Iš viso 100 papildomų taškų už „Ballina Braves“.

Trenerio Dereko Cunninghamo ir „Ballina Braves“ komanda prieš praėjusį trečiadienį namuose įveikė „Sligo“. Nuotraukos: Hilary McDonnell

„BALLINA Braves“ pasiekė antrąjį 100 taškų skaičių LLR, iškovoję šeštą pergalę iš eilės ir liko nenugalėti.

Nepaisant to, kad per Kalėdas namo išvyko lietuvis, šeimininkai iškvietė lazdą didžiąja dalimi praėjusio trečiadienio vakarą Ballinos bendruomenės sporto centre sužaistam linksmam žaidimui.

Tai buvo atsitiktinis dalykas, nes „Veteranai“, besivaržantys dėl aukštesnės platformos nei Nacionalinė lyga ir čempionatas, vedė šou. Ronanas McGarrityas pelnė 33 taškus, tačiau būtent jo rezultatyvūs perdavimai sukėlė prisiminimus apie puikias naktis Killaloje šiam rašytojui.

Barrettas, kuris teisme turėjo ribotą laiką. Jis dar sugebėjo pataikyti tris tritaškius, o Ronanas O’Malley pelnė 15 įvarčių, kuriuos papildė didžiuliu atkovotų kamuolių pasirodymu.

Markie Cunningham auga patirtis ir pasitikėjimas savimi, o šis jaunas žaidėjas yra vienas įdomiausių talentų iš Ballinos nuo paties McGarity ir legendos Liamo McHale’o laikų. Vieną naktį jis pelnė 13 taškų, kai treneris Derekas Cunninghamas pabėgo nuo atsarginių žaidėjų suolo, o visi žaidėjai gavo daug laiko aikštėje.

Cunninghamas neprarado savo bėgimo dėl didžiulio atotrūkio tarp dviejų komandų, tačiau vis tiek mėgavosi pasirodymu, kaip ir daugeliui jų gerbėjų.

Cunninghamas, laukiantis dar didesnio iššūkio, kai jo komanda Sausio 4 d., trečiadienio vakarą De Le Salle salėje susigrums su didžiuliais varžovais Mayo Meteors.

Abi Mayo komandos nenugalėjo, tačiau Palina turi pranašumą pagal įmuštų taškų vidurkius, nes tai buvo antra tona, kurią jos pasiekė savo varžybose – ir galėjo būti daug daugiau, nes McGarrity, O’Malley ir Barrettas turėjo ilgas pertraukas trečiajame. Jauni ginklai, tokie kaip Kyle’as Armstrongas, Cillian McStay, Owenas Nunnas ir Jackas Armstrongas, prisijungia prie kovos.

Sligo buvo sunku išlaikyti tempą, o pirmojo ketvirčio pabaigoje jis patyrė spaudimą, atsilikdamas 11:35, nes McGarrity pataikė tris metimus iš eilės pirmojo ketvirčio metimus, o Paulas Barrettas paskelbė apie savo atvykimą trimis. – Rodikliai, pridedant trečdalį prieš ketvirčio pabaigą.

Įpusėjus kėliniui, Palina atsidarė 30 taškų skirtumą 61:31, o Markas Cunninghamas, Peteris Babikas ir Stephenas Popplewellas atliko keletą gerų smūgių, o Rory Uptonas taip pat pataikė keletą puikių krepšių savo aikštėje.

Sligo labiau įsitraukė į žaidimą trečiajame kėlinyje, o antrajame kėlinyje pelnė keletą gerų įvarčių, tačiau jiems tikrai buvo sunku konkuruoti su Ballina po lentomis, o O’Malley ir McGarrity buvo dominuojančios jėgos. Patirties nenusipirksi.

Ballina Braves: R. (6), C. McStay, K. Armstrongas (4), E N (2), G Armstrongas (2).