Festivaliai: burtais traukite Zaza Khalvashi, kuris laimėtų 2023 m. Tbilisio tarptautinį futbolo čempionatą

Tbilisis: velionio Zazos Khalvashi filmas Jis daug piešia 24-ajame Prometėjo festivalyje jis laimėjo „Prometėjo“ apdovanojimą už geriausią pilnametražį filmą Tbilisio tarptautinis kino festivalis (2023 m. lapkričio 26 d. – gruodžio 3 d.).

Jis daug piešia Jis baigėsi po jo direktoriaus mirties.

Šiais metais festivalis pristatė didelę vietinio ir tarptautinio kino panoramą, sugrupuotą į skirtingas sekcijas, įskaitant Europos forumą, Europos filmų mėnesį, Pagaminta Vokietijoje, JK ekranizaciją, Perspektyvas, Fokuso šalį: Armėnija, Režisierius: Pedro Costa, Apollo: „Memories Cinema“, „Pasaulis dokumentikoje“, „Specialūs seansai“ ir, galiausiai, „Gruzijos panorama“, apimanti 32 vaidybinius, trumpametražius vaidybinius filmus, vaidybinius ir trumpametražius dokumentinius filmus.

Nugalėtojai:

Vaidybinių filmų konkursas:

Prometėjo apdovanojimas už geriausią pilnametražį filmą:
Jis daug piešia (Gruzija, Lietuva)
Režisierius Zaza Khalafashi
gaminamas Batumi Art House nepriklausoma kino studija
Bendrai prodiusavo trūkčioti
Palaikoma Gruzijos nacionalinis kino centras, Lietuvos kino centre

Specialus paminėjimas:
Blackbird Blackbird BlackBerry (Šveicarija, Gruzija)
Režisierius Ellen Naveriani
Prodiusavo Alpha Film Company
Prodiusavo Takes Film

Trumpametražių filmų konkursas:

Prometėjo apdovanojimas už geriausią trumpametražį naratyvinį filmą:
aukščiau (Lietuva)
Režisierius Maryam Bitsadze

Specialus paminėjimas:
Pabėgti (Gruzija)
Režisierė Salomėja Kentsurašvili

Vaidybinės dokumentikos konkursas:

Prometėjo apdovanojimas už geriausią dokumentinį pilnametražį filmą:
Requiem karštoms vasaros dienoms (Lietuva)
Režisierius Giorgi Barkosadze

Specialus paminėjimas:
Besišypsanti Džordžija (Gruzija)
Režisierius Luca Peradze

Trumpametražių dokumentinių filmų konkursas:

Prometėjo apdovanojimas už geriausią trumpametražį dokumentinį filmą:
AG (Gruzija)
Režisierius Aki Manuki

Specialus paminėjimas:
Praradimo meistras (Gruzija)
Režisierius Giorgi Barkosadze

Gruzijos kino instituto apdovanojimas:
Praradimo meistras (Gruzija)
Režisierius Giorgi Barkosadze

Europos Sąjungos premija „Žmogaus teisės kine“:

Begalinės ribos (Iranas)
Režisierius Abbas Amini

Besišypsanti Džordžija (Gruzija)
Režisierius Luca Peradze

Gruzijos dokumentinių filmų draugija – DOCA apdovanojimas:
Apolonija, Apolonija (Danija, Lenkija, Prancūzija)
Režisierė Leah Globe

READ  Išskirtinis: trumpas Varšuvos titulo „Šuolis“ anonsas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *