Ispanija laimi OT trilerį prieš Prancūziją; Lietuva, Australija ir Turkija Senegale – FIBA ​​U19 pasaulio krepšinio taurė 2021 m

„Riga / Dow Cowboys“ (Latvija) – Penkios Europos komandos patvirtino pergales 2021 m. FIFA U19 pasaulio krepšinio taurės antrąją dieną. Trys tautos išgyveno jaudinančiai, o tai papildė tolesnės Ispanijos pergalės prieš Prancūziją.

Lietuva vėl įgijo didelį pranašumą, tačiau šį kartą nugalėjo Senegalą, o Turkija laimėjo pirmyn ir atgal su Australija. Savo ruožtu šeimininkai Latvija vėlavo blokuoti Iraną ir Serbiją kartu su patogiais laimėjimais JAV, Kanadoje ir Argentinoje.

Ispanija 60–59 (OT) Prancūzija NUO

Santrauka: Ispanija sužlugdė greitą Prancūzijos startą ir laimėjo rezultatyviausią pratęsimo mūšį C grupėje, nes Rubenas Dominguezas buvo atleistas likus 3,4 sekundės papildomai sesijai.

Žaidimo herojai: Dominguezas pirmavo Ispanijai surinkęs 14 taškų, pirmajame ketvirtyje atsilikdamas nuo 16-2, bet su 10 taškų ir 9 atkovotais kamuoliais nuo Millano Jimenezo.

jie sakė: „Žaidėme visą žaidimą ta pačia energija ir širdimi. Mes laimėjome. Mums reikėjo tokio žaidimo, kad rastume pasitikėjimą savimi ir būtume geresni savo mintyse.” -Spanilų sargybinis Millanas Jimenezas

LTU Lietuva 78-73 Senegalas Jo

Santrauka: Praėjus dienai po pralaimėjimo Kanadai, nepaisant to, kad pirmavo 14 taškų, Lietuva vėl iššvaistė pagalvę su 14 taškų, tačiau sugriebė nervus ir tęsė stiprų Senegalo iššūkį A grupėje.

Žaidimo herojai: Montas Rapstavicius per paskutines 9,0 sekundes surinko aukščiausią komandos tašką – 14 taškų, įskaitant keturis baudų metimus, tuo tarpu Azoulasas Toubellisas bandė apriboti Senegalo žaidėją Ibu Dianko Badzi 23 taškais, 14 atkovotų kamuolių ir 4 taškais prieš vėlų išėjimą.

jie sakė: „Mes vėl pradėjome žaidimą geriau, o tada aš nežinau, kokia yra problema. Mes negalime jos uždaryti. Mes negalime užimti lyderio pozicijos, negalime jos padidinti iki 20 taškų. Rytoj turime laisvą dieną ir turime kad suprasčiau “. Liepa – Lietuvos policininkas Margulionis

READ  Atskleidžiant slaptą Lietuvos pono Laisvės pomirtinį gyvenimą

Štai ten Turkija 64–62 Australija Išeina

Santrauka: Išgyvenusi tikrą karą su Australija, Turkija laimėjo pirmąsias turnyro rungtynes. Penki taškai buvo didžiausias pranašumas per paskutines 26 D grupės žaidimo minutes.

Žaidimo herojai: Davidas Betfas pagreitina Turkiją 13 taškų, Tibetas கோரனர் Gink pergalę pataikydamas šuolininką ir baudos metimą per paskutines 19 sekundžių.

jie sakė: „Tai puikus jausmas (Jungtinėms Valstijoms) po didžiojo pralaimėjimo. Mes nenorime pralaimėti tiek daug (29 taškais), bet prieš Australiją kovojome stipriai ir kovojome iki galo, esame labai laimingi.” -Tarkio sargybinis Deividas Muttafas

Metai Latvija 58–48 Iranas IRI

Santrauka: Šeimininkai surenka pirmąją Latvijos pergalę turnyre, kad ketvirtame kėlinyje B grupėje įveiktų Iraną.

