„Pacers“ ir „Pelicans“ išvyko į Las Vegasą

Eurohoops komanda/ [email protected]

„Pacers“ įrodė, kad nieko nebijo Rytuose, o „Pelicans“ Vakaruose iškovojo trečią pergalę prieš Sakramentą per pastarąsias dvi savaites, abiem komandoms žengiant į NBA sezono turnyro ketvirtfinalį.

Brandonas Ingramas pelnė 30 taškų, o Naujojo Orleano „Pelicans“ 127:117 įveikė Sakramento „Kings“. Herbas Jonesas pridėjo 23 taškus, o lietuvis Jonas Valančiūnas – 18 ir 11 atkovotų kamuolių.

„Kings“ gretose De’Aaronas Foxas pelnė 30 taškų, o lietuvis Domantas Sabonis pridėjo 26 taškus, 13 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų. Bulgaras Sasha Vesenkovas per šešias žaidimo minutes atkovojo du kamuolius.

Indiana laimėjo 122:112, išstumdama lygos lyderį Bostoną iš turnyro.

Tyrese’as Halliburtonas antrajame kėlinyje pelnė 16 iš 26 taškų ir pirmą kartą atliko dvigubą dublį – atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 10 kamuolių.

Mylesas Turneris pridėjo 17 taškų ir 10 atkovotų kamuolių, o septyni žaidėjai pasiekė dviženklį skaičių, o Indiana liko nepralaimėta turnyre.

„Celtics“ gretose Jaysonas Tatumas pelnė 32 taškus ir atkovojo 12 kamuolių, o Jaylenas Brownas surinko 30 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.

Tačiau to nepakako pratęsti trijų pergalių seriją, nes latvis Kristaps Porzingis praleido ketvirtas rungtynes ​​iš eilės.

READ  Anglija užėmė vietą 2024 m. Europos čempionate pergale prieš Italiją, bet Vengrijai teks palaukti