Estija Baltijos taurės pusfinalyje baudiniais pralaimėjo Latvijai žinios

Pirmą kartą nuo 1938-ųjų praėjusių metų Baltijos taurę laimėjusi Estija Rygoje startavo puikiai, o Talino „Flora“ puolėjas Sergejus Genžovas įvykdė žingsnį, į kurį įtraukė klubo draugai Konstantinas Vasiljevas ir Kenas Kallastas, kad Estijos komanda būtų į priekį. Žaidė dvi minutes.

Tačiau Estija sumokėjo kainą už tai, kad praleido keletą gerų šansų padidinti savo pranašumą, o 21-erių Raimondas Krolis antrąją pirmojo kėlinio pratęsimo minutę kontrataka pasiekė Latviją.

Po pertraukos Rauno Sappineną (Biast Kliwis) iš arti atmetė latvių vartininkas Rehortas Matrevics, o Erikas Sorka (IFK Goteborg) ir Mattiasas Keitas Rapidas Bukareštas praleido progą atkurti Estijos pranašumą.

Rungtynėse pasibaigus baudiniams, latvių gynėjas Robertsas Savanicsas buvo pašalintas iš aikštės dėl antrojo prasižengimo, tačiau galiausiai tai neturėjo jokios įtakos.

Latviai buvo kliniškai šaudykloje ir realizavo visus penkis taškinius smūgius. Galų gale Jenjovas labai gerai pradėjo vakarą, nes jis realizavo baudą, kad Latvija iškovotų pergalę ir baigtųsi Estijos, kaip Baltijos taurės savininkės, valdymas.

Po rungtynių Genjove sakė ERR, kad Estija turėjo baigti lygiąsias per pagrindinį laiką. „Turėjome daug progų žaidimo metu ir turėjome jas išnaudoti, o ne leisti tai eiti į baudinius“, – sakė jis.

Tuo nusivylė ir kapitonas Konstantinas Vasiljevas. „Apmaudu, kad pralaimėjome, nes turėjome daugiau progų“, – sakė A. Vasiljevas. „Buvo pora progų, kurių neišnaudojome pirmajame ir antrajame kėlinyje. Dominavome didžiąją žaidimo dalį, bet, deja, taip nutinka, kai tolygiai susiklosčiusios komandos žaidžia tarpusavyje, smulkmenos. Toks skaičius.”

Vasiljevas pripažino, kad Estijos komandai prieš vartus reikėjo labiau klinizuoti. „Panaudojome vieną iš penkių šansų, o tai nėra didelis procentas“, – sakė jis. „Stengiamės tobulėti. San Marine (per Tautų lygą – Red.) įmušėme keturis įvarčius, kad galėtume įmušti įvarčius. Šiandien buvo viena iš tų dienų”, – sakė jis.

READ  2021 m. Investicijų žemėlapis - kurių krypčių ieškoti?

Pasak krašto puolėjo Keno Kallasto (Flora Thalin), žaidime buvo ir teigiamų dalykų. Estija žaidė gerai ir susikūrė daug progų. „Dabar dirbsime dvi dienas, (kad) pasiruoštume kitam varžovui, vis tiek norime metus užbaigti pergale“, – sakė jis.

Kitame pusfinalyje ypatingosios viešnios Islandija baudiniais 6:5 įveikė Lietuvą po to, kai abi komandos Kauno Dariaus ir Grenazo stadione sužaidė be įvarčių. 84-ąją minutę Islandija baigė rungtynes ​​su dešimčia vyrų, kai vidurio gynėjas Hörðuras Björgvinas Magnússo buvo išsiųstas iš aikštės.

Finale Rygos Taukawa stadione Latvija žais su Islandija, o Estija Taline A.A. varžysis su Lietuva. Trečiosios-ketvirtosios vietos atkrintamosios susitinka Le Coq arenoje. Abi rungtynės šeštadienį prasidės 16 val.

Čia bus rodoma Estija vs Lietuva tiesiogiai ETV2.

Sekite ERR pranešimus Facebook Ir Twitter Ir niekada nepraleiskite atnaujinimo!