• IR Iranas laimi bevartį mūšį prieš Uzbekistaną

• Ispanija įlankoje laiko Čekiją

• Portugalija pirmose turnyro pratęsimo rungtynėse įveikė Serbiją

Rezultatai

Rugsėjo 24 d., Penktadienis, Uzbekistanas 8-9 IR Iranas, Vilnius Portugalija 4-3 (AET) Serbija, Gaunas Ispanija 5-2 Čekija, Vilnius

Akimirkos

Tikslo lavinimas rekordinį pasaulio čempionatą
Šis 16 -asis raundo susidūrimas prilygsta važiavimui kalneliais be stabdžių. Toliau plaukdami iš vieno žaidimo lauko į kitą, žaidėjai galėjo įmušti daugiau nei 17 įvarčių, todėl tai buvo rezultatyviausias ir įdomiausias turnyro susitikimas. Uzbekistanas pasirodė esąs nuolat pavojingas dėl pertvarkytų kūrinių, apakindamas minią savo įmantriu meistriškumu ir vėl įmušdamas taškus iš negyvo kamuolio. Tačiau uzbekai pripažino dvi kontratakas iš savo kampų, o IR Irano kapitonas Ali Hassanade pasiekė 12-ąjį ir 13-ąjį FIFA pasaulio futbolo čempionato tikslus. Pasaulio futbolo čempionato istorijoje dar nebuvo rungtynių, kuriose abi komandos būtų įmušusios tiek įvarčių įprastu laiku. Tai taip pat buvo rezultatyviausias nokautas Pasaulio taurės istorijoje.

Pirmasis startas pirmą kartą buvo budrus, antrasis-užmigęs Norėdami įveikti mėgstamiausius kaip atsilikusius, turite tikėti, kad favoritai jus nuvertins. Deja, Čekijai Ispanija šiandien Vilniuje nepadarė tos klaidos. Raudona

Jis į šį iššūkį žiūrėjo labai rimtai ir padoriai pademonstravo, vėl pataikydamas į daug gerai tarnaujančių komandos tikslų ir visiems primindamas, kad jie yra jėga. Tačiau antrojo kėlinio pradžioje rungtynės kurį laiką apsivertė aukštyn kojomis, nes įspūdingas sekso jėgos žaidimas du kartus parodė pasaulio čempionams, kas atsitinka, kai išeini iš burnos.

Accentijovičiaus naktis kartais prasideda ir baigiasi ankstyva vonia

Myotrak Accentijevic paskutinėmis sekundėmis prieš pradėdamas prisijungė prie akrobatinių hantelių. Iš pradžių atrodė, kad serbų vartininko pastangos pasiteisino, nes jis atliko keletą nuostabių metimų, kad išlaikytų savo komandą žaidime. Nepaisant to, jis buvo bejėgis suvaldyti portugalų burtininko Ricardinho įgūdžius, kuris puikiu stuburo kamuoliu padėjo kamuolį ant vartų. Joanas Lazarevičius įmušė trečiąjį ir ketvirtąjį rungtynių įvarčius, kad Serbija pirmą kartą priverstų pratęsti Lietuvą 2021 m. Portugalijos treneris Jorge Brassas prieš pratęsimą savo žaidėjams padovanojo nuotaikingą komandos pokalbį, įskaitant tris įvarčius ir raudoną kortelę Accentijevičiui, kai Brace’as iš Panini nutraukė sutartį su Portugalija.

READ  Vakcina COVID-19 Lietuvą pasieks per Kalėdas: vakcina prasidės savaitgalį

Citatos

„Pirmame kėlinyje mes buvome geriausi. Mes gerai pradėjome žaidimą, tačiau antrame kėlinyje praradome rimtumą. Tai buvo kažkas, ko negalėjome padaryti pasaulio čempionate, nes tai buvo per brangu, tai įrodė Čekija. Mes negaliu leisti, kad tai pasikartotų “. Ispanijos 8 -asis Adolfo Fernandezas

„Kokios sunkios rungtynės. Mes žinome, kokios jos bus; štai kas atsitiks, kai pasieksite pasaulio čempionato atkrintamąsias varžybas. Dabar daugiausia dėmesio skiriame Ispanijai. Mes juos gerai žinome; jie yra fantastiška komanda. Mūsų pasiruošimas kad žaidimas prasidės dabar “. Portugalijos 10 -asis Ricardinho

Dienos nuotraukos

16 -oji trečioji rungtynių diena

Įvartį pelnė Irano Hassanzade

Vilnius, Lietuva – rugsėjo 24 d .: 2021 m. Vilniaus arenoje Iranas Ali Hasanzadehas įmušė pirmąjį savo komandos įvartį 2021 m. FIFA pasaulio futbolo čempionato 16 -ojo turo etape tarp Uzbekistano ir Irano. (Alexo Cabroso nuotrauka – per FIFA / FIFA „Getty Images“)

Irano Hasanzadehas švenčia su komandos draugais

Vilnius, Lietuva – rugsėjo 24 d.: Iranas Ali Hassanzade pelnė pirmąjį savo komandos įvartį per 2021 m. FIFA pasaulio futbolo čempionato 16 -ąjį turą tarp Uzbekistano ir Irano 2021 m. Vilniuje. (Aleksandro Schuberio nuotrauka – FIFA / FIFA per „Getty Images“)