Newgarden laimėjo Sent Luisą, čempionatas neapsisprendė

Josephas Newgardenas (Penske) laimėjo Sent Luiso Grand Prix lenktynes ​​Tech World Circuit trasoje nuo šeštadienio iki sekmadienio, rugpjūčio 21 d. Amerikietis jau iškovojo savo penktąją pergalę 2022 m. „IndyCar“ sezone ir toliau laikosi Will Power (Penske) bendros įskaitos viršuje.

Šie du vyrai turi tik tris taškus, o žaisti liko tik dviejose varžybose (Portland ir Laguna Seca). Will Power netgi važiavo Sent Luiso Grand Prix 128 ratus, o po to naktį po prastų oro sąlygų prarado greitį per varžybas iš naujo (6).

Šių lenktynių žvaigžde tapo naujokas Davidas Mallukas (Dale Coyne Racing). Amerikos lietuvis manė, kad gali laimėti pirmą savo „IndyCar“ lenktynę, nes jo greitis paskutiniuose ratuose buvo fantastiškas. 20-metis vairuotojas turėjo tenkintis antruoju.

Atitinkamai trečią ir ketvirtą vietas užėmę Scottas McLaughlinas (Pinskas) ir Pato Awardas (Arrow McLaren SP) išsaugojo savo šansus į titulą. Iš tikrųjų septynias geriausias turnyro vietas skyrė 58 taškai! Tai tik keturiais taškais daugiau, nei galėtų laimėti „IndyCar“.

Ankstesnių lenktynių nugalėtojas Nešvilio gatvėse Scottas Dixonas („Chip Ganassi Racing“) finišavo aštuntas, aplenkęs komandos draugą Alexą Ballou. Prancūzai praleido savo vakarą. 18-as startavęs Romainas Grosjeanas (Andretti) pakilo į 13-ą, o Simonas Pagenaudas (Meyer Shank Racing) pasirinko priešingą maršrutą (startavo 14-as, pasiekė 20-ą).