Love pelnė 20 taškų, kai trečioji Arizonos komanda 100:68 įveikė Belmontą

TUCSON, Ariza (AFP) – Calebas Love’as pirmąsias trejas Arizonos rungtynes ​​žengė su srautu, net prieš seną varžovą Duke’ą.

Perėjimas iš Šiaurės Karolinos valstijos buvo atkaklesnis prieš Belmontą, todėl „Wildcats“ gerbėjai galėjo pažvelgti į jo sugebėjimus pakeisti žaidimą.

Love pelnė 20 taškų ir sužaidė didžiulį pirmąjį kėlinį, pirmakursis Motijus Krėvas surinko 20 taškų, o trečioji Arizonos komanda penktadienio vakarą 100:68 įveikė Belmontą.

„Šiose rungtynėse buvau šiek tiek agresyvesnis“, – sakė Love’as, kuris pataikė 8 iš 12 ir atliko šešis rezultatyvius perdavimus. „Laikas šiek tiek atsivėrė, nes mūsų puolimas yra toks greitas ir atveria viską mums visiems.

„Wildcats“ (4-0) pranoko mažesnius „Bruins“ (2-2) viduje, rezultatu 52:18 ir atkovojo dar 30 kamuolių. Arizona pelnė 15 taškų atkovodama 17 kamuolių ir atmušė 54% kamuolių ir iškovojo trečią pergalę per ketverias rungtynes.

Love paskatino „Wildcats“ įmušti 10 taškų per 8:0 ir 15 per pirmąjį kėlinį, kad padėtų Arizonai įgyti pranašumą 56:35.

„Aš tikrai didžiavausi savo pastangomis, su kuriomis jis žaidė. Jaučiau, kad jis tikrai deda daugiau pastangų nei anksčiau, – sakė Arizonos treneris Tommy Lloydas. – Pasakiau jam, kad jei liksite ištikimas, jūsų ateis akimirkos, ir tai įvyko šį vakarą.

Belmontui 21 tašką pelnė Malikas Zia.

Love buvo vienas geidžiamiausių žaidėjų perėjimų portale po trijų sezonų Šiaurės Karolinoje.

Energingas 6 pėdų 4 ūgio gynėjas vaidino pagrindinį vaidmenį 2022 m. NCAA turnyre, pelnydamas 30 taškų prieš UCLA Sweet 16 ir 28 taškus prieš Duke, kad nusiųstų „Tar Heels” į nacionalinio titulo rungtynes.

Praėjusį sezoną meilė jautė mažiau meilės, nes Šiaurės Karolinos valstijoje buvo sunku. Nors jis kartais bandė žaisti herojų kamuolį, jo metimo pasirinkimas buvo suabejotas, nes „Tar Heels“ iš pirmojo sezono iki sezono tapo pralaimėta kovo beprotybe.

READ  Kibernetinė ataka Lietuvą pasiekė po ginčo dėl sankcijų su Rusija

Loew buvo įtrauktas į „Lloyd“ pirmosios komandos sistemą pirmąsias trejas rungtynes ​​ir pasirinko savo pozicijas tada, kai šviečia.

Jis suteikė McKale centro gerbėjams pirmą kartą pažvelgti į jo greitus įgūdžius pirmajame kėlinyje prieš Belmontą. Love pataikė du tritaškius per Arizonos didžiulį bėgimą, pridėjo sunkų dėjimą ir dar vieną perėjimą, kai „Wildcats“ pirmavo 32:14.

„Kai mano metimas krenta ir viskas stoja į ritmą, tereikia žinoti, kokius metimus reikia padaryti ir kokius žaidimus reikia atlikti“, – sakė Love.

Krėvas perėmė iš ten, sukeldamas Belmontui visokių problemų dėl savo ūgio. 7 pėdų ūgio lietuvis dažnai atsidurdavo gilioje pozicijoje ir pirmajame kėlinyje pelnydavo 10 taškų, atkovodamas aštuonis kamuolius.

Love pataikė dėjimą 3 ir dviem rankomis sumušė žaidimą, kad antrojo kėlinio pradžioje Arizonai suteiktų pagalvę 73:44. Po to jis atliko tris rezultatyvius perdavimus, įskaitant vieną už nugaros ir aley-oop Keshadui Johnsonui, kad pratęstų maršrutą.

Didelė nuotrauka

Belmontas: „Bruins“ anksti pataikė tritaškius su Arizona. Kai „Wildcats“ sulenkė savo raumenis viduje, Belmontas neturėjo jokių galimybių.

Arizona: „Wildcats“ praėjusį sezoną kankino neturėjimas starto, ypač pralaimėjus Prinstonui pirmame NCAA turnyro rate. Meilė parodė, kad jis gali būti tuo žaidėju savo įvarčių serija prieš Belmontą ir keturiais baudos metimais Pergalė prieš Nr. 9 Duke Praeitą savaitę.