Luka Dončičius, Slovėnija, nugalėdamas Lietuvą, pirmą kartą pateko į vasaros žaidynes

Luka Dončičius Slovėnija pirmą kartą žengia į olimpines žaidynes, laimėjusi 96:85 prieš šeimininkę Lietuvą ir iškovojusi vietą Tokijo žaidynėse. Dončičius – turnyro Kaune žaidėjas – buvo tiesiog puikus: 31 taškas, 11 atkovotų kamuolių, 13 rezultatyvių perdavimų, pirmas bet kurio žaidėjo trigubas dublis bet kuriame iš keturių praėjusią savaitę sužaistų vyrų olimpinių atrankos turnyrų. Paskutinės keturios komandos olimpinėje srityje. „Man nerūpi MVP“, – sakė Dončičius. „Mes laimėjome čia. Mes pirmą kartą savo šalyje vyksime į olimpines žaidynes. Kažkas nuostabaus. Manau, kad kiekvienas vaikas svajoja būti olimpinėse žaidynėse. Aš taip pat tai padariau. Taigi čia mes esame. Mes kovojome tikrai sunkiai ir aš manau, kad nusipelnėme būti čia “. Lietuva buvo viena iš keturių šalių, kuriose vyko sekmadienį pasibaigusios olimpinių žaidynių atrankos varžybos, kurios visos buvo nugalėtojos. Visos keturios komandos olimpinėse žaidynėse patyrė nesėkmę namuose, o Kroatija ir Kanada pralaimėjo pusfinalį, o olimpinė sidabro medalio laimėtoja Serbija apstulbo regioniniame finale prieš Italiją. Jonas ValančiūnasIr Arnas Butkevičius, Ir Mantas kalnetas Kiekvienas pelnė po 14 taškų Lietuvai, kuri pirmą kartą nuo nepriklausomybės atkūrimo nuo Sovietų Sąjungos praleis olimpines žaidynes; Jis dalyvavo kiekvienoje iš septynių pastarųjų olimpinių žaidynių, pradedant 1992 m. . Nico Manionas pelnė 24 taškus, Achille Polonara Įmušusi 22 įvarčius, Italija pirmą kartą nuo 2004 m. Atėnų žaidynių pateko į olimpines žaidynes – 24 taškais padidėjo, kol svaiginanti arena pasiekė Belgradą. Danilo Angusic Ji pelnė 27 taškus Serbijai, kuri 2016 m. Rio de Žaneiro žaidynėse užėmė antrąją vietą už JAV. . Moritzas Wagneris Ji surinko 28 taškus, o Vokietija pirmą kartą nuo 2008 m. Grįžta į olimpines žaidynes, užėmusi Brazilijos viršūnę ir laimėjusi atrankos turnyrą Splite, Kroatijoje. Robinas Benzingas pelnė 13 taškų ir Modo Lo Ji pelnė 10 taškų Vokietijai, kuri siekia pirmojo vyrų krepšinio medalio olimpinėse žaidynėse. . . . . . Patrikas Odehas Jis vedė subalansuotas pastangas su 20 taškų metimu 8 už 9, kai Čekija pelnė savo vietą pabėgdama iš Graikijos, 97-72, Viktorijoje, pr.

