Pirmąjį keturgalvio žandikaulio sezono dublį vainikuoja „Zenit“ pergalė prieš Anatolą Efesą / Naujienos

Nuotrauka: Ciba – Sconbix

Nuotrauka SIPA – „Sconbix“

Arterosas Gudetis surinko pirmąjį sezono dublį, o jo atstovas Sankt Peterburgo „Zenit“ (13-6) buvo kelyje į sėkmę „Euroleek“.

Konkurentas

Arteriosklerozė

Xavi Pascual mokiniai dinamiškoje kovoje namuose 85:78 (28:15, 25:16, 11:24, 21:23) Stambulo Anatolijus Efesas (11-10) nugalėjo krepšininkus.

Goodis per 25 minutes nugalėtojams pelnė 11 taškų (3/5 dvit., 5/6 baudos), atkovojo 10 kamuolių, blokavo 2 varžovų metimus, sukėlė 4 klaidas ir surinko 24 naudingumo balus.

Trečiojo kėlinio pradžioje lietuvis jau buvo padvigubėjęs ir paskutinėse keturiose savo rungtynėse „Euro“ lygoje pasiekęs 18,3 taško, 6,8 atkovoto kamuolio ir 26 naudingumo balus.

„Zenit“ puikiai pradėjo rungtynes ​​ir pirmoje rungtynių pusėje pasinaudojo triuškinančiu pranašumu – 53:31.

Tačiau po pertraukos grįžę Erkino Attamano auklėtiniai parodė charakterį ir trečiąjį kėlinį pradėjo 22: 6 – 53:59.

Po pusantros minutės Billy Barronas baudos metimu padidino šeimininkų persvarą iki 16 taškų (75:59), tačiau Anatolijus Ephesusas vėl spurtavo, šįkart 11: 0, visi nusprendė paskutinėmis minutėmis – 70:75.

Kevinas Bancosas pelnė du taškus, o Matuas Ponitka – du taškus – 83:72 už „Janet“ klubo pergalę.

Stambulo komandos neišgelbėjo, o šeimininkams užklupus vos 7 vyrus buvo užpulta 15 pakartotinių paleidimų.

Janet: Willas Thomasas 14, Austinas Hollinsas (5-asis red.) Ir Kevinas Bangosas po 13, Andreasas Supkovas 12, Arterosas Gudidis 11 (10 rev., 24 us.), Mattuas Ponitka ir Billy Baronasas 10.

Anatolijus Efesas: Vasilije Mykesius 23 (8/11 dvigubas, 1/6 trit., 7 ankstyvieji etapai, 25 naudingi balsai), Shane’as Larkinas 20 (5 rez., 4 t., 6 patarlės, 21 p.), Chrisas Singletonas ir Bryantas Dunstonas (21 val.) Po 22 val.