„Shigekix“ Nakarai šoka dėl aukso medalio ir olimpinės vietos

Šeštadienį Azijos žaidynėse vyrų breiko aukso medalį iškovojo japonė Shigeyuki Nakarai, o moterų aukso medalį iškovojo kinė Liu Qingyi.

Dėl šių titulų šokėjai gali dalyvauti kitos vasaros olimpinėse žaidynėse Paryžiuje, kur ši sporto šaka debiutuos olimpinėse žaidynėse.

2023 m. spalio 7 d. Hangdžou (Kinija) vykstančiose Azijos žaidynėse japonas Shigeyuki Nakarai varžosi vyrų breiko aukso mūšyje su Kim Hong-yeol iš Pietų Korėjos. (Kyodo) == Kyodo

Nakarai, kurio šokėjo vardas yra Shigekiks, priešpaskutinę dieną Hangdžou mieste, Kinijoje, įveikė Pietų Korėjos atstovę Kim Hong-yeolą 2:1, o bendri balsai buvo 14:13 Gongshu kanalo gimnazijoje.

Nakarai Kinija buvo tarsi antrieji namai, todėl, jo teigimu, viskas nebuvo labai sunku.

Japonas Shigeyuki Nakarai pozuoja po to, kai 2023 m. spalio 7 d. laimėjo vyrų laukinių šokių auksą Azijos žaidynėse Hangdžou (Kinija). (Kyodo) == Kyodo

21-erių futbolininkas sakė: „Nuo tada, kai pradėjau sportuoti, Kinijoje lankiausi dalyvauti varžybose daugiau nei bet kurioje kitoje šalyje. „Tai nėra namuose, bet man tai tikrai nėra išvykos ​​etapas.

Paprašytas pakomentuoti savo olimpinę vietą, Nakarai sakė: „Laimėjau aukso medalį ir dabar važiuoju į Paryžių. Tai tikrai sustiprins pasitikėjimą savimi.”

„Tačiau aš matau tai tik dar viena savo kelionės stotele. Ir toliau sunkiai dirbsiu, kad tapčiau geresne šokėja ir puikiai atrodyčiau Paryžiaus scenoje.”

Vyrų varžybose dėl bronzos medalių kinai Qi Xiangyu 2:1 įveikė japoną Isshin Hishikawa.

Moterų lygyje Liu finale 2-1 (16-11) įveikė japonę Amy Yuasą.

Japonė Ami Yuasa (dešinėje) 2023 m. spalio 7 d. Hangdžou (Kinija) Azijos žaidynėse varžysis moterų greičio ruožo finale. (Kyodo)

„Man tai buvo sunkus iššūkis fiziškai ir protiškai“, – sakė Liu apie savo Azijos žaidynių etapą po dalyvavimo Pasaulio barjerų laužymo čempionate, kuris baigėsi vos prieš dvi savaites Belgijoje. „Džiaugiuosi laimėjusi šį aukso medalį“.

READ  Naujausia Jeruzalės žvaigždė sulaukia nepaprastų atsiliepimų: Kennethas J. „Speedy“ Smithas – Izraelio sportas

Yuasa sakė: „Prisipažinsiu, jaučiausi nervingas, bet scenoje man buvo labai smagu. Rezultatą sprendžia teisėjai. Aš padariau viską, ką galiu. Tiesiog stengsiuosi pasirodyti gerai kitose varžybose.”

Bronzos medalį iškovojo japonas Ayumi Fukushima, kovoje dėl trečios vietos 3:0 įveikęs kiną Zeng Yingying.

Praėjusį mėnesį vykusiame pasaulio čempionate 40-metė Fukušima finišavo antra po jaunos lietuvės Dominikos Panevič.

Susijusi aprėptis:

Azijos žaidynės: Japonijos futbolo auksas pranašauja Nadeshiko ateičiai

Azijos žaidynės: Japonija nugalėjo Šiaurės Korėją moterų futbolo auksu

Azijos žaidynės: Fujinami laimėjo imtynių auksą ir pratęsė savo pergalių seriją iki 130