Dar daugiau pralaimėjimų Eurolygoje raudoniesiems ir žaliesiems

Graikijos komandos šiemet Eurolygoje nekeliauja gerai. Visos rungtynės, kurias iki šiol „Panathinaikos“ ir „Olympiakos“ žaidė už Graikijos ribų, baigėsi Graikijos pralaimėjimais, o šią savaitę jis pasirodė ne išimtis.

„Panathinaikos“ antradienį 76:69 nusileido Kauno „Žalgiriui“ ir šeimininkams lietuviams iškovojo pirmąją pergalę po devynių pralaimėjimų.

Graikijos herojus toliau nyko ir atrodė, kad jo likimui pakeisti nebuvo jokio įsikišimo.

Lietuvoje „Panathinaikos“ buvo taip išsibarsčiusi, kad būtent asmeninės Darylo McCono pastangos išlaikė rungtynes. Žinoma, jo 21 taškas nebuvo pakankamai mažas, kad Dimitrio Privetso komanda išvengtų rekordo 2:8.

Tada trečiadienį „Olympiacos“ patyrė ketvirtą pralaimėjimą per 10 rungtynių ir Stambule 88:69 pasidavė „Anadolu Efes“ ekipai.

Pirmuosius tris kėlinius „raudonieji“ atsikovojo – po pirmojo kėlinio pirmavo 25:23 ir pirmajame kėlinyje pakilo iki lygio (44:44) į rūbinę. Tačiau po tolygiai pasibaigusio trečiojo kėlinio rezultatu 68:66 „Efes“ naudai graikai nutraukė rungtynes.

Turkijos komanda paskutinį kėlinį iš dalies džiaugėsi pergale 20:3 ir užsitikrino neabejotiną pergalę.

„Olympiakos“ gretose 17 taškų pelnė Sasha Vyžinkovas, 15 – Mustafa Val.

READ  Marius Zaleukas: „Hearts“ išleidžia 26 sezono marškinėlius buvusio kapitono garbei | futbolo naujienos