Estijos U-15 moterų futbolo rinktinė Baltijos taurės turnyre 2:1 įveikė Lietuvą žaidimas

Artimajame pirmajame kėlinyje, kai abi pusės turėjo nedaug progų, 28-ąją minutę Estijos ekipa išsiveržė į priekį Nikolu Orlovu.

Orlova pirmoji atsitrenkė į atsilaisvinusį kamuolį po to, kai Anastasijos Yujaninovos smūgį atmušė lietuvaitės vartininkė, jos smūgiu Estijai išvedant 1:0, kuri išlaikė iki kėlinio.

Antrajame kėlinyje abiem pusėms susikūrus geras progas, Estija padidino savo persvarą iki dviejų įvarčių, kai Usyukinos perdavimą pavertė Yuzhaninova.

Laikui trūkus, lietuvė sustiprino puolimo pastangas ir per keitimą pasirodžiusią Kabiją Malakauskaitę atmušė vėlyvą įvartį. Po to, kai Jodvilo Shabaito tolimas pastangas atrėmė Estijos vartininkas Meritas Lelovas, malagasietis vėl atitrūko ir išvyko namo.

Pergalė baigėsi lygiosiomis 1:1 ankstesnėse rungtynėse su Farerų salomis, o Estijos komanda kol kas turi 4 taškus ir yra antra už Latviją.

Rugpjūčio 27 d., šeštadienį, 14:00, Estija susikaus su latviais.

Sekite ERR pranešimus Facebook Ir Twitter Ir niekada nepraleiskite atnaujinimo!