Sarajevas nustebino pirmąsias ABA iškritimo rungtynes

2021 m. Gegužės 13 d. – Splitas negalėjo pasinaudoti aikštės pranašumu namuose prieš „Spars“ pralaimėjimą 70:76 (46:49) pirmosiose ABA iškritimo rungtynėse trečiadienį.

„Jugoplastika“ veteranas Tony Kokocas dalyvavo VIP tribūnose ir matė skaudų savo buvusios komandos pralaimėjimą kovoje dėl išlikimo ABA lygoje 1. Lankymūsi Sarajevo „Spars“ komanda išplėšė namų aikštės pranašumą ir sugebėjo jį užbaigti. jau. Mini serijos su dar viena namų pergale šeštadienį. Komanda, kuri pirmą kartą laimės dvi rungtynes, kitą sezoną žais ABA 1 lygoje; Kita komanda žais antrame divizione.

„Split“ geltona spalva baigėsi iškritimo zonoje, nes įspūdinga karjera baigėsi staiga, kai prieš pat sezono pabaigą jie turėjo padaryti „Corona“ pertrauką iš rungtynių ir treniruočių. Ankstesnė sėkmė, kurią pasiekė naujasis treneris Mile’as Karakas, prarado jėgas, o galiausiai „Split“ prarado vietas Nacionalinėje lygoje ir ABA lygoje. Grąžindami antrąją vietą Nacionalinėje lygoje, jie vėl nukrito į paskutinę vietą ABA lygoje 1. „Primorska“ jau pasitraukus iš lygos anksčiau, geltonieji tiesiogiai iš lygos nepasitraukė. Tačiau jie turėjo teisę žaisti atkrintamąsias varžybas su „ABA League 2“ vicečempionais, kurie pasuko į Sarajevą.

„Spars Sarajevo“ ką tik buvo pralaimėjęs čempionatą ABA lygos 2 divizione prieš studentus Centarą Podgoricą. Po reguliaraus sezono jie pateko į finalą kaip vicečempionai. Tada „Spars“ pralaimėjo du finalus „Tlabsenter“, kuri iškart pateko į ABA 1 lygą, o „Spars“ išsaugojo galimybę žaisti iškritimo rungtynes ​​su „Split“.

Žaidimas buvo atliktas pagal Covido procedūras, o KK „Split“ žaidimą pradėjo geriau. Sarajevo treneris Miodragas Kadija matė savo komandos kovą ir dominavo pirmojo kėlinio antroje pusėje ir didžiojoje antrojo kėlinio pusėje, pirmame kėlinyje išsiveržęs į priekį nežymiu 46:49.

Abi komandos noriai grįžo į šias rungtynes ​​iki paskutinės sekundės, o antrasis kėlinys tapo įtempta gynybine kova. Likus vos 90 sekundžių iki paskutinio švilpuko, Splitas įmušė 70:71, padėdamas juos į rankas. Vėliau buvo pirmyn atgal, nes abi komandos kelis kartus pametė kamuolį. Geltonieji nesugebėjo pasukti rungtynių ir turėjo stebėti, kaip lietuvis Orelikas Gediminas pataikė tritaškį, kad paimtų lankytojo pergalę.

READ  Olimpines komandas sudaro buvę UConn krepšininkai Nielsas Giffy ir Gavinas Edwardsas

Rezultatyviausias ir brangiausias nakties žaidėjas su 19 taškų buvo kylanti Sarajevo žvaigždė Keenanas Kamengashas. Jei „Split“ šeštadienį gali laimėti Sarajeve, paskutinės rungtynės vėl bus žaidžiamos Splite.

Teisėjai: Milosas Kulensicas, Igoris Dragojevičius, Radosas Savovičius

Norėdami sekti naujausias sporto naujienas Kroatijoje, sekite tam skirtą TCN puslapį.

Norėdami sužinoti daugiau apie sportą Kroatijoje, paspauskite čia.