atitikmenį.

Geriausia sėkmė Barty išvyko, „Osaka Cruises“

Moterų teniso vienetų varžybų pirmajame etape ispanė Sarah Sorribes Tormo nustebino 2021 m. Vimbldono čempionę Ashleigh Barty iš eilės.

Sorribes Tormo 6-4 6-3 įveikė australę – pirmąją vietą pasaulyje praradusią savo pirmąją olimpinę medalį po to, kai atrodė gerai.

Ispanė dominavo pagrindinėje situacijoje, o Barty valdė tik 42 procentus savo pirmojo padavimo.

Antroji vieta Naomi Osaka debiutuodama olimpinėse žaidynėse 6-1 6-4 įveikė Zengą Saisai ir po pertraukos stojo į teismą stojusi po pasitraukimo iš „French Open“.

READ  Tenisas: Rusijos partnerė Ayala Ispanijos W25 čempionate užims antrąją vietą

Trečioji vieta Aryna Sabalenka neturėjo problemų įveikti lenkę Magdą Linette 6-2, 6-1.

Ketvirtoji vieta Aleksandras Zverevas 6-1, 6-3 nugalėjo „Luo Yen Hassan“.

Pirmiausia važiuokite riedlente

Riedlentės sekmadienį debiutavo olimpinėse žaidynėse. Vietinis Yuto Horigumas užėmė pirmąjį šios sporto šakos aukso medalį vyrų gatvės varžybose.

Antrą vietą pasaulyje užimantis „Horigum“ pusfinalyje pateko į šeštąją vietą, surinkęs 33,75, tačiau finale dominavo rezultatu 37,18.

Japonai finišavo prieš brazilą Kelviną Hoefflerį 36.15 ir Jaggerį Eatoną 35.35.

Horigumas finale atliko tris masinius triukus iš eilės, o amerikiečių numylėtinė Nega Houston po keturių nuoseklių kritimų nukrito į septintą vietą.

Olimpinis rekordas šaudymo iš lanko finale

Moterų 10 m šaudymo iš oro pistoletu aukso medalį iškovojo Vitalina Batsaraškina, aplenkusi bulgarę Antointą Kostdinovą ir kinietę Jiang Rankin.

Rusas pasiekė olimpinių žaidynių rekordą – 240,3 taško, o finišavo nedaug prieš Kostdinovą – 239,4.

„Aš nekėliau tikslo laimėti ar patekti į trejetuką ar net patekti į finalą“, – sakė ji. – Aš kuo geriau nustatiau šaudymo taikinį, kad parodyčiau viską, ką galiu. “

Kinijos auksas nardant

Kinija iškovojo auksą moterų 3 metrų sinchroniniame šuolyje, o Shi Tingmao ir Wang Han įveikė Kanadą ir Vokietiją.

Kinijos duetas per paskutinį nardymą surinko 76,5 taško ir rinko 326,4 taško bei iškovojo ketvirtąjį Kinijos aukso medalį Tokijo olimpiadoje.

Pasaulio čempionai gerokai aplenkė grupę, o sidabrą užėmė Kanados duetas Jennifer Abel ir Melissa Citrini Beaulieu su 300,78. Bronzą iškovojo vokietės Lena Hentschel ir Tina Bunzel, surinkusios 284,97 taško.

Auksas buvo trečiasis Xi po to, kai jis 2016 m. Iškovojo 3 m vieno nugalėtojų pakylos titulą ir šį turnyrą su Wu Minxia.

READ  Parolimpinė čempionė Greta Stremikit tikisi įveikti GOAL mylią, nes renginys švenčia jos 40-ąjį gimtadienį