Šešios žiūrėti Europos plaukimo čempionate

išleista: Vidutinis:

Roma (AFP) – Ketvirtadienį Romoje, Foro Italiano saloje, prasidės Europos plaukimo čempionatas.

Čia AFP ieško šešių pretendentų į titulą, kuriuos galėtų stebėti rugpjūčio 11–17 dienomis.

David Popovici (ROM)

Romanas Popovici grįžta į Foro Italico, kur pernai sulaukė didžiulio pasisekimo, kai laimėjo 50-100-200 m laisvuoju stiliumi čempionų titulus su jaunesniais europiečiais.

#1 nuotrauka

17-metis įveikė pirmąjį lygį su dviem aukso medaliais birželio mėnesį Budapešte vykusiame pasaulio čempionate 100 m ir 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyse – pirmasis vyras, pasiekęs šį duetą nuo 1973 m.

Romoje jis susikaus su olimpiniu čempionu Tomu Deanu iš Anglijos, neseniai pasaulio bronzos medalio laimėtoju, kuris šį mėnesį Sandraugos žaidynėse iškovojo septynis medalius, bet Birmingeme 200 m bėgime laimėjo sidabrą už škoto Duncano Scotto.

Christophas Milakas (gerb.)

Vengras Christophas Milakas nepralenkiamas 200 m peteliške nuo 2018 metų Europos čempionato Glazge. Praėjusiais metais Tokijo olimpinių žaidynių 200 m peteliške aukso medalio laimėtojas Europoje laimėjo 100 m ir 200 m bėgimus. Jis taip pat laimėjo abu pasaulio renginius praėjusį birželį ir pasiekė savo pasaulio rekordą 200 metrų bėgime.

#2 nuotrauka

Thomas Ciccone (ITA)

Italas Thomas Ciccoonas sieks atkartoti savo stulbinamą formą, kai 21-erių futbolininkas Budapešte pasiekė naują pasaulio rekordą pakeliui į auksą 100 m plaukimo nugara rungtyje. Pirmąjį asmeninį aukso medalį ilgoje trasoje iškovojo plaukikas, estafetėje su Italija iškovojęs du olimpinius medalius.

Sarah Sjostrom (Švedija)

Švedė Sarah Sjostrom grįžo į Foro Italico, kur 2009 m. atsidūrė dėmesio centre ir, būdama 15 metų, pirmą kartą iškovojo pasaulio čempiono titulą 100 m peteliške.

Nuo tada 28-erių futbolininkas ilgoje trasoje iškovojo olimpinį aukso medalį, dešimt pasaulio ir 14 Europos čempionų titulų.

READ  Metodas be medžioklės tęsiasi: Teisingumo departamentas užsitikrina savo pirmąjį teistumą baudžiamojoje byloje, o darbo sutarties tikrinimas didėja tarptautiniu mastu

#3 nuotrauka

Praleidęs Europą 2021 dėl alkūnės traumos, Sjostrom Tokijo olimpinėse žaidynėse iškovojo sidabrą 50 m bėgime.

Šių metų pasaulio čempionate Sjostrom laimėjo 50 m laisvuoju stiliumi ir 50 m plaukimu plaukimu, o sidabro medalį iškovojo 100 m laisvuoju stiliumi ir tapo daugiausiai individualių pasaulio medalių iškovojusiu plaukiku – 19 vietų ant prizininkų pakylos (10 aukso medalių), viena atsilikdama nuo The. rekordas, pasiektas Michaelo Phelpso vardu (10 aukso medalių) (20).

Katinka Hoszo (gerb.)

Pirmąjį aukso medalį 2009 m. Romoje Katinka Hoszu iškovojo ir 400 m kompleksinio plaukimo rungtyje. 33-ejų metų futbolininkė atnaujins savo varžovą su Sjostrom dėl lyderio visų Europos čempionato medalių.

#4 nuotrauka

Hosszu Sjostrom pirmauja 24:23, turintis 15 aukso, 6 sidabro ir 3 bronzos. Vokiečių legenda Franziska van Almsick iki šiol yra iškovojusi daugiausiai Europos čempionų titulų (18). Sjostrom pelnė 14 aukso medalių, visus iš vienetų, šešis sidabro ir tris bronzos medalius.

Benedetta Pelato (ITA)

Jaunoji italė Benedetta Pelato taip pat siekia atkurti savo pasaulinę formą namuose po to, kai Budapešte laimėjo 100 m plaukimo krūtine auksą.

#5 nuotrauka

Septyniolikmetės laukia sunki dvikova su sugrįžusia lietuve Ruta Melotit, kuri 100 m krūtine plaukimo auksą 2012 m. Londono olimpinėse žaidynėse iškovojo 15 metų su dviem Europos medaliais, o po to trumpam pasitrauks po dopingo sustabdymo ir traumos.

25 metų Milutitas sugrįžo ir birželį pasaulio čempionate iškovojo 50 m plaukimo krūtine auksą, aplenkdamas Pilato, tačiau italas yra pasaulio distancijos rekordininkas.