Kauno „Žalgiris“ 73-72 „Barcelona“: Siauras pralaimėjimas Lietuvoje

Antradienį įveikusi Miuncheno „Bayern“, „Barca“ negalėjo užbaigti savaitės to paties pasielgdama Lietuvoje. Zalkris gerai apsigynė ir iškovojo pergalę vienose įtempčiausių ketvirtadienio vakaro rungtynių.

Grėsmingame sausakimšame stadiono fone „Barca“ surengė neblogą pasirodymą, tačiau puikūs Evanso, Smitso ir Ulanovo pataikymai įrodė, kad jiems nepavyko.

Pirmajame kėlinyje komandų atskirti buvo neįmanoma. Zalkris pertraukoje buvo +9 ir patogiai į priekį. Corey Higginsas (10 tšk.) išlygino rezultatą ir iki trečiojo kėlinio pabaigos „Barca“ ne tik panaikino deficitą, bet ir per mažai išsiveržė į priekį.

Paskutinę minutę tarp komandų vis dar nieko nėra. Butkevičiaus judesys suteikė pranašumą šeimininkams (72-70), o Kalinicas savo bandymą prametė. Nors Evansas realizavo vieną iš dviejų baudų metimų (73:70), o Laprovitola per 14 sekundžių realizavo du iš dviejų (73:72), „Barça“ nesugebėjo išnaudoti savo taktinio pranašumo.

Satoranskis atrėmė smūgį ir viskas. „Barca“ Eurolygos reguliariajame sezone dabar yra 2:2.

Varžybų statistika

Jalagiris: Evansas (18), Hayesas (2), Smitsas (15), Prestekis (6), Ulanovas (15), Lekavičius (2), Kalnidis (0), Brutis (4), Lukošiūnas (0), Timša (6), Kavanagh (0), Butkevičius (5).

Barca: Chanley (8), Kalinicas (4), Zadoranskis (10), Laprovitola (8), Tobey (4), da Silva (4), Pauly (0), Wesley (12), Abrinesas (2), Higginsas (10) , Jokoupides (10).

Laikotarpiai: 20-19 / 44-35 / 55-56 / 73-72

Teisėjai: Milivoje Jovčičius, Eminas Mogulkocas, Michele Rossi

READ  Tikslas: Turkija Euro A pusfinalyje kovos su Lietuva