Parolimpinis pasaulio Grand Prix: iraniečiai iškovojo dar šešis medalius – „Sports News“

Vyrų F11 rutulio stūmimo ir ieties metimo rungtyje antrą dieną Mehdi Awladas ir Behzadas Azizi iškovojo du aukso medalius.

Awladas užfiksavo auksą, kai jam pavyko išmesti 13,89 metrus.

Rusijos ir Uzbekistano lankininkai iškovojo sidabro ir bronzos medalius, įveikdami atitinkamai 12,57 ir 12,24 metrus.

Azizi taip pat pasiėmė auksą ietyje F12 / 13 su metimu 64,37 metro. Lietuvos lankininkas sidabrą iškovojo surinkęs 48,45 metro balą, o iranas Masoudas Haidari – bronzą – 44,30 metro.

Iranas Wahidas Ali Najimi išplėšė vyrų 400 metrų bronzos medalį, surinkęs 50,41 sek. Alžyro bėgikas auksą iškovojo per 47,91 sek., O Turkijos bėgikas sidabrą – per 49,53 sekundės.

„Discus F54 / 55“ vyrų lenktynėse sidabro medalį iškovojo Hamidas Amiri, aukso ir bronzos medalius iškovojo Indijos ir Rusijos lankininkai.

Antrąją dieną Ali Reza Sedehyan iškovojo šeštąjį Irano medalį. Jis laimėjo sidabrą vyrų 100 metrų T38 varžybose su 11,66 sek. Prancūzijos ir Tailando atstovai užėmė atitinkamai 1 ir 3 vietas.

Trečiadienį Irano neįgalieji sportininkai iškovojo tris medalius.

Vyrų F53 / 54 „Javelin“ metime Hamidas Amiri išplėšė aukso medalį 30,96 metro metimu.

Sportininkai iš Graikijos ir Slovakijos užėmė atitinkamai antrą ir trečią vietas.

Vyrų rutulio stūmimo sidabro medalį užėmė Samanas Bakbazas – F12 metimu 14,96 metro.

Uzbekistano kovotojas buvo pirmas, užfiksavęs 15,92 metrus, o Baltarusijos sportininkas iškovojo bronzos medalį 13,22 metru.

Vyrų 100 metrų T / F12 lenktynėse Waheedas Ali Al-Nujaimi taip pat iškovojo bronzos medalį, kurio laikas 11,14 sek.

Alžyro bėgikas aukso medalį iškovojo per 10,61 sekundės, o Uzbekistano sportininkas liko antras – 11,09 sek.

Patvirtinta, kad 471 neįgalus sportininkas iš 52 šalių dalyvaus keturių dienų varžybose Dubajaus ryžtingų žmonių klube, vykstančiame „Fazza“ tarptautiniame lengvosios atletikos čempionate Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

READ  Vokietijos futbolininkai iš Islandijos namo atvyksta po 14 valandų skrydžio