Ronda Rousey, Amanda Nunes, Chrisas Cyborgas: 10 geriausių moterų kovotojų UFC reitinge

Dana White iš pradžių skeptiškai žiūrėjo į UFC moterų diviziono steigimą, tačiau jo sprendimas tai padaryti 2012 m. atvėrė kelią daugeliui sėkmingų kovotojų.

Iš pradžių lengvo svorio čempionatas buvo vienintelis moterų divizionas, tačiau šiais laikais yra titulų, kuriuos galima laimėti keturiose svorio kategorijose, įskaitant plunksninį, muselinį ir šiaudinį.

Pastaraisiais metais gerbėjai buvo vaišinami išskirtinėmis moterų rungtynėmis, o dabar įprasta, kad moterų varžybos UFC etiketėje pasirodo kaip pagrindiniai įvykiai.

Nuo Miesha Tate iki Ronda Rousey suskirstėme į 10 geriausių visų laikų UFC kovotojų moterų.

Įeikite į dovaną

10. Liz Carmouche

Carmouche geriausiai įsiminė dėl to, kad pirmą kartą dalyvavo moterų kovoje dėl UFC su Rousey UFC 157 turnyre.

Nepaisant pralaimėtos kovos, Karmuschas kitus šešerius metus varžėsi UFC ir kovojo su Valentina Ševčenka dėl moterų lengvo svorio kategorijos čempiono titulo kaip pagrindinio UFC Fight Night 156 turnyro.

Nors jos rekordas nėra toks įspūdingas kaip kitų, kurie varžėsi dėl organizacijos, ji vis dėlto pripažintų MMA pradininkę ir UFC ikoną.

37 metų mergina dabar rungtyniauja „Bellator“, kur užėmė ketvirtą vietą moterų reitinge dėl Sterlingo.

9. Jessica Andrade

Andrade nugalėjo Rose Namajunas ir iškovojo moterų šiaudinio svorio čempiono titulą 2019 m., o dabar rungtyniauja lengvo svorio kategorijoje.

2013 metais UFC debiutavusi prieš Carmouche brazilė yra viena ilgiausiai organizacijoje dirbusių kovotojų.

Per 19 UFC kovų 30-metė žaidėja laimėjo 13 kovų, įskaitant paskutinę kovą su Cynthia Calvillo UFC 266 turnyre.

Dabar artėja revanšas su Ševčenka dėl lengvojo svorio čempionato.

Jessica Andrade

8. Holly Holm

Garsiausias Holmo momentas „Ultimate Fighting Championship“ įvyko, kai Rousey pirmą kartą pralaimėjo sporte prieš rekordinę minią Melburne.

READ  Tokijo olimpinės žaidynės: Rusija iškovojo keturvietę irkluotojų komandą, Lietuva dėl vietos | Tokijo olimpinių žaidynių naujienos

Pergalę ji iškovojo moterų lengvo svorio titulą per vieną didžiausių perversmų kovinio sporto istorijoje, nors kitoje kovoje su Tate ji prarado diržą.

Laikomas vienu geriausių visų laikų puolėjų, Holmas yra buvęs pasaulio bokso čempionas ir BoxRec laikomas geriausiu visų laikų profesionaliu boksininku.

Laimėjusi paskutines dvejas varžybas, 40-metė Sterling moterų reitinge užima šeštą vietą.

7. Rožė Namajunas

Namajunas yra du kartus ir dabartinis šiaudų svorio čempionas ir užima trečią vietą svarų už svarą reitinge.

Garsiausias jos laimėjimas buvo pasiektas, kai Joanna įteikė Jędrzejczyk savo pirmąjį pralaimėjimą Ultimate Fighting Championship (UFC) ir iškovojo šiaudų svorio titulą.

Amerikietė yra vienintelė moteris UFC, kuri atkovojo titulą, o po to jį apgynė.

Karjerą pradėjusi nuo „The Ultimate Fighter“, Namajunas finale pralaimėjo Carlai Esparzai ir netrukus gali įvykti jųdviejų revanšas.

Rožė Namajunas

6. Misha Tate

Nepaisant to, kad ji du kartus pralaimėjo Rousey itin viešose kovose, didžiausias jos karjeros pasiekimas buvo, kai 2016 m. ji nugalėjo Holm ir iškovojo lengvo svorio titulą UFC 196 turnyre.