READ  Julianja Stoliarenko du kartus sugriuvo ligoninėje

Dviračiu Sportas

Tadej Pojjakar pranoksta konkurentų pasitraukimą

titulo turėtojas Tadej Pojjakar Antrąją lietaus dieną Alpėse ji išlaikė „Tour de France“ kontrolę, nes avarijų kupina atidarymo savaitė labai pakenkė konkurentams. „Esu tikras, kad šiandien nukentėjo daug vaikinų“, – sakė Pojjacaras, kuris išlaikė lenktynių lyderio geltoną marškinėlį, atsakydamas, kai prireikė devintame etape. Abu – pernai vasara Primozas Roglicas Ir buvęs vyriausiasis vadas Matthew van der Pol Jie pasitraukė iš lenktynių prieš varginantį 90 mylių kelią iš Cluses į Tignes, Prancūzija. Australijos raitelis Ben O’Connor Jis laimėjo etapą po vienos pertraukos, likus maždaug 10,5 mylių. Sergio Higuita Jis negalėjo sekti 25-erių, kai O’Connor suvaidino Col du Pré iki finišo Tignes. Laimėjęs pirmąjį raundą, O’Connor sunkiai reagavo į ašaras. Van der Poelis šešias dienas išlaikė geltoną marškinėlį, tačiau šeštadienį atidavė jį Bojjarui. „Su komanda nusprendėme, kad dabar man yra įdomu pasitraukti iš lenktynių ir sutelkti dėmesį į olimpines žaidynes“, – pasitraukęs sakė olandų lenktynininkas. Roglicas smarkiai sudužo per pirmąjį trečiąjį etapą Bretanės vakarų regione ir nuo to laiko kovoja. „Jumbo-Visma“ komanda teigė, kad slovėnas lenktynininkas susitelks ties naujais tikslais. „Mes visi priėmėme sprendimą su komanda ir nėra prasmės tęsti“, – sakė Roglicas. . . Europos čempionas Matthias Flückiger Ir prancūzai pirmauja Luana Lecomte Jie laimėjo paskutines kalnų dviračių pasaulio taurės lenktynes ​​prieš Tokijo žaidimą, įtvirtindami savo favoritų statusą dėl šio mėnesio olimpinio aukso medalio. Penktadienį laimėjęs trumpąsias lenktynes, Flueckiger turėjo pradinę poziciją ir dominavo per visas lenktynes ​​šlapiomis ir purvomis sąlygomis Les Gets mieste, Prancūzijoje. Ondrej Kriauklė Jis bandė jį atitraukti vėlyvą laipiojimą, bet finišavo 25 sek. Pasaulio čempionas Jordanas Sarro vektorius Alanas Hattherley paskutinė vieta ant podiumo. Moterų lenktynėse Lecomte tęsė savo tobulą važiavimą per keturias pasaulio taurės lenktynes ​​nugalėdama olimpinę čempionę Jenny Reeseved Maždaug minutė iki kito dominuojančio spektaklio. Evie Richards Ji finišavo trečia, o pasaulio čempionė Pauline Ferran-Prevot liko ketvirta, dviem minutėmis atsilikusi nuo savo tautietės. . . Marian Voss Jis atsitraukė nuo atsiskyrusio keturračio lenktynininko ir laimėjo trečiąjį „Giro d’Italia“ etapą be jo, kartu su kitu olandu ir olimpiniu čempionu. Anna van der Bregen Ji užėmė pirmąją vietą Ovadoje, Italijoje. 34-erių Vossas, 2012 metais Londone iškovojęs olimpinį auksą, puolė kartu Lucinda BrandIr Liann Liebert, Ir Elise Chappe Sunkiai įkopus, antrame kalnų etape liko 47 kilometrai. Jų grupė liko nuošalyje iki finišo, o Vossas laimėjo lenktynes ​​prieš Brandą antroje, o Libertą – trečioje.

READ  NFL Conference Championship Games: Dates, Times, Previews, and Early Odds for Bucs vs. Packers, Bills vs. Chiefs

