Europos U20 čempionato auksą iškovojo Ispanija, finale įveikusi Lietuvą

Ispanijos U20 rinktinė Podgoricoje vykstančio FIBA ​​Europos U20 čempionato finalo pirmajame ir ketvirtajame kėliniuose 69:61 (26-17, 16-20, 13-18, 14-6) nugalėjo Lietuvos U20 rinktinę.

2 taškai šį sezoną

Ispanija dominavo paskutines 3 minutes ir iškovojo auksą, palikdama lietuvį be įvarčių.

Likus žaisti 35 sekundes Miguelis Malikas Allenas panaikino Lietuvos šansus Ispanijai išsiveržti 7 taškais.

Lietuvės nepasidavė po prastos ketvirtojo kėlinio pradžios ir po Augusto Marčiulionio plaukiojimo iki paskutinio ketvirčio likus 3:19, deficitą sumažino iki 1 taško (62:61).

Ispanija ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 7:0 ir po Rubeno Dominguezo tritaškio, likus 6:32, pakilo 7 taškais (62-55).

Per paskutines 10 minučių nei viena komanda neįgijo pranašumo (55:55).

Antrojo kėlinio pradžioje lietuviai stipriai pasistengė gynyboje – per pirmąsias 5 trečiojo kėlinio minutes įmetė vos 2 taškus ir po Dominyko Stenionio tritaškio likus 5:22 išsiveržė 4 taškų persvara (44-48). liko kvartale.

Ispanija rungtynes ​​pradėjo gerai ir pirmojo kėlinio pradžioje pirmavo 8 taškais (10-2).

Aukso medalininkams Rubenui Dominguezui Buvo 17 taškų (4/6 2PT, 3/6 3PT, 0/0 FT)3 atkovoti kamuoliai ir 1 blokas.

Lietuvius vėl į priekį vedė Mantas Rubstavičius, pelnęs 15 taškų (4/6 2 t., 2/8 3 atk. kam., 1/1 atk. kam.) ir atkovojo 2 kamuolius.

Ispanija U20: Ruben Dominguez 17, Michaelas Caicedo 13, Juanas Nunezas 11 (5 atk. kam.);

Lietuva U20: Mantas rubstavičius 15, Tovidas Butka 11, Jochubas Rubinas 8 (4 AST).

READ  „Klimato kaitos konferencija yra galimybė – jei visi atliksime savo vaidmenį“, – užsienio reikalų ministrės Annalenos Baerbach straipsnyje