Pasirengimas krepšiniui: „Baylor“ laimi pirmąjį turą su „McCalley“

Robertas Mortonas kantriai laukė savo laiko su Baylor mokyklos krepšinio programa.

Penktadienio vakaras jam tai padarė dar svarbiau.

Vyresnysis snaiperis buvo ypatingas pirmajame kėlinyje, nes jis pakeitė „Reds“ komandų 42-33 pergalę namuose prieš Makalį.

Mortonas išlaisvino emocijas po to, kai kairiajame kampe perėmė perdavimą iš Ellie Sparkmano ir pirmojo kėlinio pabaigoje ištuštino savo tritaškius rungtynių metu ir išsiveržė į priekį 18-9. Kiekviename iš pirmųjų dviejų kėlinių Mortonas gerai išnaudojo ilgalaikį bėgimą prieš pat pasibaigiant laikui.

„Robertas yra Steve’o Kerro tipo“, – sakė „Baylor“ treneris Markas Price’as. „Jis žino savo vaidmenį ir nebando žaisti lauke. Jis gina ir valdo ataką bei smūgius. Jis visą laiką buvo puikus komandos draugas.”

„Baylor“ TSSAA II-AA Rytų regione žaidžiant pergale pagerėjo iki 11-3 ir 2-1. Penktadienio rungtynės taip pat buvo pirmoji didelė galimybė Mortonui parodyti, kokia buvo konkurencija su McCallie (8-4 , 1–2).

„Iki šių metų krepšinyje jis nebuvo žaidęs daugiau nei keturias – penkias minutes“, – sakė Price apie Mortoną, kuris šį sezoną pataikė 45% 3 taškų diapazono ir pergalėje surinko devynis. „Tai pavėluoto pasitenkinimo nuotrauka, kuri šiais laikais yra kažkas prarasta sporte ir daugiausia mūsų visuomenėje. Džiaugiuosi dėl to. Koks svarbus vaidmuo mūsų komandoje šiemet.”

Pradinis „Baylor“ vartininkas Alas Peciulis pelnė 10 taškų ir pašoko aukštai po atbraila, kad ketvirtojo ketvirčio pabaigoje blokuotų nuo lentos. Tai buvo vienas iš trijų blokuotų smūgių, skirtas 6 pėdų 2 daugiafunkciniam reindžeriui.

Peciulis taip pat pademonstravo veteranų lyderį griežtose dvigubo valdymo rungtynėse, kai jis vedė prie žiedo ir praleido varžovą, tada atliko du baudos metimus ir sukūrė 39-33 persvarą, kai liko žaisti 1:54. Paskutinę minutę jis sugriebė du atkovotus kamuolius puolime, kad pasiektų pergalę.

READ  Vakarų Virdžinijos apygardos krepšinio turnyro peržiūra, pirmasis turas

„Alas yra kilęs iš Londono, Anglijos, tačiau turi lietuvišką paveldą“, – sakė Price. „Tai didžiulė krepšinio šalis. Jis gerai žaidžia visus keturis žaidimo etapus. Jis yra geras perdavimas ir gynėjas, jis gali įmušti taškus daugeliu atžvilgių. Aš tikrai didžiuojuosi tuo, kaip jis užaugo, ir manau, kad tai padėtų tikrai geras kolegijos krepšininkas “.

„Blue Tornado“ vadovavo Ericas Riversas, kurį pasirašė Memfio futbolo klubas, pelnęs 22 taškus ir penkis metimus.

Abi komandos buvo toli gražu ne pačios geriausios intensyviame susitikime, kurį ketinama išleisti antradienį Makalyje.

„Šios varžybos tradicija daug reiškia visiems abiejose mokyklose“, – sakė Price. „Tokiame nešvariame žaidime reikia jį išimti. Aš didžiuojuosi savo jaunimu. Jie nėra patenkinti savo pasirodymu, bet labai džiaugiasi įveikę savo varžybas.

