LiAngelo, LaMelo Ball profesionalų debiutui Lietuvos lygoje dar nepasižymėjo – Oranžo apygardos rekordas

Flash išpardavimas
Nepraleiskite šio sandorio

Standartinė skaitmeninė prieiga

LaMelo Ballui ir jo broliui LiAngelo šeštadienį nepavyko pelnyti taško. (AP nuotr./Leusinas Colbis)

LiAngelo ir LaMelo Ball šeštadienio rytą žengė didelį žingsnį į varžybas jau antrose savo krepšinio rungtynėse Lietuvoje ir nesugebėjo pelnyti taško.

19-metis LiAngelo ir 16-metis LaMelo taupiai žaidė „Vytauto“ gretose, kai komanda 95:86 pralaimėjo „Letkabeles“.

LiAngelo atmušė 0 prieš 3 per kiek daugiau nei devynias minutes. LaMelo žaidė kiek daugiau nei penkias minutes ir pataikė 0 prieš 4.

Broliai Ballai antradienį surinko 29 taškus, pirmą kartą pasirodę Lietuvoje parodoje „Big Baller Brand Showcase“ prieš jaunių komandą, kurią sudaro paaugliai.

Tačiau šeštadienio rungtynės buvo pirmoji oficiali patirtis profesionaliame krepšinyje prieš Lietuvos lygos komandą. Litkapilis į rungtynes ​​Lietuvos lygoje pateko ketvirtoje vietoje. Vytautas – paskutinėje vietoje.

LaMelo atliko greitą pertrauką, tačiau tai įvyko po to, kai rungtynių laikrodis pasiekė nulį ir baigė kėlinį.

LaVaras Ballas buvo suimtas už greitą kalbą po rungtynių, o sprendimas, kurį jis sugalvojo po „Vytauto“ pralaimėjimo, buvo paprastas.

„Jiems reikia daugiau žaisti su mano berniukais“, – sakė LaVaras.

Broliai Ballai pirmadienį žais dar vienas parodomąsias „Big Baller Brand Showcase“ rungtynes ​​su „Lietuvos ryto“ jaunių komanda.