Čekai Stosek ir Luthi Bag iš Šveicarijos puikiai tinka HERO čempionate…

(MENAFN – Dubajaus viešųjų ryšių tinklas) Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai – 2021 m. spalio 31 d.: Dabartinė UCI maratono pasaulio lyderė Ariane Lethe įveikė šveicarę ir pasaulio čempionę Ramoną Forchini ir penktadienį laimėjo HERO Dubai Hatta Elite moterų 60 km lenktynes, o čekas Martinas Stosekas laimėjo vyrų 60 km elito titulą.

Hatta MTB Trail centre, remiamas Dubajaus sporto tarybos, HERO Dubai Hatta, pritraukusi daugiau nei 700 dalyvių iš daugiau nei 40 šalių, vyko Hatta MTB Trail Centre, suteikianti dalyviams galimybę varžytis išskirtinėje vietoje – dvi lenktynių trasos vingiuoja. per smėlio kopas ir akmenuotus takelius.

6 kilometrų ilgio UCI maratono trasa padidina aukštį 1600 kilometrų, o trumpesnėse 18 kilometrų lenktynėse (trys 6 kilometrų trasos kilpos) aukštis viršija 270 kilometrų.

Stosekas, dabartinis UCI maratono pasaulio reitingo lyderis ir praėjusių metų UCI MTB maratono pasaulio čempionato bronzos medalininkas, elitinėse vyrų 60 km lenktynėse finišavo pirmas – dvi valandas, tris minutes ir septynias sekundes. Trečią vietą 23 sekundėmis užėmė Peteris Bruce’as iš Estijos (2:03:30), o vokietis Andreasas Seewaldas, 2021 m. BMW HERO Sdtirol Dolomites nugalėtojas, finišavo trečias – 2:06:38.

Elitinėse moterų 60 km lenktynėse Luthy finišavo 59 sekundėmis aplenkdama savo kolegę pasaulio čempionę, o laikas 2:40:47. Forchini vėliavą užėmė per 2:41:46, o lietuvė Katazina Sosna, 2021 m. BMW HERO Sdtirol Dolomites nugalėtoja ir 2020 m. Hatoje užėmusi vicečempioną, liko trečia 2:46:12.

HERO Dubai Hatta yra didelio oktaninio skaičiaus sporto renginys, HERO serijos dalis ir vienintelės Union Cycliste Internationale (UCI) kalnų dviračių lenktynės Arabijos pusiasalyje. Tai viena iš penkių tarptautinių dviračių varžybų, kurias kasmet rengia Dubajus, o jaudinantis antrasis lenktynių etapas įtvirtino Dubajaus, kaip tarptautinių dviračių ir kalnų dviračių lenktynių, vietą.

READ  De Liaño jau seniai ieško importo Lietuvoje

Lenktynės, pavadintos „Dykumos magija“, palaiko strateginius Dubajaus vyriausybės planus plėtoti Hatą ir padidinti jos, kaip pasaulinio lygio turizmo ir sporto paskirties vietos, patrauklumą. Tai atitinka Jo Didenybės šeicho Mohammedo bin Rashido Al Maktoumo, JAE viceprezidento ir ministro pirmininko bei Dubajaus valdovo, Hatta plėtros planus, neseniai patvirtinusius naujus projektus, kuriais siekiama remti Hatos plėtrą ir sustiprinti jos, kaip vieno, pozicijas. ryškiausių turistų lankomų vietų šalyje ir visame pasaulyje.

Tai taip pat atitinka Jo Didenybės šeicho Hamdano bin Mohammedo bin Rashido Al Maktoumo, Dubajaus sosto įpėdinio princo ir Dubajaus vykdomosios tarybos pirmininko, bei Jo Didenybės šeicho Mansouro bin Mohammedo bin Rashido Al Maktoumo, Dubajaus sporto organizacijos pirmininko nurodymus. Taryba, paversti Dubajų dviračiams draugišku miestu ir sustiprinti jo, kaip geriausios vietos pasaulyje, pozicijas. tarptautinių sporto renginių pasaulis.

Dubajaus sporto taryba nori organizuoti tarptautinius renginius Hatoje, kad padidintų informuotumą apie regiono gamtos grožį, biologinę įvairovę ir vaizdingą kalnų aplinką, taip pat skatintų sporto kultūrą.

MENAFN31102021003092003082ID1103078133

Teisinis atsisakymas: MENAFN teikia informaciją „tokią, kokia yra“ be jokios garantijos. Mes neprisiimame atsakomybės už šiame straipsnyje pateiktos informacijos, turinio, vaizdų, vaizdo įrašų, licencijų tikslumą arba šiame straipsnyje pateiktos informacijos išsamumą, teisėtumą ar patikimumą. Jei turite su šiuo straipsniu susijusių skundų ar autorių teisių problemų, susisiekite su aukščiau nurodytu teikėju.