Vėliau tais pačiais metais 35 metų vyras pasitraukė, bet liepą vėl pastebimai grįžo į sportą.

Tate savo pirmoje kovoje nugalėjo Marion Reno per TKO, bet lapkritį vieningu sprendimu pralaimėjo Caitlin Vieira.

Tačiau amerikietis vis dar turėjo siekių iš Amandos Nunes atsiimti masyvų svorio diržą ir dar nepasidavė.

5. Joanna Jędrzejczyk

Kurį laiką Jędrzejczyk kartu su Rousey buvo laikomas vienu geriausių UFC kovotojų.

Lenkų žvaigždė laimėjo pirmąsias aštuonias UFC kovas ir penkis kartus apgynė moterų šiaudinio svorio čempionatą.

Jędrzejczyk pastaraisiais metais pralaimėjo keturias iš paskutinių šešių varžybų, tačiau išlieka aktyvi šiaudų svorio kategorijos kovotoja.

READ  Neseniai įsigytų „Sixers“ buvo atsisakyta prieš NBA perėmimo terminą
Joana Jędrzejczyk

4. Valentina Ševčenka

Ševčenka yra viešpataujantis lengvojo svorio čempionas ir iki šiol yra apgynęs diržą šešis kartus.

Tiesą sakant, 33 metų moteris grupėje dominavo nuo pat jos įkūrimo ir atrodo, kad šiuo metu niekas šioje svorio kategorijoje negali jos įveikti.

Nuo prisijungimo prie UFC Nunesas įveikė tik Ševčenką ir tai padarė du kartus.

Bet jei Kirgizijos ir Peru kovotoja ir toliau gins savo titulą, šiame sąraše ji gali šoktelėti dar aukščiau.

3. Chrisas Kiborgas

Daugeliui žmonių kiborgas amžinai išliks bauginčiausiu visų laikų kovotoju.

Prieš prisijungdama prie UFC, 36 metų moteris buvo populiari MMA kovotoja kitose reklamose ir padarė didžiulį pareiškimą, kai 2017 m. laimėjo laisvą moterų plunksninio svorio čempionatą.

Cyborg iškovojo reikšmingas pergales prieš Yaną Konitskaya ir Holm, kad apgintų plunksninio svorio diržą, nors 2018 m. ji taip pat prarado titulą Nunes.

Laimėjęs UFC, Strikeforce, Bellator ir Invicta FC titulus, Cyborg tapo vieninteliu kovotoju, vyru ar moterimi, tapusiu Didžiojo kirčio čempionu ir iškovojusiu čempionatus per keturias pagrindines akcijas.

Krisas Kiborgas

2. Rusijos turas

Rousey vieta šiame sąraše gali būti prieštaringa, tačiau negalima paneigti, kad ji padėjo įtraukti moterų UFC į žemėlapį.

Rowdy buvo pirmoji moteris, pasirašiusi sutartį su UFC ir tapo lengvo svorio diviziono veidu.

Ji laimėjo pirmąsias šešias varžybas, o vėliau prarado diržą Holmui UFC 193 turnyre.

34-erių futbolininkė kitais metais bandė susigrąžinti titulą, tačiau pirmame rate pralaimėjo Nunes.

Vėliau Rousey persikėlė į WWE ir yra vienintelė moteris, laimėjusi abiejų kompanijų čempionatus.

rusų

1. Amanda Nunes

Nunes yra plačiai laikomas didžiausiu visų laikų MMA atlikėju ir nesunku suprasti, kodėl.

Ji yra pirmoji moteris, tapusi dviejų prekių ženklų UFC čempione, ir vienintelė moteris, kuri vienu metu turi du titulus skirtingose ​​svorio kategorijose.

READ  „Kai ateina toks žaidėjas kaip Viktoras, tu supranti tikrąjį jo dydį“ – Lietuvos treneris už dominavimą gynyboje vertina Victoro Wimpanyamos didįjį realų dydį.

Be to, 33-ejų futbolininkas yra vienintelis UFC kovotojas, apgynęs du titulus ir aktyviai juos turintis.

Nunesas yra plunksnų ir plunksnų svorio čempionas ir buvo paskelbtas UFC kovotoju Nr. 1.

Jos pergalių serijai dabar jau 12 metų ir ji tęsiasi 2014 m. rugsėjį, kai UFC 178 turnyre ji pralaimėjo Cat Zingano.