ISL: Jamshedpur FC ir Hyderabad FC dar kartą dalijasi garbe | futbolo naujienos

Sunku buvo atskirti dvi komandas, kai Jamshedpur FC ir Hyderabad FC pastaruoju metu susidūrė tarpusavyje, o paskutiniuose trijuose susitikimuose, įskaitant ketvirtadienio vakaro susitikimą, jie grįžo su identišku rezultatu 1:1. Tačiau Bambolimo GMC stadione surengtos Indijos „Premier“ lygos rungtynės buvo visai nebaisios.
Abiem komandoms sužaidus puikias atakuojančias futbolo rungtynes ​​iš vieno regiono į kitą, galutinis rezultatas galiausiai pasirodė teisingas. Ir jei pirmajame kėlinyje „Red Miners“ buvo geresnė komanda ir išsiveržė į priekį stulbinančiu Grego Stewarto įvarčiu 41-ąją minutę, antrajame „Nizams“ buvo centimetrais į priekį ir nusipelnė išlyginti iki valandos žymos, kai puikiai užbaigė Bartholomew Ogbeche.
Pirmoji reali galimybė žengti į priekį rungtynėse atsirado 13-ąją minutę, tačiau Gwanano galva nuo Mohamedo Yasiro kampinio iš dešinės atmušė tolimąjį virpstą.
20-ąją minutę Gregas Stewartas nukeliavo iki pat vidurio aikštės iki Haidarabado zonos, už savęs palikdamas Hitchą Sharma kelyje ir centrinį nardymo centrą Juananą baudos aikštelės pakraštyje, tačiau pataikė į dešinįjį kampą. Škotams nepasisekė, kai jis pamatė, kaip jo kairysis žaidėjas atsitrenkė į vidinį virpstą ir skersavo vartus, įveikęs ir Haidarabdo vartininką Laxmikantą Katimani.
JFC žaidėjas Nereusas Valskis turėjo keletą progų, kai kurios iš jų buvo lengvos pagal jo standartus, tačiau puolėjas lietuvis nesugebėjo nei vienos iš jų panaudoti, kad padidintų persvarą ar iškovotų dar kartą.
„Red Miners“ turėjo laukti keturias minutes nuo pertraukos, kad paskelbtų rezultatą, o šį kartą Stewartas – praėjusį sezoną Škotijos „Premier“ lygos nugalėtojas su „Rangers“, globojamas Steveno Gerrardo, įmušė puikų įvartį. Gavęs Ricky Lallumauma metimą prie vartų, Stewartas greitai apsisuko baudos aikštelės pakraštyje, kad pergudrautų Joelį Chianezą ir Joao Victorą, o tada paleido salvę dešine koja į viršutinį dešinįjį kampą, įveikdamas Katimani.
Pasikeitę galams Haidarabadas pradėjo rungtynes ​​savo uodega, ieškodamas išlyginimo ir buvo apdovanotas už savo ketinimą 56 minutę. Tai buvo labai kuklus Nizams žingsnis, nes Ogbeche žaidė puikias ir greitas dvišales rungtynes ​​su Viktoru, kad pasiektų rezultatą. centras zonos viduje prieš įveikdamas JFC vartininką TP Rehenesh. Puikus klinikinis smūgis nukrito į tinklą šalia dešiniojo virpsto. .
Krašto gynėjui Asish Rai žaidžiant kaip laidas dešinėje, Hyderabad spaudė nugalėtoją likusią rungtynių dalį, tačiau atidi JFC gynyba ir Rehenesh jam atmetė bet kokią galimybę. Nepaisant to, „The Men of Steel“ įskaudino buvusio ISL žaidėjo Valskes ekstravagantiškumą.