Futsal pasaulio taurės atrankos grupės prasidės rugsėjo 17 d. | Futsal pasaulio taurė

Preliminarus atrankos į 2024 m. FIFA Futsal pasaulio taurės etapas prasidės rugsėjo 17 d., kai Portugalija pradės savo kampanijas 12 grupių po tris, žais namuose ir išvykoje.

12 grupių nugalėtojų ir keturios geriausios antrosios vietos laimėtojai patenka tiesiai į elito etapą, kuris 2023 m. pabaigoje žaidė grupėse namuose ir išvykose. Likusios aštuonios antrosios vietos laimėtojai pateks į balandžio mėnesio pagrindinio turo atkrintamąsias varžybas ir išsiaiškins paskutines keturias Elitinio turo vietas.

Kvalifikacijos formatas: kaip bus nuspręsta dėl septynių Europos pretendentų

grupės

1 grupė: Ispanija, Moldova, Kipras
2 grupė
: Gruzija, Belgija, Austrija
3 grupė
: Čekija, Bosnija ir Hercegovina, Armėnija
4 grupė
: Portugalija (laikytojai), Baltarusija, Lietuva
5 grupė
: Kazachstanas, Slovėnija, Juodkalnija
6 grupė
: Azerbaidžanas, Lenkija, Graikija
7 grupė
: Kroatija, Vengrija, Izraelis
8 grupė
: Suomija, Rumunija, Danija
9 grupė
: Serbija, Prancūzija, Norvegija
10 grupė
: Italija, Šiaurės Makedonija, Švedija
11 grupė
: Ukraina, Nyderlandai, Kosovas
12 grupė: Slovakija, Latvija, Vokietija

1 grupė: Ispanija, Moldova, Kipras

Šviestuvai
Spalio 8 d.: Moldova prieš Kiprą
Spalio 11 d.: Ispanija prieš Moldovą
Lapkričio 8 d.: Kipras prieš Ispaniją
Kovo 1 d.: Ispanija prieš Kiprą
Kovo 5 d.: Kipras prieš Moldovą
Kovo 8 d.: Moldova prieš Ispaniją

2 grupė: Gruzija, Belgija, Austrija

Šviestuvai
Spalio 5 d.: Belgija prieš Austrija
Spalio 8 d.: Gruzija prieš Belgiją
Spalio 12 d.: Austrija prieš Gruziją
Lapkričio 9 d.: Gruzija prieš Austrija
Kovo 4 d.: Austrija prieš Belgiją
Kovo 7 d.: Belgija prieš Gruziją

3 grupė: Čekija, Bosnija ir Hercegovina, Armėnija

Šviestuvai
Rugsėjo 17 d.: Bosnija ir Hercegovina prieš Armėniją
Rugsėjo 20 d.: Čekija – Bosnija ir Hercegovina
Spalio 8 d.: Armėnija – Čekija
Spalio 12 d.: Čekija – Armėnija
Kovo 3 d.: Armėnija prieš Bosniją ir Hercegoviną
Kovo 8 d.: Bosnija ir Hercegovina prieš Čekiją

READ  Shaheen, Rish pristato rezoliuciją, palaikanti Lietuvos poziciją prieš Kinijos okupaciją

4 grupė: Portugalija, Baltarusija, Lietuva

Šviestuvai
Spalio 6 d.: Portugalija prieš Baltarusiją
Spalio 11 d.: Lietuva prieš Portugaliją
Lapkričio 9 d.: Portugalija prieš Lietuvą
Kovo 1 d.: Lietuva prieš Baltarusiją
Kovo 7 d.: Baltarusija prieš Portugaliją
TBC: Baltarusija prieš Lietuvą

Futsal Euro 2022: visi Portugalijos tikslai

5 grupė: Kazachstanas, Slovėnija, Juodkalnija

Šviestuvai
Rugsėjo 20 d.: Slovėnija – Juodkalnija
Spalio 8 d.: Kazachstanas – Slovėnija
Spalio 12 d.: Juodkalnija – Kazachstanas
Lapkričio 9 d.: Kazachstanas – Juodkalnija
Kovo 3 d.: Juodkalnija – Slovėnija
Kovo 8 d.: Slovėnija – Kazachstanas

6 grupė: Azerbaidžanas, Lenkija, Graikija

Šviestuvai
Rugsėjo 19 d.: Lenkija prieš Graikiją
Spalio 7 d.: Azerbaidžanas – Lenkija
Spalio 11 d.: Graikija prieš Azerbaidžaną
Lapkričio 9 d.: Graikija prieš Lenkiją
Kovo 3 d.: Azerbaidžanas prieš Graikiją
Kovo 7 d.: Lenkija prieš Azerbaidžaną

7 grupė: Kroatija, Vengrija, Izraelis

Šviestuvai
Rugsėjo 19 d.: Vengrija prieš Izraelį
Spalio 7 d.: Kroatija – Vengrija
Spalio 12 d.: Izraelis prieš Kroatiją
Lapkričio 8 d.: Kroatija prieš Izraelį
Kovo 2 d.: Izraelis prieš Vengriją
Kovo 7 d.: Vengrija prieš Kroatiją

