Lietuva namuose įveikė Estiją draugiškoje rungtyje / naujienos

Lietuvių NT draugiškose rungtynėse Alytuje nugalėjo Estijos NT finaliniu rezultatu atsilikus Igno Prosteikio pasirodymui. 90-88 (22-19, 23-16, 28-27, 17-26).

Nepaisant lietuvės persvaros didžiąją žaidimo dalį, ištvermingieji estai kovojo visą žaidimą ir išlaikė kamuolį iki pat paskutinių minučių.

Likus žaisti keturias sekundes Christianas Kullame’as pataikė tritaškį ir paliko Lietuvą dviejų taškų persvara (90-88), tačiau po to Estija nebegalėjo nei prasižengti, nei pavogti, o žaidimo laikrodis baigėsi. .

Lukas Lekavičius atliko lemiamą važiavimo dėjimą, likus ketvirtajam kėliniui 1:47 ir padidino Lietuvos pranašumą iki devynių taškų (87-78).

Likus 4:46 iki paskutinio ketvirčio, ​​Veni šuolio metimas sumažino atotrūkį iki vos penkių taškų (79-74).

Lietuva dar pirmavo trečiajame kėlinyje, tačiau estai buvo sunkiai pajudinami, o Kasperio Dreyerio tritaškis likus žaisti 3:40 sumažino Estijos deficitą iki septynių taškų (63-56).

Lietuva antrajame ketvirtyje pirmavo 15 taškų skirtumu (42-27) po Ignazo Prestekio atakos, likus pirmam kėliniui 1:55.

Aikštės šeimininkų komandoje Ignazas Prostekis surinko 16 taškų (5/9 2 atk. kam., 1/4 3 atk. kam., 3/3 atk. kam.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 2 kamuolius.

Estijos gretose Christianas Kullame’as pelnė 23 taškus (4/7 2 atk. kam., 5/8 3 atk. kam.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Lietuva: Ignas Brazdeikis 16 (5 atk. kam.), Lukas Lekavičius 15, Laurynas Birutis 12, Martynas Echodas 10 (8 atk. kam.);

Estija: Christian Kullame 23 (5 REB), Casper Drier 20, Janari Džoseris 12 (9 atk. kam.), Mathias Doss 11 (10 REB, 6 AST), Sim-Sander Vene 9.

READ  Aleksandras Sorokinas pagerino 24 valandų pasaulio rekordą su 198,6 mylios / 319,6 kilometro - iRunFar