futbolas

15 metų Olivia Moultrie tampa jauniausia NFL žaidėja

Olivia Moultrie15-metė Portlande debiutavo šeštadienį, kai „Thorns“ laimėjo 2: 0 prieš Luisvilį ir tapo jauniausia visų laikų moterų futbolo lygos žaidėja. Kaip rašo „The Oregonian“, M. Moultrie debiutavo taip seniai, kad NWSL uždraudė jai žaisti klubo žaidimus, todėl ji kreipėsi į teismą. Praėjusią savaitę teisėjas liepė lygai pasirašyti sutartį, o Thornsas pasirašė trejų metų sutartį. 42 -uoju numeriu pasipuošęs Moultrie į mačą pateko 83 -ąją minutę kaip pakaitinis. „Aš nežinojau, kad tai įvyks šį vakarą“, – juokėsi Moultrie „Oregonian/OregonLive“. – Sužinojau apie 30 sekundžių iki rungtynių. . . . Rugsėjo 5 dieną „Nissan“ stadione Nešvilyje vyks JAV vyrų rinktinės pirmoji pasaulio čempionato atrankos rungtynės su Kanada. Rungtynių vieta, paskelbta sekmadienį, vyks po amerikiečių atidarymo rungtynių Salvadore rugsėjo 2 d. Ir prieš rugsėjo 8 d. Rungtynes ​​Hondūre. Nuo rugpjūčio 30 d. Amerikiečių žaidėjai treniruosis Nešvilyje, o daugelis jų keliaus iš Europos savaitgalio rungtynių. . . „Toronto FC“ atleido savo trenerį kris ginklai Po šeštadienio pralaimėjimo 7: 1 „DC United“ klubui-šeštasis pralaimėjimas iš eilės. Vadovaujant pirmajam metų treneriui, Toronto klubas (1-8-2) užima paskutinę vietą 27 komandų lygoje. 48 -erių Armas sausio 13 -ąją buvo paskelbtas 10 -uoju Toronto treneriu. Komanda turėjo persikelti į JAV antrą sezoną iš eilės dėl su pandemija susijusių kelionių apribojimų. . . Buvęs „Arsenal“ kapitonas Patrikas Vieira Jis buvo paskirtas „Crystal Palace“ vadovu už trečiąjį trenerio vaidmenį. Vieira pasirašė sutartį iki 2024 m Roy Hodgsonas, praėjusio sezono pabaigoje pasitraukęs iš „Premier“ lygos po ketverių metų Pietų Londono klube.

įvairūs

Maksas Verstappenas laimi trečiąsias F1 lenktynes ​​iš eilės

Formulės 1 čempionato lyderis Maksas Verstappenas Jis trečias lenktynes ​​iš eilės laimėjo Austrijos „Grand Prix“ varžybas Spielberge iš „pole pole“ pozicijos, tuo pačiu ir toliau pirmaudamas Lewisas Hamiltonas po 32 taškų po devynių lenktynių. „Aš šiek tiek nustebau savimi, kaip viskas klostėsi šiandien“, – sakė jis. – Automobilis buvo ant bėgių. Tai buvo penktoji Verstappeno pergalė šį sezoną, palyginti su trimis Hamiltonui, kuris per vėlai nuvažiavęs ant kampo ir pervažiavęs ratlankį, apgadindamas vieną padangą, nuslydo nuo antros iki ketvirtos. . . Josephas Newgardenas Jis nutraukė savo seriją nuo vėlyvų lenktynių nelaimių ir pirmą kartą šį sezoną laimėjo, nuvažiavęs visus septynis iš 80 ratų Mid-Ohio sportinių automobilių trasoje Leksingtone. Dvigubas „IndyCar“ čempionas dominavo dvejose lenktynėse iki sekmadienio, tačiau vėlyva geltona spalva pakeitė rezultatą ir paneigė „Newgarden“ dvi keliones į „Victory Lane“. . . Serbijos olimpinės irklavimo komandos narys bandė patekti į Japoniją dalyvauti Tokijo olimpinėse žaidynėse, kurios bus atidarytos po mažiau nei trijų savaičių. Japonijos sveikatos ministerijos pareigūnai citavo, kad neįvardytas sportininkas buvo izoliuotas Tokijo Hanedos oro uoste. Pranešama, kad dar keturi su sportininku keliaujantys asmenys buvo nuvežti į įstaigą netoli oro uosto. . . Prancūziška ėriena Jis laimėjo 3 už 4, o Worcesteris 5: 4 aplenkė Scrantoną/Wilkesą Barre ir laimėjo trigubą A poliariniame parke. . . Hadsonas PottsasIr Ronaldo Hernandezas, Ir Ryanas Fitzgeraldas Ir jis laimėjo „Portland“ pergalę Naujajame Hampšyre 9: 4 „Double A Action“. Antrąją dvigubo smūgio partiją po trijų rungtynių lietus nutraukė lietus ir abi komandos lygiosiomis 3.

READ  Jose Alvarado ir „Pelicans“ liko per vieną pergalę iki atrankos rungtynių | gulbės