Penkta – Latvija kovoja dėl 2023 m. FIBA ​​krepšinio pasaulio taurės pergalės prieš Lietuvą

Manila (Filipinai) – Latvija Maniloje švenčia Ordino dieną. Artursas Kuruksas pirmavo pelnydamas įvarčius, o Artursas Jaggersas pasiekė naują rezultatyvių perdavimų rekordą pergale prieš lietuvį viena kryptimi.

Jis baigėsi rezultatu 98:63, suteikiant Latvijai dar bent vienerius metus pasigirti teisėmis, nes jie užėmė penktą vietą, žingsniu aplenkdami savo kaimynus šeštoje vietoje.

Posūkio taškas: Patarimas. Lietuvis neturėjo jėgų, į žaidimą neįsileido Vaitas Kariniaskas ir Emantas Bendčius, todėl trumpas ciklas dar sutrumpėjo.

Latvija per pirmąjį kėlinį pelnė 28 taškus, o trečiąjį laimėjo 28:9, todėl daugumai 9440 „Mall of Asia Arena“ sirgalių diena buvo be streso. Nedidelis būrys Lietuvos sirgalių neturėjo progos paploti savo herojams, jų akimis rungtynėms einant iki -40.

Žaidimo DCL žaidėjas: Arthursas Crooksas sužaidė geriausias rungtynes ​​pasaulio čempionate – pelnė 20 taškų ir pataikė 6 tritaškius, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Rezultatas buvo 23 EFF ir Crooksas buvo paskelbtas TCL žaidimo žaidėju.

Be to, Latvija turėjo įsimintiną debiutą pasaulio čempionate, o neskaitant gerbėjų, istorija yra apie jų gynėją. Arthursas Jaggersas išgarsėjo kaip laisvasis agentas ir pasirašė naują pasaulio čempionato rekordą.

Įžaidėjas atliko 17 rezultatyvių perdavimų vos per 26 darbo minutes – daugiausia per vienerias rungtynes ​​nuo tada, kai rezultatyvūs perdavimai tapo rezultatyvių perdavimų dalimi 1994 metais. , nes per pertrauką jis jau turėjo 10.

Vėlgi, žaidimas nebuvo uždaras dėl jo pasitraukimo. Jis taip pat pelnė 4 taškus ir atkovojo 6 kamuolius ir kamuolio neapvertė!

Statistika nemeluoja: Latvijos šaudymas išsiskyrė? Įvarčiai į aikštę 51 proc., tritaškiai 50 proc., baudų metimai 67 proc. Ar Lietuvos šaudymas skyla iš to paties atstumo? 35-19-50…

Apatinė eilutė: Latvijos puolimas yra gražuolis, o treneris Luka Panchi gali didžiuotis tuo, ką sukūrė. Šiame žaidime Arturzas Kuruksas pelnė 20 taškų per 6 3 – savo karjeros rekordą pasaulio čempionate, kurį jis sieks ilgus metus.

READ  Tęsiasi Lietuvos premija Latvijai ir Estijai

Po 20 taškų Latvija prisijungė prie Vokietijos kaip vienintelė komanda, kurioje yra šeši skirtingi žaidėjai, pelnę 20 ir daugiau taškų. Dairis Bertans, Davis Bertans, Rolands Smits, Arturs Žagars ir Andrejus Gražulis anksčiau šį tikslą šiame FIBA ​​krepšinio pasaulio taurės turnyre yra pasiekę.

Paskutinėse pasaulio čempionato rungtynėse lietuviams pritrūko degalų, bet galiausiai jie vėl pateko į pasaulio stipriausiųjų aštuntuką. Rogas Jokoupides pelnė 16 taškų.