Prancūzija patyrė didelę traumą dėl pergalės Bulgarijoje; Ispanijos jaunimas nuverčia Lietuvą

Oliveris Grootas dukart pelnė įvartį Prancūzijos draugiškoje pergalėje 3: 0 prieš Bulgariją. Karimas Benzema pradėjo nerimauti dėl Didierio Deschampso traumos dėl „Euro 2020“.

Žmonės, stovintys prieš minią: Kareemas Benzema;  Kylian Mbappe Prancūzija TEAMtalk

© „Getty Images“
Kareemas Benzema; Kylian Mbappe Prancūzija TEAMtalk

Po to, kai Antoine’as Griezmannas pirmame kėlinyje nukreiptu dviračio smūgiu sustabdė Prancūziją priekiniame vidurio krašte, Benzema buvo pakeistas po 41 minutės – likus savaitei iki atidarymo žaidimo prieš Vokietiją.

Tačiau du kartus per paskutines 10 minučių pelnydamas įvartį Prancūzija žvilgtelėjo į rezultato liniją finale prieš rungtynių pradžią.

Laikina Ispanijos komanda 4: 0 įveikė Lietuvą.

Kadangi „Euro“ komanda buvo vieniša, kai Sergio Basketsas įrodė „Covic-19“ rezultatą, jaunesni nei 21 metų žmonės pasiūlė pateikti tam tikrą priežastį šventei.

Hugo Gillamanas ir Brahimas Diasas buvo nutraukti 2: 0 per pertrauką Ispanijoje, o Juanas Miranda ir Javieras Puerto pridėjo rezultatą antrame kėlinyje.

Čekijos žmonės kirto Albaniją

Antrosios pusės Lucaso Masobasto ir Ontrajo Celestkos įvarčiai Albanijoje 3: 1 įveikė Čekiją.

Škotijos atidarymo varžovai išsiveržė į priekį per Patricko Schickeno salvę, tačiau pritrenkiantis Sokolo Sigalleshi smūgis tris minutes iki pertraukos išvedė Albaniją.

Airijos Respublika nuvylė Vengriją, nes paskutinės apšilimo rungtynės dėl „Euro“ baigėsi lygiosiomis 0: 0 prieš Stepheno Kenny auklėtinius.

„Manchester City“ vartininkas Gavinas Pasunu ir „Liverpool“ kamštis Gaominas Kelleheris pelnė po 45 minutes, o tai rodo, kad Darrenas Randolphas gali užginčyti aukščiausią vietą.

Patekome į 1 milijono „Phantom Euro 2020“ fantazijų konkursą. Eiti į fanteam.co/TEAMtalk Varžykis prieš mus.