Žaidimo herojai: Christianas Fierbergsas tempė Latviją su 17 taškų, įskaitant pirmuosius du taškus, kad pradėtų 11-0 ketvirtojo kėlinio rungtynes, kad nustatytų žaidimą.

jie sakė: „Svarbu nedaryti tos pačios klaidos, kurią padarėme, kai vakar palikome didelę persvarą. Mes tai padarėme ir džiaugiuosi, kad padarėme. Greičiausiai mes nešaudėme kamuolio geriau, bet apskritai padarėme viską, ko mums reikėjo daryti.” Latvių puolėjas Christianas Fierbergsas

SERB Serbija 84-64 Puerto Rikas Kada

Santrauka: Puerto Rikas 20 minučių kabojo arti, tada Serbija 30–7 bėgo dėl dviejų pergalių B grupėje trečiajame kėlinyje.

Žaidimo herojai: Nikola Jovicas (16 tšk., 11 atk. Kam.) Ir Philipas Scobalzas (11 ir 10) abu pelnė Serbijos dvivietę, o Alexa Kovasevic pelnė 0 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų.

jie sakė: „Mes nepadarėme jokių pakeitimų, negalėjome kontroliuoti HD žaidimo. Jie šaudė gerai, mes nieko nepadarėme, pradėjome bėgti antrame kėlinyje, padarėme gerų dalykų, atlikome keletą smūgių.” -Serbijos puolėjas Nikola Jovičius

Jungtinės Valstijos JAV 100–52 Malis M.L.I.

Santrauka: Rekordų čempionė JAV rūpinasi verslu, antroje pergalėje per dvi rungtynes ​​D grupėje įveikusi Malį rengiantis 2019 m. FIBA ​​U19 pasaulio krepšinio taurės finalui. Jungtinės Valstijos pasitraukė antrajame kėlinyje ir tada antrame kėlinyje leido tik 16 taškų.

READ  Lietuva priima įstatymą, pagal kurį holokaustą išgyvenusiems asmenims kompensuojama 38 mln

Žaidimo herojai: Calebas Firstas, Kennethas Loftonas ir Jadenas Ivy amerikiečiams pelnė 14 taškų, o trys žaidėjai surinko 11 taškų.

jie sakė: „Tai buvo puiku. Tokią istorinę dieną (JAV Nepriklausomybės diena) mes galime išeiti, rungtyniauti ir žaisti, visa tai reiškia, mes džiaugiamės, kad laimėjome.” -USA sargybinis Jatanas Ivy

Gali Kanada 100–75 Japonija J.P.N.

Santrauka: Kanada pirmame kėlinyje atidarė įtemptą žaidimą ir užfiksavo patogią pergalę prieš Japoniją A grupėje. Kanados sirgaliams viskas buvo lengviau, kai Šiaurės amerikiečiams prireikė vėlo pakartojimo, kad laimėtų savo pradinį žaidėją.

Žaidimo herojai: Benediktas Madridas filtravo 6 tritaškius, gaudamas 30 taškų, o Zackas Eddy už savo antrąjį dvitaškį surinko 14 taškų ir 15 atkovotų kamuolių.

jie sakė: „Tai tikrai geras laimėjimas. Japonija yra gera komanda. Jie yra maži, bet tikrai moka žaisti, jie gerai pasirodo, gerai ginasi. Tai buvo gerai. Mes tai sumalame. Pradžioje jis buvo arti, bet buvome gynybiniai ir treti, o atidarėme ketvirtame kėlinyje “ -Kanados puolėjas Calebas Houstonas

ARG Argentina 112–74 Korėja Liga

Santrauka: Argentina nelaimėjo prieš Ispaniją, nes antrą kartą dominavo Korėjoje C grupėje. Žaidimas baigėsi po 10 minučių, kai Pietų amerikiečiai pirmajame kėlinyje pirmavo 33-13.

Žaidimo herojai: Visi 11 Argentinos žaidėjų su įmuštais įvarčiais, įskaitant 22 taškus turintį Manuelį Rodriguezą Ortega, šešis žaidėjus pagreitino dvigubai.

jie sakė: „Viskas vyksta pagal planą … dvi pergalės per dvi rungtynes. Dabar mes ilsimės ir žaidžiame didelį žaidimą prieš Prancūziją.” -Argentinos puolėjas Manuelis Rodriguezas Ortega