Bradikis, Valancionas pirmauja Lietuvai artimoje pergale namuose prieš Ispaniją / Žinios

Lietuvos rinktinė draugiškose rungtynėse Vilniuje įveikė Ispaniją artimoje kovoje už Igno Prazdekio ir Jono Valančiūno pastangomis galutiniu rezultatu . 78-76 (25-17, 14-13, 17-23, 22-23).

Likus 35 sekundėms iki rungtynių pabaigos Lorenzo Brownas plūduru išlygino rezultatą (76-76), tačiau kitą kamuolį turėjęs Agnesas Bradikis sugrąžino Lietuvą į viršų (78-76) likus 15 sekundžių iki rungtynių pabaigos.

Lorenzo Bowenas būtų galėjęs dar kartą užkabinti dvi sekundes nuo pabaigos, bet nepataikė šuolio.

Likus 1:09 iki paskutinio kėlinio, Lorenzo Brownas pataikė 3 taškus ir sumažino Lietuvos pranašumą iki dviejų taškų (76-74) ir išsaugojo Ispanijai galimybę laimėti rungtynes.

Visas ketvirtasis kėlinys buvo įtemptas, daugumai Lietuva pirmavo keliais taškais. Likus kėliniui 2:57, Ignas Prazdekis pataikė 3 taškais ir padidino Lietuvos pranašumą iki 4 taškų (73-69), tačiau po 15 sekundžių Lorenzo Brownas atsakė šokinėjančiu metimu, sumažindamas lietuvio pranašumą iki 2 taškų (73). -71).

Ispanija priartėjo prieš ketvirtąjį kėlinį, o trečiojo kėlinio pabaigoje po dviejų taškų Joelis Parra sumažino Lietuvos pranašumą iki vos dviejų taškų (55-53).

Lietuvis stipriai pradėjo rungtynes ​​ir pirmojo ketvirčio viduryje pirmavo 15 taškų skirtumu (19-4), Jonui Valančiūnui pelnius 4 taškus iš eilės.

Lietuviams Jonas Valančiūnas pelnė 16 taškų (7/9 2 atk. kam., 0/1 3 atk. kam., 2/2 pėd.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir blokavo 1 bloką.

Ispaniją į priekį vedė Lorenzo Brownas, pelnęs 18 taškų (6/13 trit., 2/3 trit.), 5 rezultatyvius perdavimus, 1 atkovotą kamuolį ir 1 perimtą kamuolį.

Lietuva: Jonas Valančiūnas 16 (9 atk. kam.), Ignas Brazdeikis 16, Rokas Giedraitis 12, Marius Grigonis 11, Domantas Sabonis 7 (6 AST, 5 atk. kam.);

Ispanija: Lorenzo Brownas 18 (5 AST), Dario Brizuela 12, Juancho Hernangomezas 8, Sebastianas Saizas 7 (5 atk. kam.), Jaime’as Fernandezas 7, Xabieras Lopezas Arostegui 7.

READ  Zelenskis: NATO tvarkaraščio nebuvimas yra „absurdiškas“