Lietuvos bronza pateko į Vengriją

Rumunai pasinaudojo viena pirmųjų savo progų ir įmušė įvartį. 15.49 val. „Huba Force“ išsiuntė centravimo perdavimą į Graikiją, kur Jevgenijus Skoskovas aplenkė Lietuvos aukso medalininką Mandą Armalį.

Lietuviai sureagavo ir pasinaudojo keliomis progomis, tačiau jėgos žaidimo metu atsimušė į jungčių zoną Nerijus Alyssas su Robertu Ference-CB ir Palas Peteriu. Peteris išvedė jį 2:0 per Thomasą Resseką.

„Pradėjome blogai. Nesikoncentravome, bet per pertraukas padarėme gerus sprendimus ir neblogai sugrįžome”, – sakė Emilijus Krakauskas.

„Atidavėme 100 procentų savo šaliai ir padarėme viską, kad tai padarytume. Mūsų komandoje svarbiausias dalykas yra tai, kad visi atiduotų viską ir rūpintųsi vieni kitais. Tai daro viską, kas geriausia man, mūsų komandai ir šaliai.

Antrajame kėlinyje lietuviai bandė sugrįžti ir kėlė pavojų puolimo zonoje, tačiau meistriškumo prasme dažnai nebuvo tikslūs.

Galiausiai Norbertas pasiūlė grįžti į Lietuvą iš Rogalio namų zonos. Eimantas Noreika Buckas perėmė ir 11:10 metimu iš viršaus įveikė Rumunijos vartininką Patricką Polką.

Po pustrečios minutės lietuviai buvo jėgos žaidime su baudiniu prieš Albertą Zakidulliną, kai gynėjas Janius Jasinivicius išlygino rungtynių eigą nuo mėlynos linijos pataikęs į tinklą.

Lietuviai perėmė iniciatyvą ir pranoko Rumuniją iki lygiosiomis 11:5, tačiau tai iškėlė rumunus, kurie sekančiu jėgos žaidimu vėl išsiveržė į priekį.

Reszeghas ir Zsomboras Molnaras palaužė Lietuvos gynybą ir 16:47 atsiliko 3:2.

Visgi lietuviai panaudojo kitą jėgos žaidimą ir po 27 sekundžių išlygino rezultatą 27. Ugnius Cizas ir Gintautas spaudė Graikiją ir įsiveržė pro vartininką Polką iš už vartų linijos, kurią Cizas įmušė.

„Kovojome dėl bronzos ir ją gavome. Neblogai startavome, tai buvo prasčiausias mūsų varžybų laikas, bet grįžome ir parodėme savo charakterį. Didžiuojuosi savo berniukais”, – sakė kapitonas Alyssas.