8 grupė: Suomija, Rumunija, Danija

Šviestuvai
Spalio 6 d.: Rumunija prieš Daniją
Spalio 11 d.: Suomija prieš Rumunija
Lapkričio 8 d.: Danija prieš Suomiją
Kovo 1 d.: Rumunija prieš Suomiją
Kovo 5 d.: Danija prieš Rumunija
Kovo 8 d.: Suomija prieš Daniją

9 grupė: Serbija, Prancūzija, Norvegija

Šviestuvai
Spalio 5 d.: Norvegija prieš Serbiją
Spalio 8 d.: Prancūzija prieš Norvegiją
Spalio 12 d.: Serbija prieš Prancūziją
Lapkričio 9 d.: Serbija prieš Norvegiją
Kovo 2 d.: Norvegija prieš Prancūziją
Kovo 7 d.: Prancūzija prieš Serbiją

10 grupė: Italija, Šiaurės Makedonija, Švedija

Šviestuvai
Spalio 7 d.: Švedija prieš Šiaurės Makedoniją
Spalio 12 d.: Šiaurės Makedonija prieš Italiją
Lapkričio 9 d.: Italija prieš Švediją
Kovo 1 d.: Italija prieš Šiaurės Makedoniją
Kovo 5 d.: Šiaurės Makedonija prieš Švediją
Kovo 8 d.: Švedija prieš Italiją

READ  Žmogiškųjų išteklių valdymas: pajėgumų ugdymas Lietuvos teritorijoms

11 grupė: Ukraina, Nyderlandai, Kosovas

Šviestuvai
Rugsėjo 18 d.: Nyderlandai prieš Kosovą
Spalio 7 d.: Ukraina prieš Kosovą
Spalio 11 d.: Ukraina prieš Nyderlandus
Lapkričio 8 d.: Kosovas prieš Ukrainą
Kovo 3 d.: Kosovas prieš Nyderlandus
Kovo 8 d.: Nyderlandai prieš Ukrainą

Futsal Euro 2022: Nyderlandai 3-2 Ukraina

12 grupė: Slovakija, Latvija, Vokietija

Šviestuvai
Spalio 5 d.: Latvija prieš Vokietiją
Spalio 8 d.: Slovakija – Latvija
Spalio 12 d.: Vokietija prieš Slovakiją
Lapkričio 9 d.: Slovakija – Vokietija
Kovo 1 d.: Vokietija prieš Latviją
Kovo 8 d.: Latvija prieš Slovakiją

Konkurentai

  • 2021 m. lapkričio mėn. pagrindiniame grupės etape startuoja 23 komandos, kuriose gali dalyvauti 47*: Ispanija, Portugalija (turėtojai), Kazachstanas, Kroatija, Serbija, Azerbaidžanas, Italija, Čekija, Ukraina, Slovėnija, Bosnija ir Hercegovina, Lenkija, Suomija, Rumunija, Slovakija, Gruzija, Baltarusija, Nyderlandai, Vengrija, Prancūzija, Belgija, Latvija, Šiaurės Makedonija (*Rusija sustabdyta)
  • Likusias 13 vietų užpildo dvi geriausios šešių preliminaraus etapo grupių komandos ir geriausia trečią vietą užėmusi komanda: Armėnija, Austrija, Kipras, Danija, Vokietija, Graikija, Izraelis, Kosovas, Lietuva, Moldova, Juodkalnija, Norvegija* *, Švedija. (**Geriausia trečią vietą užėmusi komanda)
  • Pasaulio čempionate debiutuojanti Austrija pirmą kartą pateko į futbolo atrankos varžybas.
  • Portugalija 2021 metais laimėjo Pasaulio taurę Lietuvoje ir paskutinius du futsal euro čempionatus; Ispanija pasaulio čempionatą laimėjo 2000 ir 2004 metais.
  • 2021 metų pasaulio čempionate taip pat žaidė Portugalija, Ispanija ir Lietuva, Čekija, Kazachstanas ir Serbija.
  • Ankstesniuose pasaulio čempionatuose žaidusios komandos: Azerbaidžanas, Belgija, Kroatija, Danija, Vengrija, Italija, Nyderlandai, Lenkija, Ukraina

Varžybų datos

2022 m. rugsėjo 17–20 d
2022 m. spalio 5–12 d
2022 m. lapkričio 8–9 d
2023 m. kovo 1–8 d

Kelias į finalą

Pagrindinio atkrintamųjų varžybų rato burtai: 2023 m. kovo 10 d., Neonas
Pagrindinio turo atkrintamosios varžybos: 2023 m. balandžio 10–19 d
Elitinio turo burtai: 2023 m. liepos 5 d
Elitinis turas: Namų ir išvykos ​​grupės bus baigtos iki 2023 m. gruodžio 20 d
Elitinio turo atkrintamųjų varžybų burtai: 2024 m. sausio 25 d., Neonas
Elitinio turo atkrintamosios varžybos: 2024 m. balandžio 8–17 d

READ  Lietuvoje pradedami statyti 200MWh galios Fluence BESS projektai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *