Lietuva nutraukė Vezenkovo ​​vieno žmogaus pasirodymą, kad tęstų savo tobulą seriją/naujienas

Lietuva (5-0) pratęsė savo tobulą pasirodymą F grupėje Pasaulio taurės Europos atrankoje, nepaisydama monstriško Sasha Vesenko pasirodymo.

0

Baltijos šalis įveikė Bulgariją (1:4) 72-70 (16-22, 18-8, 17-25, 21-15) kelyje.

Sasha Vesenkov vadovaujama Bulgarija trečiąjį kėlinį pradėjo 12:0 ir susikrovė 8 taškų pranašumą (42:34). Nors Lietuva atsiliepė laikotarpio pabaigoje (48-49), Vesenkovas nebuvo pasiruošęs sustoti.

Jis surengė seriją 6:0 (61:51), kad lemiamo laikotarpio pradžioje jo komanda išsiveržtų į dviženklę persvarą. Nepaisant to, Lietuva vėl atėjo. Kazio Maksvyčio auklėtiniai spurtu 14-2 išsiveržė į priekį (65-63) likus 3:45.

Likus 1:30 rungtynių rezultatas buvo lygus – 69, bet Ignazas Prestekis įnešė lemiamą krepšį (71:69). Vesenkovas konvertavo metimą iš labdaros juostos kitame gale (70:71). Abi rinktinės keitėsi neefektyviomis atakomis.

Bulgarija turėjo galimybę laimėti šias rungtynes, bet Stanimiras Marinovas praleido lemiamą vietą.

Įvarčių lenktynėse lietuviams pirmavo „Orlando Magic“ žaidėjas Ignas Brazdeikis, surinkęs 13 taškų (5/9 atk. kam., 0/6 trit., 3/3 atk. kam.), atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, atmetęs 2 kamuolius, perėmė 1 kamuolį ir atkovojo 10 taškų.

Sasha Vesenkov buvo nesustabdomas pralaimėjusiai pusei. Pirėjo „Olympiacos“ žvaigždė turnyrą baigė su stipriu dvigubu dubliu: 29 taškai (8/14 2PT, 3/9 3PT, 4/5 FT), 11 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai, 1 prasimušimas, 2 kamuoliai ir 30 PIR.

Lietuva: Ignas Brazdeikis 13 (6 atk. kam.), Marius Grigonis 12 (6 atk. kam.), Laurynas Birutis 10 (5 atk. kam.).

Bulgarija: Sasha Vesenkovas 29 (11 atk. kam.), Dimitaras Dimitrovas 9 (7 atk. kam.), Yordanas Minchevas 9, Dee Postas 9 (5 atk. kam.).