Čekijos Stosek ir Šveicarijos Luthi krepšys laimėjo pagrindinius prizus 60 km Hero Dubai Hatta Elite varžybose

„UCI Marathon“ pasaulio lyderė Ariane Luthy penktadienį įveikė šveicarę ir pasaulio čempionę Ramoną Forchini ir laimėjo „Hero Dubai Hatta Elite“ moterų 60 km lenktynes, o čekas Martinas Stosekas laimėjo 60 km elito čempiono titulą.

Padedant Dubajaus sporto tarybai, Hatta MTB Trail centre vyko daugiau nei 700 dalyvių iš daugiau nei 40 šalių pritraukęs Dubajaus Hatta čempionatas, suteikiantis dalyviams galimybę varžytis išskirtinėje vietoje, užbaigiant dvi trasas. lenktynės. Jų kelias – per smėlio kopas ir uolėtus takelius.

6 kilometrų ilgio UCI maratono trasa padidina aukštį 1600 kilometrų, o trumpesnėse 18 kilometrų lenktynėse (trys 6 kilometrų trasos kilpos) aukštis viršija 270 kilometrų.

Stosekas, UCI maratono pasaulio reitingo lyderis ir praėjusių metų pasaulio maratono čempionato bronzos medalio laimėtojas, vyrų lenktynėse užėmė pirmąją vietą, surinkęs 2 balus; 03.07 Trečias finišavo estas Peteris Bruce’as (23 sek.), o vokietis Andreasas Seewaldas – 2:06:38.

Moterų lenktynėse Luthi finišavo 59 sekundėmis priekyje Forchini, o laikas 2:40:47, o lietuvė Katazina Sosnawas liko trečia su laiku 2:46:12.

„Dubai Hatta“ yra čempionų serijos dalis ir vienintelės UCI kalnų dviračių lenktynės Arabijos pusiasalyje, o antrosios lenktynės sustiprino Dubajaus, kaip tarptautinės dviračių sporto vietos, poziciją.

Lenktynės, pavadintos „Dykumos magija“, remia Dubajaus vyriausybės strateginius planus plėtoti Hatą ir padidinti jos, kaip pasaulinio lygio turizmo ir sporto paskirties vietos, patrauklumą.

READ  „Eletu Ex-Flying Eagles Star“ prisijungia prie Lietuvos klubo „FK Nevezis“