Fredas muša Giannį, Pascalį ir prašmatnų Normą, OG ateina į sankabą

Kanados spauda

„Raptors“ įmušė paskutines 11 rungtynių, nugalėdami „Timber Wolves“ 86-81

Mineapolis – Normanas Powellas ir „Toronto Raptors“ panaudojo paskutinį postūmį, kad paslystų Minesotos „Timber Wolves“. Powellas pelnė 31 tašką, kuris yra aukščiausias sezono metu, o „Raptors“ penktadienio vakarą 86–81 vedė „Timber Wolves“ ir baigė mačą 11: 0. „Toronto“ (15-15) iškovojo trečią pergalę iš eilės ir pirmą kartą po sezono pradžios 1-6 pasiekė 0,500. Powellas per paskutines 14 rungtynių vidutiniškai pelnė 22,8 taško, įskaitant keturias 28 ar daugiau taškų rungtynes. Nors jo įžeidžiantis indėlis yra antraštėse, Toronto treneris Nickas Norse’as teigė, kad Powellas daro ne tik įvarčius. „Jis buvo pagrindinis žaidėjas.“ Slaugytoja pasakė apie 6-erių metų vartininką: „Jis buvo pats geriausias, nes jis čia. „Tai reiškia, kad jis yra dvipusis žaidėjas. Jis žaidžia puikiai, jo smūgis puikus, jis pučiasi į kraštą, tačiau jis taip pat turėjo sunkių rungtynių ir susitvarkė. Bendras jo žaidimas buvo geras.” Carl-Anthony Townsas žengė į priekį. Minesota su 19 taškų ir 13 atkovotų kamuolių. Malikas Beasley surinko 13 taškų, o Jordanas McLaughlinas – 11 taškų. Minesota nuo pergalės Toronte sekmadienį nusileido į trečią vietą iš eilės. Toje pergalėje prieš „Raptors“ „Timberwolves“ trečiojo kėlinio metu įveikė pirmojo kėlinio deficitą keturiais taškais ir 37 taškais. Penktadienį jie grįžo dramatiškiau. Nugalėję iki 19, „Wolves“ trečiojo kėlinio viduryje atkovojo 16: 0 persvarą. Jake’as Lehmanas pratęsimo metu pasižymėjo tašku ir tritaškiu, kuris išlygino žaidimą 57-ajame taške. Minesota perėmė 81-75 su 3:30, kai perėmė Torontas. Fredas Vanfleetas pataikė porą baudų metimų, Powellas įmušė įvartį perdavime, o Pascalas Siakamas išmetė sunkų smūgį. Kitame Minesotos turnyre Townesas buvo pašauktas į judantį ekraną, o kitame krašte Terence’as Davisas pataikė savo trečiąjį kėlinį per ketvirtį ir pasiekė rezultatą 84-81 su 30 nds. Vilkai turėjo galimybę tai išlyginti, tačiau „Paisley Triple Pointer“ trumpa, o Davisas įmetė du baudos metimus Toronto link. „Timberwolves“ buvo palikta tuščia iš paskutinių aštuonių daiktų, ir VanVleet’as pažymėjo, kad malonu laimėti rungtynes ​​su stipria gynyba. „Jei tai būtų nuo 120 iki 125, aš nežinau, kuria kryptimi jis eitų. Bet man patinka tai, kad mes galėjome imtis drastiškų priemonių”. „Raptors“ žaidė antrąsias rungtynes ​​iš eilės be taškų saugo Kyle’o Lowry’o (nykštis susuktas), o „Raptors“ dominavo pirmajame kėlinyje iš dalies dėl Minesotos šalto smūgio. Vienu metu Wolvesas praleido 18 taškų tritaškių, prieš pataikydamas kitus du nuo antrojo kėlinio, kad užbaigtų žaidimą 3–22 iš už lanko. Perkūno gretose Minesotos naujokas Anthony Edwardsas buvo pirmasis 2020 m. Drafto pasirinkimas, kuris amžiams artėjo prie trečiojo kėlinio pabaigos. Sulaikęs perdavimą kairiajame sparne, Edwardsas pamatė aiškų krepšio kelią palei pagrindinę liniją. Po to jis išvažiavo į juostą, kur jį sutiko Juta Watanabe iš Toronto. jokiu problemu. Edvardsas čiuožė per patrankas ir į dešinę ranką įmetė piktą pasinerti. „Tai turbūt geriausias panardinimas, kokį tik esu matęs savo akimis“, – sakė „Timber Wolves“ puolėjas Jadenas McDanielsas. Edvardas nenorėjo kalbėti apie panirimą. Jis buvo susierzinęs dėl to, kad Minesota pralaimėjo 3–14 naktų aikštėje, įskaitant ir visus 7 bandymus atlikti 3 taškus. Atlikęs žiniasklaidos pareigas, naujokas grįžo į „Target Center“ stadioną ir praleido dar 15 minučių dirbdamas šuolio šūviu. „TIP-INS Raptors“: slaugytoja teigė nesitikinti ilgo Lowry, kuris vidutiniškai renka po 17,7 taško ir 6,4 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes, nebuvimo. … Puolėjas Patrickas McCawas pirmą kartą buvo prieinamas prieš 11 mėnesių po to, kai atsigavo po operacijos, pašalinęs iš kojos gerybinį guzą. Jis įžengė į rungtynes ​​įpusėjus antrajam kėliniui, o ant atsarginių suolo komandos draugai jį pasitiko ovacijomis. „Timber Wolves“: Lymanui, pradėjusiam tris pirmas savo sezono Minesotos rungtynes, žaidimo laikas pastaruoju metu buvo sausas. Jis pirmą kartą nuėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio per šešias rungtynes ​​ir per 13 minučių finišavo su aštuoniais taškais. ATEITAS ATEITIS „Raptors“ sekmadienį grįžta į savo laikinus namus Tampoje, Floridoje, pirmus du iš eilės prieš „76ers“. Abi komandos vėl susitiks antradienį, taip pat „Amalie“ arenoje. „Timber Wolves“ sekmadienį išvyksta į Niujorką susitikti su „Knicks“. ___ Daugiau AP NBA: https://apnews.com/NBA ir https://twitter.com/AP_Sports Patrickas Donnelly, „Associated Press“