Rafaelis Nadalis ruošiasi „Australian Open“ čempionatui Melburno vasaros grupėje | teniso naujienos

Feliksas Augeris-Aliassime ir Denisas Šapovalovas atvedė Kanadą į pergalę ATP taurės finale prieš Ispaniją Sidnėjuje; Gaelis Monfilsas Adelaidės tarptautiniame finale nugalėjo Karen Khachanov ir laimėjo 11-ą titulą.

Paskutinis atnaujinimas: 2009-09-22 13:05

Rafaelis Nadalis švenčia Melburno vasaros grupės čempiono titulą

Rafaelis Nadalis pasiruošęs Australijos atvirajam turnyrui iškovojo Melburno vasaros grupės čempiono titulą ir iš eilės nugalėjo amerikietį Maxime’ą Creasy.

35-erių ispanas, kuris rungtyniauja pirmame turnyre nuo 2021 metų rugpjūčio mėnesio, sekmadienio finale laimėjo 7:6 (6) 6:3.

Nadalo kelionė į Australiją kelia abejonių dėl pėdos traumos ir neseniai įvykusios koronaviruso priepuolio.

Tačiau šią savaitę pasiuntęs lietuvį Ričardą Berankį ir suomį Emilį Rossovoori, jis neparodė rūdžių žymių ir pergale per valandą ir 44 minutes iškovojo 89-ąjį trofėjų savo puikioje karjeroje.

Nadalis žaidė pirmame turnyre nuo praėjusių metų rugpjūčio

„Grįžtu po sunkių akimirkų ir traumų, todėl buvimas čia reiškia labai daug“, – sakė 20 kartų „Didžiojo kirčio“ čempionas, prieš pagyręs varžovą.

ATP turo naujokas, Chrissy privertė savo pagrindinį varžovą bėgti siekti pergalės, atlaikydamas penkias breiko balas per apylygį pirmąjį setą ir taip pat atimdamas settaškį taibrike.

Likus aštuonioms dienoms prasidėjus pirmajam 2022 m. turnyrui, Nadalis – 2009 m. „Australian Open“ čempionas – buvo priverstas atsigauti po pertraukos trečiajame antrojo seto žaidime, kad atkovotų titulus.

Glory, šeštoji pasaulio raketė, nuo 2004 m. kasmet išlaiko bent vieną turo titulą.

Kanada įveikė Ispaniją ir iškovojo ATP taurę

Feliksas Augeris-Aliassime (kairėje) ir Denisas Šapovalovas švenčia Kanados pergalę ATP taurėje

Kanada iškovojo ATP taurę, nugalėjusi Ispaniją.

Felixas Augeris-Aliassime’as iškovojo čempiono titulą Sidnėjuje, 7:6 (3) 6:3 įveikęs Roberto Bautista Agutą ir savo šaliai įvedė nepralenkiamą 2:0.

Kanada, kuri varžybų grupių etape įveikė Didžiąją Britaniją, o pusfinalyje įveikė čempionę tituluojančią Rusiją, rezultatu 1:0 išsiveržė į priekį dėl Deniso Šapovalovo 6:4, 6:3 pergalės prieš Pablo Carreno Postą.

„Jausmai yra neįtikėtini. Nėra geresnio jausmo nei laimėti. Mes palikome viską ten”, – sakė Auger-Aliassime.

Kanados komanda iškovojo ATP taurę

„Šiose varžybose grįžome iš toli ir pralaimėjome pirmas keturias rungtynes, bet nenustojome tikėti.

„Manau, kad tai labai svarbu. Mes pasitikime vienas kitu iki aukščiausio lygio… Puikus rezultatas išslydo. Labai džiaugiuosi visais visoje komandoje ir, žinoma, savimi.”

Į finalą patekusi Ispanija taip pat užėmė antrąją vietą 2020 m. vykusiame pirmajame turnyre, kai jų komandoje buvo 20 kartų „Didžiojo kirčio“ nugalėtojas Nadalis.

Monfilsas pretenduoja į Adelaidės slapyvardį

Adelaidės tarptautiniame turnyre antrasis prancūzas Gaelis Monfilsas 6:4, 6:4 nugalėjo rusę Karen Khachanov ir iškovojo 11-ojo turo čempiono titulą.

Buvęs šeštasis pasaulio raketas Monfilsas Adelaidėje visą savaitę neprametė nė vieno seto, o 35-erių futbolininkas negalėjo tikėtis geresnės kvalifikacijos Australijos atvirajame čempionate.

Gaelis Monfilsas nugalėjo Karen Khachanov ir iškovojo Adelaidės tarptautinį titulą

Monfilsas, kurio ašaros nurimo, kai pernai pirmajame Australijos atvirojo čempionato rate iškrito, džiaugėsi savo nuoseklumu Adelaidėje.

„Manau, kad visas šias rungtynes ​​žaidžiau sunkiai ir judėjau gerai“, – sakė jis ir pridūrė, kad epidemija jį ištiko „labai skaudžiai“.

„Man tai yra svarbiausia, kad visada gerai judėčiau, tada galiu būti agresyvesnis, naudoti daugiau frontandų, daugiau paduoti.

„Tikslas yra išlaikyti visą tą pasitikėjimą ir jį pakelti kitą savaitę. Ne nuo rytojaus, o kitą savaitę, kad būtume pasiruošę konkuruoti dėl didžiojo AO.”