Nuotraukų galerija

McKale’as „Baylor“ krepšinyje 2021 m. Vasario 5 d

Cedartown 57, 54 paveldas: „Bulldogs“ įmušė įvartį per vėlų atakų laiką, kad užbaigtų generolų reguliarųjį sezoną ir laimėtų pirmąją vietą GHSA regiono 7-AAAA čempionate. „MG Holiday“ pirmavo „Cedartown“ (10-9, 9-3), surinkusi 18 taškų, o „Carson Snyder Heritage“ (14-7, 9-3) pirmavo 15 taškų, antroje vietoje liko Cady Kennery (13) ir Carsonas Palmeris (devyni). Regionų čempionate generolai bus reitinguojami Nr. 2. Aukščiausio rango žaidėjai šiame regione surengs pirmojo turo rungtynes, o pusfinaliai ir finalas vyks Šiaurės vakarų Vitfilde.

Signalų kalnas 60, Hiksonas 45: Vyresnieji Semas Witherspoonas (17 tšk.) Ir Benjaminas Burnsas (15 m.) Pirmauja 6-A rajono pergalėse namuose. „Eagles“ gretose 11 taškų pelnė Brydenas Wolfordas, kuris po pirmojo kėlinio pelnė 36 taškus.

Noksvilio katalikas 54, Chattanooga Christian 30: Tinkas Scottas pirmavo „Chargers“ su 11 taškų pralaimėjimu šalies mastu vertinamam „Fighting Irish“.

READ  Slovėnijos premjeras ragina ES palaikyti Lietuvą prieš Kinijos spaudimą

Boyd Buchanan 51, menas ir mokslai 48: Cadenas Johnsonas vedė „Piratus“ į pergalę 17 taškų ir atliko septynis iš savo aštuonių baudų metimų. CSIN pirmavo Justinas Brownas, surinkęs 12 taškų.

Mergaičių krepšinis

Sonoraville 68, Ringgold 54: Lady Phoenix (18-4, 14-1 GHSA regionas 6-AAA) išplėšė aukščiausią rezultatą būsimame regioniniame čempionate, nes Abbie Chambersas antrame kėlinyje pelnė 16 taškų iš 24, o antrąjį kėlinį Sonorafelis įveikė dviem. nesugebėjimas. Pergalė taip pat užtikrina, kad Sonoraville surengs regioninį čempionatą ir užtikrins devintą iš eilės programą.

Nugalėtojams Alexa Gerry pridėjo 11, o Diana Smith – 10 taškų, o Riley Naydley pirmavo Ringgold su 15 taškų, Maggie Reed pridėjo 13, o Bailey Bates – devynis taškus su septyniais kamuoliais.

Trionas 59, Siono Karolio kalnas 43: „Lady Bulldogs“ (17-3) 6-A zonos minioje 10: 0 užbaigė puikų reguliarųjį sezoną, kai Vasaras Vaughnas vedė subalansuotą ataką su 13 taškų, po to Chloe Murdockas su 12 taškų, Jesse Helmsas su 11 taškų ir Izah. McCuchinsas su devyniais.

„Bradley Central 98“, „Ultimate 21“: Hannah Jones ir Anna Mohunen pelnė 18 taškų, kai iš „Peretz“ užmetė 9 iš 15 aikštės, pirmoje vietoje (18-1, 10-0 5-ojo rajono 5-AAA), kuri turėjo aukščiausią sezono lygį su 25 rezultatyviais perdavimais. Keturi „Bradley Central“ žaidėjai yra surinkę bent keturis rezultatyvius perdavimus.

Ataskaitos apie Stepheną Hargį, Patricką McConną ir Lindsay Youngą. Susisiekite su Hargiu adresu [email protected] arba 423-757-6293. Sekite jį „Twitter“ Įterpti „Tweet“. Susisiekite su „MacCoon“ adresu [email protected] ir sekite jį „Twitter“ Įterpti „Tweet“. Susisiekite su Youngu adresu [email protected] ir sekite jį „Twitter“ Eilės aukso.