Calebas Love’as pelnė 20 taškų, o 3-ioji Arizonos komanda įveikia Belmontą

TUCSON, Arizonas – Calebas Love’as pelnė 20 taškų ir puikiai įveikė pirmąjį kėlinį, pirmakursis Motijus Krevas pelnė 20 taškų, o Arizonos 3-ioji vieta penktadienio vakarą aplenkė Belmontą 100:68.

„Wildcats“ (4-0) pranoko mažesnius „Bruins“ (2-2) viduje, rezultatu 52:18 ir atkovojo dar 30 kamuolių. Trečią pergalę per ketverias rungtynes ​​Arizona pelnė 15 taškų ir atkovojo 17 kamuolių ir pataikė 54% kamuolių.

Love paskatino „Wildcats“ įmušti 10 taškų per 8:0 ir 15 per pirmąjį kėlinį, kad padėtų Arizonai įgyti pranašumą 56:35.

Belmontui 21 tašką pelnė Malikas Zia.

Love buvo vienas geidžiamiausių žaidėjų perėjimų portale po trijų sezonų Šiaurės Karolinoje.

Energingas 6 pėdų 4 ūgio gynėjas vaidino pagrindinį vaidmenį 2022 m. NCAA turnyre, pelnydamas 30 taškų prieš UCLA Sweet 16 ir 28 taškų prieš varžovą Duke, siųsdamas Tar Heels į nacionalinio čempiono titulą.

Praėjusį sezoną meilė jautė mažiau meilės, nes Šiaurės Karolinos valstijoje buvo sunku. Nors jis kartais bandė žaisti herojų kamuolį, jo metimo pasirinkimas buvo suabejotas, nes „Tar Heels“ iš pirmojo sezono iki sezono tapo pralaimėta kovo beprotybe.

Love įsigijo Arizonos trenerio Tommy Lloydo pirmosios komandos sistemą per pirmąsias trejas rungtynes ​​ir pasirinko savo vietas, kai jis spindi.

Jis suteikė gerbėjams McKale centre pirmąjį žvilgsnį į savo greitus įgūdžius pirmajame kėlinyje prieš Belmontą. Love pataikė du tritaškius per Arizonos didžiulį bėgimą, pridėjo sunkų dėjimą ir dar vieną perėjimą, kai „Wildcats“ pirmavo 32:14.

Krėvas perėmė iš ten, sukeldamas Belmontui visokių problemų dėl savo ūgio. 7 pėdų ūgio lietuvis dažnai atsidurdavo gilioje pozicijoje ir pirmajame kėlinyje pelnydavo 10 taškų, atkovodamas aštuonis kamuolius.

Love pataikė dėjimą 3 ir dviem rankomis sumušė žaidimą, kad antrojo kėlinio pradžioje Arizonai suteiktų pagalvę 73:44.

READ  Alekna sutriuškino mokyklos rekordą, Flyntas pasiekė naują studentų rekordą

Didelė nuotrauka

Belmontas: „Bruins“ anksti pataikė tritaškius su Arizona. Kai „Wildcats“ sulenkė savo raumenis viduje, Belmontas neturėjo jokių galimybių.

Arizona: „Wildcats“ praėjusį sezoną kankino neturėjimas starto, ypač pralaimėjus Prinstonui pirmame NCAA turnyro rate. Meilė parodė, kad jis gali būti tuo žaidėju savo įvarčių serija prieš Belmontą ir keturiais baudos metimais Pergalė prieš Nr. 9 Duke Praeitą savaitę.