Pirmosios dienos apžvalga: Slovėnija sukrėtė Rusiją, Kroatiją Lietuva nustebino, Portugalijos seksas nusiminęs – FIBA ​​U16 moterų Europos iššūkių 2021 m.

Miunchenas (Vokietija) – FIBA ​​U16 moterų Europos iššūkių atidarymo dieną Madozinoje įvyko trys netikėtumai, sukrėtę Slovėniją ir Rusiją.

Temos:
– Slovėnija atkreipia didžiulį Rusijos sielvartą į Matosinhos
– Kroatija praranda 26 taškų persvarą, toliau stebina Lietuvą San Fernando mieste

Sužaista 3/15 rungtynių

Pirmos dienos rezultatai: Paskutinėmis sekundėmis šeimininkė Suomija atlaikė Latviją 76:75. 20-5 Vokietija pirmąjį ketvirtį įveikė Graikiją 65-47. Prancūzija, 87: 45 įveikusi Bulgariją, antrajame kėlinyje pelnė vos 12 taškų.

San Fernando iššūkis:

Pirmos dienos rezultatai: 2019 m. Kroatija B grupėje užėmė trečiąją vietą, tačiau Lietuva, 2019 m. A grupėje užėmusi antrąją vietą, nusileido 77-73 ir atidarė savo „San Fernando Challenger“-26 taškų persvara. Pirmąją dieną Serbijai reikėjo dar vieno sugrįžimo į pergalę, kuri pelnė 13 taškų iš apačios ir per paskutines 3 minutes pergalę prieš Vengriją pelnė du taškus. Ispanija niekada nekelia grėsmės Ispanijai, pralenkdama Ukrainą 98-49.

READ  Lietuva visiškai atsisako rusiškų dujų importo
„Matosinhos Challenger“:

Pirmos dienos rezultatai: Slovėnija 66: 60 įveikė Rusiją ir pradėjo renginį su dideliu šoku. 1995 metų FIBA ​​U16 moterų Europos čempionate Balkanai žaidė tik A divizione, tačiau 2019 metais laimėjo B diviziono karūną, dabar nustebindami 2019 metų U16 Europos čempionus. 2019 metų B grupėje Portugalija užėmė antrąją vietą, 71: 54 įveikusi Čekiją. Belgija du kartus susibūrė iš dviženklio deficito, 71: 63 įveikdama Lenkiją ir naudodama ketvirtąjį ketvirtį 19-8.

„Piestanske Challenger“:

0/15 Žaidžiamos rungtynės

Žaidimai „Piestanske Challenger“ prasidės antradienį, rugpjūčio 10 d.

Tbilisio iššūkis:

Sužaistos 2/10 rungtynės

1 M.L.D. Malta 1 1 0 100 71 28 43 71 28 2
2 Balta Albanija 1 1 0 100 61 37 24 61 37 2
3 RANKA Armėnija 1 0 1 0 37 61 -24 37 61 1
4 Geo Gruzija 1 0 1 0 28 71 -43 28 71 1

Pirmos dienos rezultatai: Albanija niekada nebuvo mesti iššūkio laimėjusi 61: 37 prieš Armėniją. Malta pirmąjį ketvirtį rezultatu 71-28 įveikė šeimininkę Gruziją 22-3.