K grupė: dar vienas pasiūlymas už Prancūziją Vimbėje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, laimėjo mūšį „pasidaryk arba mirti“ – FIBA ​​​​2023 m. pasaulio krepšinio taurės Europos atrankos varžybos

MIUNchenas (Vokietija) – Gyvenimas tampa lengvesnis, kai šalia yra genijus, nes Viktoras Wimpanyama daro po truputį viską, kad panaikintų Čekijos 19 taškų deficitą ir Prancūziją pavestų į 9:2. Lietuvai, įveikusi Vengriją, priklauso toks pat rekordas.

Abu milžinai sekmadienį susikaus tarpusavyje Trelase mieste, Prancūzijoje, kad nuspręstų, kuri komanda 2023 m. FIBA ​​​​pasaulio taurės atrankos varžybose laimės K grupę.

Tuo tarpu Bosnijai ir Hercegovinai pralaimėjus Juodkalnijai, šios grupės finalinio kelialapio į pasaulio čempionatą medžioklė tęsiasi. Sekmadienį netgi galimas trišalis lygis.

Sužaista 15/18 rungtynių

(1)Patekti į pasaulio čempionatą

Kita diena, dar vienas Wemby šou

Čekija Pardubicėje priėmė Prancūziją ir pradėjo rungtynes ​​rezultatu 21:3. Tomas Kizlinkas ir Patrickas Oda buvo pirmieji smūgiai, o vyriausiasis treneris Vincentas Collettas galėjo rasti būdą, kaip pasiekti dviženklį skaičių kėlinio pabaigoje.

Didžiausia persvara buvo 19 taškų 30:11 antrojo kėlinio pradžioje, tačiau likusią žaidimo dalį priklausė 19-metis Victoras Wimpanyama. Čekijos aikštėje nieko negalėjo padaryti dėl didžiausios Prancūzijos rinktinės žvaigždės, dominuojančios net patyrusį Ondrej Palvin 7 pėdų ūgį.

Wimpanyama pelnė 22 taškus, atkovojo 17 kamuolių, blokavo 6 kamuolius ir perėmė 4 kamuolius – visa tai padarė per mažiau nei 30 minučių ant parketo. Paulas Lacombe’as pelnė 13 taškų, o Yoannas Makondo pelnė 10 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir blokavo 4 kamuolius, o tai buvo vieninteliai Prancūzijos futbolininkai, surinkę dviženklį skaičių rezultatu 72:59.

Kizlinkas pelnė 23 taškus Čekijoje, kuri jau buvo eliminuota prieš vasario langą.

Lietuva sustabdė Vengriją

Lietuviai galvoja apie savo reikalus paskutinėse atrankos rungtynėse namuose – du vidurinius žaidimo kėlinius laimėjo 20 taškų skirtumu ir, likus žaisti dešimt minučių, išsiveržė 18 taškų persvara. Likusį kelią jie nežiūrėjo atgal, prieš savaitgalio kelionę į Prancūziją įveikę Vengriją 89:64 ir 9:2.

READ  Atminimui: Philipas E. Bloombergas, buvęs UConn teisės mokyklos dekanas

Visi 12 trenerio Kęstučio Kimzoros žaidėjų, vadovaujami Mindaugo Kosminsko, vos per 19 veiksmo minučių pelnė 14 taškų. Puikiai subalansuotoje puolimo sistemoje Donatas Tarollis pelnė 13, Mantas Rupstavičius 12, Imantas Pindžios 11 ir Martinas Gebinas 10.

Mikaelis Hopkinsas pralaimėjimu pelnė 17 įvarčių.

Dėl šio pralaimėjimo Vengrija įvedė 5:6. Dabar jiems reikia nugalėti Bosniją ir Hercegoviną paskutinėse žaidimo dienos rungtynėse, tikėdamiesi 3:0 6:6 su BIH ir Juodkalnija. Visi kiti balai pašalintų Vengriją iš konkurso.

Juodkalnija praleidžia pirmąsias rungtynes

Kaimynystėje vyko kova dėl pasigyrimo, nes Juodkalnija turėjo galimybę užsisakyti bilietą į 2023 m. FIBA ​​krepšinio pasaulio taurę, laimėdama Tuzloje, Bosnijoje ir Hercegovinoje. Žaidime jie turėjo šešių taškų persvarą ir prieš Bosniją ir Hercegoviną turėjo 17 minučių pranašumą, tačiau užbaigti darbo nepavyko.

Johnas Robersonas padėjo BIH sugrįžti trečiajame kėlinyje 20:11, pakeldamas sausakimšą Majdano aikštę ant kojų. Juodkalnija neleido savo šeimininkams pabėgti rungtynėse, atsikovodama dar vieną trumpą persvarą ketvirtajame žaidime, tačiau paskutinės minutės priklausė Miralemui Halilovičiui ir jo komandos draugams.

Kapitonas pataikė į vartus ir likus žaisti minutę rezultatas tapo 70:66. Kendrickas Perry prametė abu metimus nuo baudų metimo linijos ir, likus žaisti 37 sekundes, iššvaistė galimybę sumažinti skirtumą iki dviejų taškų, o tai leido Alexanderiui Lazičiui ir Robersonui pelnyti galutinį rezultatą 74:66 be jokios papildomos dramos ties galinėje linijoje. .

Robersonas pelnė 19 taškų ir pirmavo Bosnijoje ir Hercegovinoje, Halilovičius surinko 16, o Amaras Djegičius pridėjo 14 taškų nuo suolo. Pere’as pelnė 19 įvarčių Juodkalnijai, bet pataikė 3 iš 13 iš už lanko ir vis dar kovoja su nuovargiu po savaitgalį Ispanijoje su „Unicaja“ laimėto Karaliaus taurės turnyro.

READ  AB „Linas Agro Group“ 3 mėnesių pardavimai išaugo 84 proc. grynojo

Abi komandos dabar stovi lygiosiomis 6:5, tačiau 2022 m. rugpjūčio mėn. pirmąsias rungtynes ​​laimėjo Juodkalnija 88:69. Juodkalnija sekmadienį priims Čekiją, o treneris Adis Besiragic ir BIH tuo pačiu metu bus Vengrijoje. .

Juodkalnijai laimėjus FIBA ​​krepšinio pasaulio taurę, jauniausia šalis, kuri dalyvaus šiose varžybose, žais viena kitą. Pralaimėjimas Juodkalnijai ir Bosnijos ir Hercegovinos pergalė Bosniją pirmą kartą laimėtų pasaulio čempionate, o pralaimėjimas Juodkalnijai ir Vengrijos pergalė padidintų taškų skirtumą trišalėse rungtynėse. rezultatas 6-6.